Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

 

Marina še trdi, da bo trčenje sonde s kometom tudi osebni napad na njena stara starša, ker je komet napovedal začetek njune ljubezni

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj sosede tudi zamenjujejo nekateri ugledni veljaki :xDDx

 

Francoski minister za razvoj je očitno skregan z zemljepisom, saj je Bratislavo zamenjal s Hrvaško, nato pa še z Litvo.

 

Slovaško mnogokrat zamenjujejo s Slovenijo, toda francoski minister za okolje Xavier Darcos je ob obisku Bratislave to državo zamenjal s Hrvaško, nato pa še z Litvo. Na slovesnosti ob podpisu sporazuma o usposabljanju med Francijo, Slovaško in avtomobilsko družbo PSA Peugeot Citroen, je poudaril, da bo PSA ustvarila "3500 novih delovnih mest na Hrvaškem".

 

Družba PSA Peugeot Citroen dokončuje novo tovarno avtomobilov v Trnavi, blizu Bratislave. Malo kasneje, na sprejemu na Slovaškem živečih Francozov, je Xavier Darcos slednje hotel spodbuditi, naj glasujejo "za" na referendumu o evropski ustavi, ki bo v Franciji 29. maja. Namesto, da bi kot primer navedel slovaški parlament, v katerem so v sredo zvečer z veliko večino ratificirali evropsko ustavo, je minister zasluge pripisal litovskim parlamentarcem.

 

Bushev in Berlusconijev 'spodrsljaj'

 

Sicer pa Xavier Darcos, minister zadolžen za razvoj in frankofonijo, ni prvi visoki politik, ki je naredil takšno napako. Pred njim sta že George Bush leta 1999 in leta 2003 Silvio Berlusconi zamenjala slovenskega premiera za slovaškega.

 

Vir:www

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:att:

 

Sem ponosna lastnica dveh mačk in sem paniko zagnala, ko je ena dobila ušesne garje!!! Da bi takole pustila psa, da pogine, mi niti na kraj pameti ne pade! In kakšne posledice bodo za tega lastnika??? Ne bo jih! Gospod sodnik bo rekel:"Ti, ti, ti...CCCCCCCC." ter pet čukov kazni in to bo to. Živimo pač v Sloveniji, kjer so pravice živali nizko na lestvici moralnega vrednotenja. Sorry, ampak od njih ni monetarne koristi, če seveda niso krave, pujsi ali piščanci. Zahtevam JAVNO kaznovanje (prijalo bi bičanje) ter osramotitev takšnih lastnikov psov, mačk in ostalih domačih živali.

 

Za premislek... se kdo še spomni tistih mulcev iz Gorenjske, ki so se "igrali" z mačkami? Le kaj se je zgodilo z njimi?

Hočem posteljnino s termitkom iz risanke Lili Put Put!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Opa, eni pravijo, da en ni noben.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
katastrofa od babe ne.. in njegova sreča v bistvu, da se je to razkril..

Jebemti take sreče x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekje v Sloveniji je pri maturi dne 1.06.2005 pri pisnem delu slovenskega

jezika nek dijak na vprašanje:

 

*prebivalka Trsta *- ______________________

 

napisal *odgovor:* SLOVENKA ( TRST JE NAŠ)

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nekje v Sloveniji je pri maturi dne 1.06.2005 pri pisnem delu slovenskega

jezika nek dijak na vprašanje:

 

*prebivalka Trsta *- ______________________

 

napisal *odgovor:* SLOVENKA ( TRST JE NAŠ)

 

x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

upam da so mu dali tocko x:px :palec: x:Dx

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...