Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

seveda se vzdržiš komentarja, sej sploh nisi do konca pogledal xrolleyesx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in zakaj se ti ne zdi prioritetna zadeva?

Zakaj misliš, da ste moški izpuščeni iz masovnega pranja glave?

Za vas je se komaj začelo; s pičkohvatljivimi deodoranti, z dietami proti pivskemu trebuhu, s kapsulami proti plešavosti,..z diamantnim pilingom proti gubam :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najprej se ti zahvaljujem za tole povezavo ki si jo podala. in upam da bo primerno uporabljena, jaz ze vem kje.

naprej pa trenutno ne bom komentiral ker bi se soocil z tisocletnim gnevom zensk in verjetno tudi s tvojo trenutno slabo ali kakrsnokoli pac voljo in si tega trenutno ne zelim.

prioritena pa lahko je ali pa tudi ne, odvisno na kaksen nacin ali smer smo izbrali za razresevanje nekaterih okoliscin.neglede na to, al ise tice moski ali zensk. sam v tem, torej o spolu sicer ne delam razlik, vsaj kar se tice tem kot je tale.

Lahko bi celo rekel: Uporabi to! jezo, gnev whatever...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah ne vem če je bila to lih krvoločnost ...prej daritve ...

saj so že zdavnaj pogruntal, da so najprej žrtvovali človeka ...šele kasneje so začeli bogovom žrtvovati živali...

In kaj takšne daritve niso krvoločnost?

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da se to ne bo zgodilo, da bi klali ljudi za hrano. Tri četrtine bi jih bilo neužitnih zaradi bolezni in starosti. Tistih uporabnih bi, pa hitro zmanjkalo. (nakladam)

Večne težave.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ministrica naj za stroške srečanja ne bi vedela, halo. Zanimivo, le kaj so jedli?

govedarji potratni, eni pa dobesedno stradamo! to je zame za celoletno najemnino!!!!

me zanima, ce tud k grejo sami ven jest, ce tolk (in drago) narocajo.

Banda pozresna! :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Renaultovi bodoči električni avtomobili: http://www.renault-ze.com/si/

 

I like Twizy :2src:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjemi, da ne. :vragec:

verjamem da ne. x:o)x

 

mah tole me res razburi, ravno zato ker imajo tako polna usta krize in sparanja, delavci se morajo ponizevat, denarja kao ni, a za ene ga je vedno dovolj, zato ker gre itak za tujega, pa tudi imaginarnega.

Na koncu bodo to placali ravno vsi tisti delavci, ki morajo it v sos stacuno po liter belga olja pa kruha. :V:

Ta aroganca me moti!

Mah! .....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti
Na tuj denar se je vedno dalo fajn požirat in odžirat.

 

 

govedarji potratni, eni pa dobesedno stradamo! to je zame za celoletno najemnino!!!!

me zanima, ce tud k grejo sami ven jest, ce tolk (in drago) narocajo.

Banda pozresna! :xx!:

 

 

Verjemi, da ne. :vragec:

 

tole je pa tud men ornk dvignilo polrovko :vragec:

sem potam zasledila izjavo ... menda tiskovnega predstavnika ministerstva ... ne me držat za besedo xcivx ... da bodo zapitek poravnali udeleženci sami ... 100 evrov po osebi ... samo, je bilo "hecno slišat", ker je tip rekel, da to zaradi medijev x;)x ... je pa samo rezervacija prostora ... ker so hoteli biti sami ... stala 2200 evrov

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole je res sramota, da si takel privoscijo na racun davkoplacevalcev.

sej pravim: danes je prevec samoumevnega!

Tudi to se bo nehalo.

Ministrica naj za stroške srečanja ne bi vedela, halo. Zanimivo, le kaj so jedli?

 

zakaj bi, ce si apetite potesijo ze v delavnem oz. sluzbenem casu. predvidevam ane.

mene ne moti, da gre nekd ki se dogovarja in porabi cel dan za sestanek vmes na skupno kosilo in se se naprej pogaovarja, dogovarja itn.

razumljivo. toda, ne za take stroske lepo prosim.

je pa res vprasanje koliko so podatki tocni in ce je res, da samo najem prostora stane 2200 EUR, potem je tudi hrana cenejsa, kar je bolj verjetno.

Tko da mogoce prehitro obsojamo no!? :inocent:

vsekakor 4400 EUR, hm... ni mal odenarja, cetudi je vstet najem prostora. Lahko bi najeli cenejsega ane.

Pa cetudi; ce to upravici res kavlitetno delo celotne skupine, je teh 4000 EUR malo. Ampak ce!?

Vsekakor pa to ni ravno primeren vzgled.

me zanima, ce tud k grejo sami ven jest, ce tolk (in drago) narocajo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Renaultovi bodoči električni avtomobili: http://www.renault-ze.com/si/

 

I like Twizy :2src:

 

Si opazil, da vsi vozijo z ugasnjenimi lučmi? Verjetno je tole posneto v Kakšni državi kjer ni nujno, da luč gori tudi pri najboljši sončni svetlobi tako kot pri nas v Butalah.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm opazila, da je spot računalniška simulacija/animacija xDDx

 

ful dobra priponka!! x:px :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepoved kislega zelja za zmanjševanje toplogrednih plinov x:o)x

 

Prepovedat bi bilo treba tudi fižol... :vio: :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prepovejo naj kar vse živo saj itak vse onesnažuje okolje. Kaj hočemo preveč nas je in naš planet kmalu ne bo več mogel preživeti takšne gneče. Narava bo verjetno sama poskrbela, da se bo to uredilo. http://www.zmade.net/HTML-orodja/GIF%20animacije/Planeti/earth09.gif
"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tole je pa tud men ornk dvignilo polrovko :vragec:

sem potam zasledila izjavo ... menda tiskovnega predstavnika ministerstva ... ne me držat za besedo xcivx ... da bodo zapitek poravnali udeleženci sami ... 100 evrov po osebi ... samo, je bilo "hecno slišat", ker je tip rekel, da to zaradi medijev x;)x ... je pa samo rezervacija prostora ... ker so hoteli biti sami ... stala 2200 evrov

ja, sej sem cist prevec ven padla pa *grdo govorila* x;)x, sam mi taksno res stopi na zivec.

Ja, sem videla kasneje, ocitno zarad pritiska..

vseeno - razuzde'!!

Sem jedla ze v kar hudih lokalih, pa mors bit res ... da ne recem kaj, da tolk porabis.

Mah....

What goes around comes around, nihce pa ne bo nic *s sabo nesel*...

 

tumach!! :o|o:

 

zakaj bi, ce si apetite potesijo ze v delavnem oz. sluzbenem casu. predvidevam ane.

mene ne moti, da gre nekd ki se dogovarja in porabi cel dan za sestanek vmes na skupno kosilo in se se naprej pogaovarja, dogovarja itn.

razumljivo. toda, ne za take stroske lepo prosim.

je pa res vprasanje koliko so podatki tocni in ce je res, da samo najem prostora stane 2200 EUR, potem je tudi hrana cenejsa, kar je bolj verjetno.

Tko da mogoce prehitro obsojamo no!? :inocent:

vsekakor 4400 EUR, hm... ni mal odenarja, cetudi je vstet najem prostora. Lahko bi najeli cenejsega ane.

Pa cetudi; ce to upravici res kavlitetno delo celotne skupine, je teh 4000 EUR malo. Ampak ce!?

Vsekakor pa to ni ravno primeren vzgled.

ja sej sem rekla zgoraj jeti ze... Po 1 strani res prehitro, predvsem prevec posploseno, sam po drugi strani pa prepocasi - sej se kar prenasamo, ne? x:o)x :o|o:

 

poglej si video... pokaže račun in tam lepo piše - najem prostora - € 1.833,21

aja to je pa pol cist druga pesem. x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...