Skoči na vsebino

Novi LNF


Marsa

Recommended Posts

Tule je link na novi Lunin forum.

 

To je zaenkrat se testna verzija.

Pejte si pogledat malo, lahko se torej ze vclanite (ampak tako za stos, svoje ime pustite pri miru, baza se bo celotna prenesla), pa povejte, ce so napake, taksne in drugacne (tudi slovnicne ipd.), ce je kje kaj narobe itd.

Lahko preizkusate obstojece smeskote (tudi slednjii se bodo preselili iz sedanje baze), objavljate, odgovarjate na ankete - vendar ne se prevec metat ven, ker to se ne bo shranilo oz. bo kasneje vse izbrisano.

A lahko pa si greste mal pogledat, se mal poigrat. :vio: x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 161
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

... kot sem ze omenjala v drugih temah, bo na novem LNF prislo do manjsih razlik, se vedno pa bo osnovna verzija kar se tice objavljanja in vsega delovala tako kot do zdaj; torej, vsakdo se bo lahko vclanil, komentiral kolikor bo zelel, imel bo na voljo celo OS Inbox (vendar v zelo okrnjeni obliki, tolk da se bo lahko normalno zmenil, kolikor bi jih denimo porabili za eno menjenje - torej 10 OS-ev recimo), ki pa bo majhen in bos moral skrbeti za to, da jih bos sproti brisal, ce bos seveda zelel uporabljatii to funkcijo.

Prav tako bo s fotkami, ki jih bo sicer kot do sedaj lahko objavljal prav vsak forumovec, s tem da bo imel neko doloceno velikost, znotraj katere bo 'operiral' in bo tako lahko postnil po zelji 1 velko fotko al pa 10 majhnih al pa 5 srednjih, vsekakor ko bo njegov prostor, namenjen fotkam, zapolnjen, ne bo mogel objavljati novih - brez da bi izbrisal obstojece.

 

Tako je to novost - za porabljeni plac vec ne bo 'skrbel' LNF, pac pa Forumovci sami, vsak zase.

 

Tisti, ki pa bodo placali nek simbolicni znesek, pa bodo imeli vec moznosti. Jasno.

Bodo razlicni paketi, kot receno pa bo tudi brezplacen.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ni mi všeč, nevem še...al bo tut funkcija za poljubno izbiro ozadja... :palec:

se je pa vse skrčlo za kar menim,da ne bo nepotrebnih tem x:Dx

Marza se je pa forum do sedaj vsak let prenavljal? in preneševal...

Poslus, Forum bo enak kot zdaj - enako bos videl - Duhovnost, Cvekarije in vse tole - bla.

Tole je zarad predstavljanja 'gumbov' - da je to 'nova tema'. da je to 'anketa' itd.

Forum bomo PRENESLI - ampak na te nove tehnologije in dizajne.

ja, seveda BODO razlicni dizajni, kot do zdaj.

To je testna verzija, saj sem rekla, odpri nove teme, tiste forume pra si rpedstavljaj, da tam stojijo POLEG vseh, ki so ze zdaj - torej vsebinsko ne bo nobenih sprememb.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi je všeč tisto, da v eni temi lahko sodeluje samo član če se ne motim, sam ko sem hotela sem nazaj,pa nisem bila več na tem forumu prijavljena... torej kaj je tisto z imeni, se včlanim kot Selene al kot ksenija...

torej mi je všeč, pa tud ideja o plačilu določenih storitev...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, na to sem pa pozabila opozorit... To je zarad kukijev, ne se pustit motit, dajte cancel oz. se morte potem nazaj na tale stari F ponovno prijavit. 10 sekund ali manj. :)

Ne, vsakdo lahko sodeluje v temah, kot zdaj, vendar clanstvo ne bo vec po defoltu nudilo ugodnosti neomejenega fotkanja in tolk in tolk OS.ev, skladno z objavami recimo, pac pa jih bo po defoltu 10 in ciao. Prav tako s fotkami - recimo 100 kB na account - to se ni cist ziher, a nekaj takega recimo.

J*b*g* - se je tako malo upostevalo mojih, pa tudi namigov najlojalnejsih clanov...

Pa je zdaj tako - vase sodelovanje DO zdaj je privedlo do takega oblikovanja foruma kot bo OD zdaj.

 

xyiyax

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kje tam, mislis na novem LNF?

Mislim da ne, imas opcijo guest, sem jaz parkrat komentirala ze, hitri odgovor al nekaj takega.

Pa fotke bos videl malo, potem pa se bo odprla v drugem oknu, v pravi velkikosti (ce bo vecja) - da ne bo cez strani foruma se kup ogromnih fotk vleklo...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po mojem je to ena od variant pac - kaksen forum pa bo seveda tudi tak - zasciten in to je ta nadgradnja, profesionalnost (no, med drugim) ki jo omenjava...

To najbrz ni bistveno za vecino sodelujocih... recimo, hipoteticno, da bi imeli forum za mamice, kaj jaz vem... no in bo neko geslo in bodo v njem lahko sodelovale samo slednje - ali recimo ce bo slo za specificno skupino, v katere interesu bo recimo blazna skrivnostnost (pojma nimam, pravim, govorim hipoteticno, je treba pac v nastavitvah upostevati vse moznosti ali pac cimvec njih, vse ti jasno ne morejo pasti na pamet)...

TO je catch po mojejm slednjega foruma, tu pa so podane vse razlicne moznosti - in kot receno, seznam forumov na 1. strani itd. - bo enak zdajsnjemu, tisti forumi so odprti ravno zato, da se posteka, da je to to - razlicni forumi..

Pa ikonce da se vidijo. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...pogledala, pa mi še nič jasno...sam sem itak mal čudna za vse računalniške stvari, tako da bom skapirala kasneje...upam... x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja, saj... nic jasno, ker so zdaj cist novi forumi pac, kar eni tam...

Torej namesto kar enega foruma tam, s takim imenom, bodo lepo normalno tile posamezni forumi, kot so ze zdaj...

Ampak zdaj se se da kaj nacrtovati, spreminjati, zato vas ze zdaj barava, ker ko bomo preselili, bomo samo preselili...

Kot ti po ogledu novega (PRAZNEGA) stanovanja, ne bi bilo nic jasno, ker notri ni tvoje postelje se.

Slednja JASNO bo, ce se selis, ampak PLAC je pa tak in tak; ima lift, balkon, kopalnico, postni nabiralnik, take in take velikosti, klet za shranjevanje, garazo itd... tolk in tolk prostora ipd. - kar pa opazis ko gres not, ko ga GRES GLEDAT - in ne ko v respektu pred vrati stojis - 'in ti ni nic jasno'. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Na novem forumu bos imel lepso in preglednejso 'osebno stran', kjer bos poleg obicajnih svojih nastavitev imel tudi zadnje teme in dogajanje na F.

Aja, zelo pomembno!!!

V obicajnem neplacljivem accountu ne bos mogel vec v podpisu furat nit fotke nit www-ja..., reklam... ipd.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vtz:  x8Dx  :palec: ... všeč mi je tale novi dizajn (kot pri LNM), gumbki in navodila se mi zdi, da so tko fino vidni in nazorni. Ful fino, da gre tudi LNF v spremembe. Krasno, Marsa in Mitja  :palec:

xsrcx Thanx Mateja. x:Xx

Si med najzazelenejsimi clani.... Ki pa itak sodis med *****D clane***** (:vtz:) (* - saj res, to je poseben status in account, dodeljen izkljucno s strani urednistva - in ne bo imel zveze recimo s stevilom postov) - in bos lohk seveda imela tako link v podpisu, postala fotke kot tudi vse kar bos hotla in tvoj account OS-ev NE bo 10. x:Xx :palec: x^x

Aha - ker mi je Mateja tolk pri srcu? xsrcx

Ja, mi je, a tale 'D clan' varianta pa je zato, ker je 'DClanu' LNF ze bil pri srcu - in torej slednji status dobijo po defoltu ... npr. doloceni donatorji, ki so torej ZE pokazali svoj filing, pripadnost ali konec koncev samo hvaleznost, fer odnos.

xsrcx :palec:

... kdor pa ne cuti te pripadnosti, teh energij... in ki torej ni nikoli doniral, je pa se vseeno, ipak (x^x), Clan - z vsemi obicajnimi, 'defolt' moznostmi - vendar pac manjsimi.

Posteno. :palec:

Pa bomo se vedno vsi zadovoljni. x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo je, da bi po tejle temi sodec lahko sklenili, da so na LNF-ju -poleg urednistva, ki je najbolj gobcno- 3 clani.

 

Tako boom sporocilo!!!!!!!!! :eek:

Tu, kjer prezivljas svoje cajte!!!

Tu, kjer puscas svoje trenutke, besede...

 

Ne, 3 revezi iz socutja in lojalnosti nekaj recejo. x:o)x :D

 

Ej... prav z veseljem bom uvajala spremembe na F. :vragec: x^x xrolleyesx :xx!:

 

*aja, ta hip, nedelja popoldne... ni 'gor' 5 ljudi, 12... pac pa 56, ta moment. Fajn...

Ampak - vseh ostalih 52 gladk zignorira vse? xrolleyesx :V: :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred mano tudi. xrolleyesx

Socutje? no, nek prijateljski stos... ki pa vec kot ocitno primanjkuje, kajti ce tule ne bos se sel lojalnosti, kjer dnevno stepas lupcke, pa potem res ne vem, kaj je pozitiven filing v lajfu - vsekakor pa si potem na tem prostoru ne pustim vec tega prodajat. :o|o: x!x :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Do maloprej nazaj nisem mogel komentirati, niti prebrati kaj se je pisalo tukaj, bom sedajle prebral, hm....za enkrat lahko le rečem, da mi je bil forum všeč v tej obliki, kot po preglednosti, bazi podatkov, krogi znancev in prijateljev, tukaj Marsa naredi le kako bo zate najbolje in najbolj ekonomično, meni, če ne bo všeč pa itak oddidem naprej, mogoče bolj v strokovne teme....grem brati naprej, lepo nedeljo vsem, B. x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa naredi le kako bo zate najbolje in najbolj ekonomično,  

.. ja, ni druge... :8):

meni, če ne bo všeč pa itak oddidem naprej, mogoče bolj v strokovne teme....

Meni tudi - ce ne bo vsec, odidem v take. x^x

 

Torej odpade balast, me veseli, da se v tem strinjava. x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

hehe

lushtkan tole x:)x

mal manj pisano pa zhivahno.... x:)x x:)x

pa mal manj smeshkotou...hehe

bo treba vechlastnih emocij pisat x;)x

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa... hvala xsrcx ... karkoli sem donirala... to mi ni bilo kot moja donacija... ampak kot moja zahvala, ker sem vama res hvaležna za vse, kar mi dajeta. V mojem malo manj prijetnem obdobju, me je LNF 'gor držal' (in LN tudi), mi na veliko načinov zelo pomagal in imam do vsega, kar tukaj tako goreče ustvarjata, spoštovanje. Z nekaterimi forumovci so se spletle neke posebne prijateljske vezi in meni LNF pač ni samo nek forum.

 

 

 

Toplo pozdravljam vse novosti x8Dx xsrcx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal manj pisano pa zhivahno.... x:)x  x:)x

pa mal manj smeshkotou...hehe

Ne, kje pa, glih pravim - baza se bo prenesla... vse bo gor...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal manj pisano pa zhivahno.... x:)x  x:)x

pa mal manj smeshkotou...hehe

Ne, kje pa, glih pravim - baza se bo prenesla... vse bo gor...

:vragec:

 

ma sej vem no....mal sm hotu folk podrezat x:o)x

:palec: :palec: x^x x;)x x:Xx (za oba)

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, saj vem, Mateja... xsrcx

 

sam ves kolk je forumovcev. x:)x

... ki jim je, ocitno, to zgolj 'nek forum'...

 

:vio:

 

... saj se da pogledat na kaksne linke.... in saj se vidi.. tu. x:Xx :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...