Skoči na vsebino

Novi LNF


Marsa

Recommended Posts

Tinka - vse to bos imel in se vec kot zdaj, na osebni strani - bodo nove objave itd...

Drugacen sistem je pac, zdaj imas oci navajene, da tako preletis podatke, ki te zanimajo, enkrat pa bomo sploh pozabili, da je bilo kako drugace.

ja saj pravim...bo treba parkrat pogledat in poskusit...ker tudi tocno ne vem, kaj imata v planu, lahko samo na to komentiram, kar sem zdaj opazila... x:)x

 

tole s fotkami je tudi ok, itak... :palec:

 

 

aja, sem hotela zadnjic ze rect nekaj: je fino, da ne bo bannerjev itd, ampak tale mi je v bistvu ful smesen, ki je zdaj, za H&S...hudobna glivica in gospod prhljaj... x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx (sicer je napaka, pise v glavniH vlogi nastopata....blabla)

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 161
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jah, to z bannerji ni cist tko zlo simple, v bistvu bos imel na voljo tudi tak paket, da si bos to lohk izbral...

Pa se ti bo hitreje odpiralo in nihce te ne bo posiljeval z nicemer.

Vendar 'defoltni' forum pa bo seveda se nadalje imel bannerje (ce bodo, upam pa da ja :D).

 

Tole - ne moreva se vtikati - to sva v mrezi, nimava najmanjsega vpliva niti ne v bistvu na izbor bannerjev, kaj sele na njihove vsebine, itd.

 

Iz mreze bova zdaj skoraj ziher izstopila...

Ne maram, ce se me ima za bebcka.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah, to z bannerji ni cist tko zlo simple, v bistvu bos imel na voljo tudi tak paket, da si bos to lohk izbral...

Pa se ti bo hitreje odpiralo in nihce te ne bo posiljeval z nicemer.

Vendar 'defoltni' forum pa bo seveda se nadalje imel bannerje (ce bodo, upam pa da ja :D).

 

Tole - ne moreva se vtikati - to sva v mrezi, nimava najmanjsega vpliva niti ne v bistvu na izbor bannerjev, kaj sele na njihove vsebine, itd.

 

Iz mreze bova zdaj skoraj ziher izstopila...

Ne maram, ce se me ima za bebcka.

upam tudi jaz, da ja (banerje) :palec: x;)x

 

 

bebcki, ja.... :o|o:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj ce povem...

bebcka:

:xx!: :xx!: :xx!:

Se spomnite LDS bannerja?

Ej, sem bila prav pozorna, kot sokol, da vidmo, kako in kaj...

Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, :party: xsmx :fool: :zoro: - 'zasluzila' (LN) z lds bannerji (ki so se rolali ves mesec!!!!) 1100 (z besedo tisoc sto in nekaj) tolarjev! :eek: :O: x?x x?x x!x :xx!:

 

LN obrne po MILIJON strani, zdaj pa mi bodo rekli, tolk in tolk prikazov itd.

Mitja pisal, zahteval urgentni sestanek, nic odgovora se vedno, pac pa dva placljiva bannerja nenadoma spet.

Je pisal, ja, za chike pa bo ze. Komaj! x:o)x :xx!: xrolleyesx xrolleyesx

A stekate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jurja! x:Dx x:Dx x:o)x x:o)x x:o)x :xx!: xrolleyesx

ce bi se mi dalo, Ejjjjjjjjjjjjjjj! :bomb:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj bo...

Point je v tem, da bo ena varianta, placljiva, imela okvir drugacen in bo torej brez bannerjev in tega...

Kar pomeni, da se bo hitreje odpiral ipd.

In, kako si predstavljaš mene tam :8):

Bova te ze vtaknila tako da bo prav.

kako pa ti sebe vidis tu? :8):

 

:vio: xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda bo, najbrz nisi mogel zbrisat, ker si bil guest, slednji pa imajo manj pristojnosti...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolikor sem jaz razumela vprašanje, je po mojem šel v uno temo, kjer moraš imeti samo za temo še eno geslo, če sem prav skapirala vprašanje in tudi uno temo na forumu, ker meni je tudi delovalo, da lahko v določeno temo uletiš samo z dodatnim geslom x:Ix x;)x

 

Odgovarjala na 20postov nazaj xrolleyesx x:Ix

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla vsi

 

hvala za komentarje. Sem zdaj vse prebral in bom kar tuki odgovoru na vsa vprašanja, ki sem si jih zapomnil.

 

- Novi forum je v testni fazi. To pomeni, da je vsa vsebina, ki je gor trenutno, bolj ali manj brezvezna. Namenjena samo temu, da lahko stestiram vse možnosti. To velja tudi za smeškote - če bo vse posreči, bodo v delujoči verziji vsi smeškoti, ki jih uporabljate že zdaj.

 

- Morda boste imeli s prijavljanjem probleme, ko boste skakali z novega na stari forum. To pač zato, ker uporabljamo kukije in potem pride do majhne zmešnjave. Ko bo novi forum uradno deloval, takih problemov ne bo več, jasno.

 

- Forum zaščiten z geslom: to je pač možnost, ki jo forum ponuja. Ali bomo imeli kakšen tak forum, še ne veva. Tak forum lahko odpre uredništvo in tudi določi geslo. Če bomo imeli tak forum bo verjetno geslo na voljo samo članom, ki so zakupili plačljivi paket. Torej, če je forum zaščiten, potem moraš pač poznati geslo.

 

- Pravila foruma / Rules so zaenkrat še brez vsebine. To je pač treba nagruntat in napisat.

Mišljeno pa je tako, kot ste poštekali: da imate osnovna pravila postanja in obnašanja v posameznih forumih vedno pri roki.

 

- Dizajn foruma: mogoče še ne veste, ampak že na zdajšnjem forumu imate možnost izbirati med različnimi dizajni foruma. Enako možnost boste imeli tudi na novem forumu - sicer bo od začetka samo en dizajn, ker mora ta pač delovati 100%, potem pa bova počasi dodala še nove. Posebnost pri novem forumu je Lo-Fi verzija, ki prikaže forume in teme v textualni, zelo poenostavljeni verziji.

 

- Bannerji: vsi člani, ki bodo zakupili plačljivi paket, bodo lahko izbrali tudi dizajn foruma brez bannerjev. Po želji.

 

- Vsi dosedanji donatorji bodo avtomatično dobili plačljiv paket članstva takoj, ko bo novi forum tudi uradno začel delovati

 

- POMOĆ: ja, na to sem kar ponosen. Veliko dela. Sicer še ni čisto dokončano, ampak si je pametno prebrati vse, ker najdete notri številne možnosti, za katere morda sploh ne veste, da obstajajo.

 

- Hitri odgovor deluje enako, kot normalno komentiranje - razlika je v tem, da imaš hitri odgovor že kar na sami strani teme. Lahko pa v njem uporabljaš vse možnosti, kot pri normalnem komentiranju (samo nimaš kar na voljo smeškotov in gumbkov za oblikovanje).

 

- Ignoriranje članov se mi zdi zelo uporabna reč. Za tiste, ki to želijo, seveda.

 

- TRUDi -> tale link, ki ga omenjaš (poglej nove objave) obstaja tudi na novem forumu. Najdeš ga na vrhu strani, poleg linka Osebna stran in Moj pomočnik. Razlika je ta, da se zdaj imenuje Nove objave, prikaže pa še vedno vse nove objave od tvojega zadnjega obiska

 

- Ogledovanje tem, ki imajo več strani, je na novem forumu poenostavljeno. Če si na nekem forumu ogledujete seznam tem, so vse teme, ki imajo več strani, primerno označene. Poleg naslova teme najdete tudi ikonco, na katero kliknete in odpre se vam pogovorno okno, kamor enostavno vpišete številko strani, ki si jo želite ogledati.

 

- Aja, a ste opazili, da na novem LNF uporabljamo ščžumnike??

 

- Brisanje postov - to bo na novem forumu odvisno od nivoja članstva, a večina bo imela to možnost na voljo. Brisanje tem je pa druga reč - to bodo imeli MORDA na voljo člani s plačljivi paketi, pa tudi ni nujno.

 

 

Za konec: me nič ne skrbi, da se ne bi vsi zelo hitro navadili na novi LNF. Dejansko je navigacija in dizajn narejen zelo premišljeno in skrbno, tko da bi se v bistvu morali na novem forumu še bolje in hitreje znajti. Problem bo, ker bova morala za čas nadgradnje LNF dejansko ukiniti. To bo sicer med vikendom in naj ne bi vselo več kot 2 dni, ampak tega ne more nihče vedeti z gotovostjo. Vsekakor pa bo v tem času LNF offline in ne bo možno niti komentirati niti prebirati.

 

 

Pa še kej napište: vse kritike so dobrodošle (to že sam vem, da je nov forum lep, pregleden in še boljši x:Dx )

 

 

Mitja

Mitja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Saj bo...

Point je v tem, da bo ena varianta, placljiva, imela okvir drugacen in bo torej brez bannerjev in tega...

Kar pomeni, da se bo hitreje odpiral ipd.

In, kako si predstavljaš mene tam :8):

Bova te ze vtaknila tako da bo prav.

kako pa ti sebe vidis tu? :8):

 

:vio: xcivx

Ves čas si mislim enako. Da med forumoma zdravje in prehrana odpreš naslov FORUM BIODIETA, ki bo direktno povezan z mojim forumom. Tvojih nastavitev pa ne morem uporabljati, ker je FB moderiran. Za takšno varianto sem se odločil, ker sem bil deležen pravih rafalov provokacij.

Ne vem, komu sem toliko stopil na žulj s svojimi ugotovitvami :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne tako razmisljat, ker ne bos nic na boljsem; se zgodi.

bomo nekaj zrihtal. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Ne tako razmisljat, ker ne bos nic na boljsem; se zgodi.

bomo nekaj zrihtal.  :palec:

Saj ni problema, en podforum bo namenjen čvekarijam, kjer bo vstop popolnoma prost, pa se naj izživljajo x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam egoisticno te zase skrbi. :o|o: x:o)x x:Dx x;)x

kaj pa kaj - kul, to mi je vsec, tist se mi zdi cist mim - pa tak? xnckrivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hihihi, samo na hitro, ker se švercam na Aiwinem PC doma, k sm šu kao počivat x:Ix x:Dx

 

Sm vedu, da bom na vse mdubu take odgovore, k so me zanimal MITJA :palec: :palec:

 

Ja sm se včeri kr mal tm sprejhajal pa probaval razne zadevice, tko da sm vidu, a ne x:Ix :inocent:

 

No skratka dubu sm prave odgovore in sm zadovolen, bom pa dokler ne bo official še kej tja skoču brkljat x:Ix :inocent: x:Dx x:Dx :palec:

 

skratka sta Kralja in kraljica jasno x!x :palec:

 

no morm it, me že mami za ušesa stran vleče xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skratka sta Kralja in kraljica jasno x!x  :palec:

Poslus kaj je bilo enkrat.

V K4 so bile namesto kart domiselno kao igralne karte (in lohk si dobil KATEROKOLI!!!!, so bile po veckrat in tko)...

Gremo notri, en frend dobi recimo 10-ico Pikovo, ena je dobila karine neke stirice al kaj, midva z Mitjo pa srcnega kralja (on) in jaz srcno kraljico. :eek: x^x x8Dx

A ni straufenpacht!?? :eek: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

midva z Mitjo pa srcnega kralja (on) in jaz srcno kraljico.  :eek:  x^x  x8Dx

A ni straufenpacht!??  :eek:  x8Dx

x:Dx x:Dx x:Dx xokx

 

pol pa še jaz v sceno padem, k je bla ena igra, se ne spomnim več kakšna, v glavnem je šel tekst

 

kralj, kraljica, pes, prasica x:Dx x:Dx x:Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne spomnis se zato, ker si ocitno imela sam 4 gumbe. x:Dx x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...