Skoči na vsebino

Novi LNF


Marsa

Recommended Posts

Očitno slabo sprejemam spremembe :vragec:  :vragec:

... zdajle sem tole vmes zagledala... xDDx

 

x:o)x x:Dx x:px x:px x;)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 161
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ne spomnis se zato, ker si ocitno imela sam 4 gumbe.  x:Dx  x:o)x  x:px

:eek:

 

Hm, kaj so imeli pa gumbi s tem? No vidiš tak rešetast spomin mam, bi rekla Marsa, sej najbrž je ne poznaš x:Dx x;)x , ampak od vsega se sam tega krasnega teksta spomnim x:Ix x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja po gumbih si tole izsteval al kako ze: oastalih se pa tud jaz ne spomnim... xscratchx... pa ceprav nimam spomina kot reseto.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa - pejt pogledat temo Kva sem hotu rect na novem forumu in bos fino videla, sproti, kako je trudi kul postekal... :palec:

(*kok mas tam tud dobro ikonco :), aja in trudi ima na novem forumu 'danes rojstni dan'. :D :P)

 

A ste videli, kok je Mitja dobro pomoc napisal! :eek: x^x

A veste, da do prejle sploh nisem sla pogledat. x:Ix :8):

No sem sla pa zdaj in ze mal popravljala kaksne skrate ipd.

 

Skratka, pomoc je tok dobr napisana, da po mojem nima za bit nikakrsnih problemov. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko boste klikali, pa boste videli 'drugi forum', ki pa ne dela oz. se prikaze error, no to je zato, ker je pac tudi opcija, ce bo slo 'ven' - recimo bo link, kaj jaz vem... In zato je zdaj samo plac pac za to...

V bistvu bo tolk razlicnih forumov kot jih je zdaj, tole tam so pa pac vse mozne opcije, zato tudi ena - zasciteni forum - ki sploh ne vemo, ce bo funkcioniral oz. kaj in kako.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja glede pomoči sm, no al pa če nism bom pa zdej:

 

To je res ena zadeva tako napisana, da sem bil prov fasciniran :palec:

vse je lepo razloženo, pa za vsako zadevco posebaj in tudi tako da bi po moje tud slep znal prebrat in zastopt; pomoč je res 1A;

Prav tako pa, sm že prej enkrat omenu tisi RULES Foruma :palec:

 

a ja; x:Dx x:Dx za roj. dan, sm sam probu če koledar vorka x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ja;  x:Dx  x:Dx za roj. dan, sm sam probu če koledar vorka x:Dx  x:Dx

ja, vem, sem postekala, dbest! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wow, quel surprise :eek: xDDx xDDx

 

Sem šla mal pogledat ta novi forum, a nisem imela časa bolj sistematično pregledat vsega.

Pri meni je sicer tako, da moram novitete najprej prespati, da si ustvarim eno kolikor toliko objektivno sliko... na prvo žogo se mi dopade, samo določene stvari moram še poštekat. :inocent:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- POMOC´: ja, na to sem kar ponosen. Veliko dela. Sicer sˇe ni cˇisto dokoncˇano, ampak si je pametno prebrati vse, ker najdete notri sˇtevilne mozˇnosti, za katere morda sploh ne veste, da obstajajo.

 

- Hitri odgovor deluje enako, kot normalno komentiranje - razlika je v tem, da imasˇ hitri odgovor zˇe kar na sami strani teme. Lahko pa v njem uporabljasˇ vse mozˇnosti, kot pri normalnem komentiranju (samo nimasˇ kar na voljo smesˇkotov in gumbkov za oblikovanje).

 

- Ignoriranje cˇlanov se mi zdi zelo uporabna recˇ. Za tiste, ki to zˇelijo, seveda.

 

- TRUDi -> tale link, ki ga omenjasˇ (poglej nove objave) obstaja tudi na novem forumu. Najdesˇ ga na vrhu strani, poleg linka Osebna stran in Moj pomocˇnik. Razlika je ta, da se zdaj imenuje Nove objave, prikazˇe pa sˇe vedno vse nove objave od tvojega zadnjega obiska

 

- Ogledovanje tem, ki imajo vecˇ strani, je na novem forumu poenostavljeno. Cˇe si na nekem forumu ogledujete seznam tem, so vse teme, ki imajo vecˇ strani, primerno oznacˇene. Poleg naslova teme najdete tudi ikonco, na katero kliknete in odpre se vam pogovorno okno, kamor enostavno vpisˇete sˇtevilko strani, ki si jo zˇelite ogledati.

 

- Aja, a ste opazili, da na novem LNF uporabljamo sˇcˇzˇumnike??

 

- Brisanje postov - to bo na novem forumu odvisno od nivoja cˇlanstva, a vecˇina bo imela to mozˇnost na voljo. Brisanje tem je pa druga recˇ - to bodo imeli MORDA na voljo cˇlani s placˇljivi paketi, pa tudi ni nujno.

 

 

Za konec: me nicˇ ne skrbi, da se ne bi vsi zelo hitro navadili na novi LNF. Dejansko je navigacija in dizajn narejen zelo premisˇljeno in skrbno, tko da bi se v bistvu morali na novem forumu sˇe bolje in hitreje znajti. Problem bo, ker bova morala za cˇas nadgradnje LNF dejansko ukiniti. To bo sicer med vikendom in naj ne bi vselo vecˇ kot 2 dni, ampak tega ne more nihcˇe vedeti z gotovostjo. Vsekakor pa bo v tem cˇasu LNF offline in ne bo mozˇno niti komentirati niti prebirati.

 

 

Pa sˇe kej napisˇte: vse kritike so dobrodosˇle (to zˇe sam vem, da je nov forum lep, pregleden in sˇe boljsˇi x:Dx  )

 

 

Mitja

ja to je zelo dobro...vse narejeno... :palec: xsrcx

 

sumnike smo opazili...meni se vedno ne delajo dobro... x:Dx

 

pa vse drugo smo tudi opazili... x:)x x:)x x:)x

 

 

nice to meetya x;)x x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men šumniki super delajo... mislim da je to od windovsov odvisno. samo vidim da jih tu na tem forumu ni. super da bojo na novem... sam sm kr mal presenečena... ne verjamem da jih bo marsa uporaljala je že preveč navajena da jih ne... pa je zmeri s namest š pa tko... take navade je težko spremenit. x;)x x:Dx :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hha, cudno tinka, Mitja to povsod proba, na macih in na pcjih, v tem in onem browserju, pa naj bi povsod delalo... dobro da si rekla...

 

Aiwa - vedno mi je folk 'tezil' s temi sumniki (ce bi kdo pes zracunal tolk horoskopov kot sem jih jaz - v Sloveniji!!!!!!!!!!!!!!!!! - ce je kdo rojen v ... x:px x;)x ... skratka, ce so csz-ji, po moznosti vec, drug za drugim??? :O: :eek: :sori: :V: :xx!: xrolleyesx Shtala, ne stekas kaj je to za en kraj?! A je sploh v sloveniji, isces na zemljevidu, crke so pa take - %/?*¨ - in to tolk znakov sam za eno crko...

No ko sem rpesaltala (zarad kompatibilnosti s svetom) na PC-ja, prej sva bila oba na macih, sem samozavestno zacela postat sumnike... nic vec, ko sem prvi hercegovscak za vrat dobila v kaksni drugi varianti... tako da... ne, ne maram popacenja, raje imam absolutno, prazno, da kaj takole manjka, kot da kaj mede sceno tako mocno.

 

No ampak kaj hocem povedati?

nekako sem usta potem vedno zaprla (:vragec: x:px x:o)x), ko sem rekla: :att: ko bos na sms-ih postnil Š, bo pa tud LN jih mel. x^x (hehe, pa sem te, sem si mislila).

No pa sem pozabila... pa potem je nekak z magazinom tako naneslo, ker pac folk objavlja tud dogodke, svoje infote pa tko... pa v lunci, kjer so knjige... no in zdaj se moje zdravje in zdaj se forum... torej, postopoma...

 

Ko pa zadnjic voscim frendu po sms-u za r.d (in je to bilo ravno v vikendu, ko sem 15 ur popravljala sumnike), in dobim nazaj message danke šen, si recem... aha, glej to, zdaj glih delam... in na sms-u so glih zdaj tud. xyiyax

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja no saj tole no o tem govorim prosim!!!!!!!!!!!! :xx!: xrolleyesx :palec: :palec:

 

prosim, %(*#&||e mi lahko izra%(*#&||unate horoskop, rojen sem ?/"!€\=estega prvega 1977 v Hercegov?/"!€\=%(*#&||eaku.

 

Hvala ~^´˘>e vnaprej.

Lp.

x:o)x

 

No, tkole...

Takihle... xscratchx...vedno vec, vsaj 10 seveda na zacetku, na koncu proti 100 dnevno?

In da moras najprej desifrirat sploh, pol pa se koordinate iskat za vsako selo! x:o)x x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

percepcija...

Ali ti kdo pise - zadnjic sem vam pisal, no kako zdaj?

Nic, kdo, kaj, zakaj - ces, jaz prec vem, op cem je bilo govorA, on je edini clovek, ki pise na mesec. :D :xx!: xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v xp jih je to ponavad simpl naštimat.. k maš v orodni vrstici na dnu ponavadi EN pa klikneš gor in daš SL pa so šumniki... sej drgač pa ne vem.

 

ja marsa x:Dx :palec: jz mam tud na tuliju šumnike.... sam jih itak ne morš uporabljat če oni drugi nima takega telefona... ker mu pol pridejo tud eni sami čudni znakci. tko da jih je treba znat uporabljat.

 

aja tinka. če jz pišem čšžje a jih ti vidš? ni mi čist jasna ta zadeva. x:Ix :inocent:

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

res je, sem se jaz prej tud za stos se nekaj vclanjevala, pa nisem mogla verjet, ko ni pa ni prisel mail, ponavadi je kar takoj, das sam send&receive, pa je ze not...

No, pa sem ga sele prejle dobila, se pravi kar kaksno uro recimo skoraj... a cist slucajno, bogve zakaj - da je tokrat bilo tako pocasno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tega ne stimam jaz, pac pa vsakdo sam pri sebi - kaj pa ce prihajas iz hondurasa - a nej ti kar dam da je zdajlle 23:15 al kolk in ciao. :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se jaz, se jaz x:px x:px x:px

 

Sem razmisljala, da bi se pod drugim imenom prijavla, pa.. mi je tole postalo ze cisto moje drugo ime in nima smisla..

 

Cakam na mail, pol pa brskat :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx Aliana, kar z drugim, tvoji posti vkljucno z aliano bodo vsi preseljeni, tu se konektaj kot Sljiva al babica al kaj jaz vem. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...