Skoči na vsebino

Novi LNF


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 161
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Sem si dala tja na osebno stran ikonco in fotko, si nisem čist dobr predstavljala, kako to funkcionira, no pa je cool, se vidi ikonca, če hočeš videt fotko pa klikneš x:)x :palec: . No pol je pa še tretja možnost, da daš fotko v ikonco xsrcx :palec: . Super, pa vidiš ko komentiraš kdo je na forumu, da ne rabiš čist spodaj na osnovni strani čekirat x8Dx :palec: . Bomo ziher full pozitivno presenečeni, ko bo to postal naš dnevni program :onfire: :onfire: :onfire:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

majčkeno pokukala v nov forum.

 

Meni všeč ideja o manjših fotkah, pa bolj skromnih podpisih.

 

Sama sem sicer bolj aktivna na enem od bolj slikovno 'oguljenih' forumov (celo avatarjev še nimamo), pa menim da to ni slabo - pride pisanje bolj do izraza.

 

Vsem, ki se ukvarjate s prenovo: NAJ VAM RATA MAXIMALNO!

Bo pa malo trajalo, da se navadimo na novo 'embalažo', ki deluje sveže. Pohvala! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

. Koko nej pa jaz ubogo revše vem, da je Vilma Cosma[/color]  x:o)x  x:Dx  x;)x

Jah...sej sem itaq zdrkala prijavo...namesto kremenček sem kremeček...nepazljivost.

 

je Marsa rekla, da smo lahko karkoli. Men je Vilma d best babnca. Je iz enga mojga tretjega vica, ki sem ga enkrat živela.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, super, ko greste pogledat, in hvala za komentarje. :vio:

 

ja, Pika, a ne?

... en bo celo tak... lo-fi, si vidla, sam text pac... ck...

Ja, to je bilo treba pa malo omejit... je ze cela zmeda ratala, treba mal boljse organizirat. Hvala. :palec:

 

Amis, haha, saj poznam tole, sam je res hecno, a ne, kako deluje tole, res v bistvu lazje s prakso si pomagas, pa rabis konkretiziranje - ce se ti filozofira in se prevec v simboliki govori, je vcas pol nesporazum. ;) :D

To bos pa sicer not padla, dok reces kex. xcivx :palec:

 

Mene tudi se malo mede ono okence, ko je ravno obratno zdaj... sam sva se prav tko odlocila, se nama zdi bolj logicno pravzaprav.

meni se zdi lichen. x:Xx :vio:

 

Cosma, Vilma? Kul. x^x :palec:

 

jaz bom pa ce bom za stose, repinc, ce bom pa huda, bom pa Strauf. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons sm mel gužvo v službi in sem šele na koncu vidu eno vprašanje na mojem Mailu od Mitje x:Ix

 

Sm pa odgovoru in upam da sta ga dobila in da sem dovolj razumljivo napisal, kako sem prišel do 'tistega'

 

LP

od Mene

za Mitja :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trudi, saj Mitja pravi da ti je ze odgovoril, torej ali ti nisi dobil? :)

 

Itak pa ne vem, za kaj gre.

Ampak saj ni vazno, sploh ce sta se ze vse zmenila. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... zdajle mi pravi Mitja:

"Ce bi brala Pomoc, tko kot si se delala, da si jo brala..." x:Dx x:px x;)x :eek:

 

... ker sem rekla nekaj, halo, kaj pa zdaj to...

No in... slo je za to, da si lohk PRI SEBI v osebnih nastavitvah nastimas defolt 'hitri odgovor' pa nimas vijavaj. x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....Ne štekam, kaj je s tistim +/- citat ? .....

Na ta novem LNF sem to že napisal x:Ix

 

Da ko klikneš na citat +/- in se obarva rdeče, to pomeni da ga pol citiraš; se pravi da če pri večih postih od različnih avtorjev to označiš, pol pa klomnetiraj; takrat lahko v svojem postu vsak citat (od različnih avtorjev) posebej okmentiraš in to v enem postu (ki ga objaviš)

 

Upam da nisem zakomplicirano napisal; če ne pa pejd na nov LNF pogledat, sem to naredil in probal razložit :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx

 

mal si zakompliciral čist na začetku, ampak mislim,da se da poštekat x;)x :palec: . Si je Trudi vzel čas... je Word in Excel, pa ne vem kaj še vse poštudiral tko da se je usedel za kišto in probaval x;)x , mu je v veselje tale ta nov LNF po mojem x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

trudi, ti se ful trudis. x^x x8Dx :palec:

Ful si priden, ze clo rojstni dan si imel! x^x :palec: x:Dx x:Dx x;)x

 

Nisem se popravvila, ampak res thanx Diaspora, da si se tolk potrudila in vse tako fajn oznacila in vse. x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/color]

03. os - pod novo os, čisto zadnji stavek = "neposalna os"

05. objavljanje na forumu - o smeškotih = "nekaj jih je na voljo že poieg samega obrazca"

06. iskanje po temah in objavah - tam pod `hitro iskanje` je ena napakca = "samo vneseš klučne besede"

16. osebni profil člana - tvoj datum rojstva = "če doloćiš nepopoln datum"

20. email obveščanje o novih objavah na forumu - druga vrstica = "će želiš spremljati"

29. brisanje priponk - brisanje priponk/slik, druga vrstica = "prikaže se ti seznam vseh priponk/slik, ki si jih objavli"

35. piškotki - prvi stavek = "je pa zelo proporočljiva"

x!x Najlepsa hvala! :vio: x:Xx :palec:

Se vidi in se dobro, da si skorpijon. x^x :palec:

Kok si mi olajsala delo s temle, res thanx! xDDx x8Dx :palec:

In ful dobro in prodorno vidis, kot jaz (sam sem sla nekaj popravljat, pa se potem notri izgubila, ker je med ukazi, ne vidis v obliki blablabla, pac pa recimo takole blablabla. :)

Pol pa je tezje iskat not in popravljat, ravno zato pa je tako dbest, ko sem sla sam, ck, 2. vrstica in to, ko si tko super podala. :palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pomeni, da LNF ne bo dostopen predvidoma od sobote, 30.10. do nedelje, 31.10.

 

DOBIL OBVESTILO

 

:C:  

Trudi, bod vesel.

Medtem - tisti cajt, ko se selis, ne sedis zraven na kavcu v tastari dnevni sobi; slednjega tam vlacis po stengah.

Ce bi jih pa se 10 gor sedelo, pa jasno, da bi ga se tezje vlacil, . :D ;) :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ja sej je goody, v bistvu komi čakam; pa še ta vikend nas ne bo doma x:Dx , skratka doba odločitev :palec: :palec:

 

Pa mislim tud na splošno sej bojo vsi na pokopališčih in se bojo še od starega LNF poslovil, ko pa pridejo domov, pa NOV začetek; vesel in sproščen in dober........................... x:Dx :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuu

uuuuu

Štraufen.... al kako se že reče x:Ix x:Dx x:Ix x:o)x

 

tam na ta novem forumu se greš lahko tut mal detektiva, klikneš, kaj se v zadnjih klikih dogaja, pa točno vidiš, kaj kdo počne :eek: :eek: :eek:

 

Npr.Marsa na osrednji strani

Aakhut Vesoljni dnevnik

JanjaK potrpežljivost

 

Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulj x8Dx :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tam na ta novem forumu se greš lahko tut mal detektiva, klikneš, kaj se v zadnjih klikih dogaja, pa točno vidiš, kaj kdo počne
TO JE ŽE BILO TUKAJ NEKOČ, JE TK mARSA, pa so ukinili... x:o)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...