Skoči na vsebino

Duhovnost v novem tisočletju


Recommended Posts

Aja, sorry

 

Duhovnost v naslednjem tisočletju.

 

Meni se zdi, da vse sledi naravnemu razvoju, zato se ni nikomur treba bati, da bi lahko kdo kaj spremenil PO SVOJI VOLJI. Vse je naprej določeno.

KO BI VSAJ ŽIVELI IN SE ZAVEDALI TEGA TRENUTKA, KI GA ŽIVIMO IN BILI PRISOTNI NA VSEH NIVOJIH, SAJ JE TO EDINA VEČNOST. Ta trenutek in nič drugega. Živi in pusti živeti še vsem ostalim in vsemu ostalemu (tudi travi pred hišo, pa ne samo 5 cm x;)x x:Dx :palec: )

 

peace and love

clean

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 574
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Uffa, kako dosadna ženska . :vragec:  :vragec:  :vragec:

Zal res. :| Zal zato, ker cutim kancek... hm... pravega nekega filinga, vseeno, pri Andreji andi.

 

<{POST_SNAPBACK}>Džizes krajst, tole je že pravo MESTECE PEYTON!

 

Nkol se ne neha...

 

:vragec:

Hmmm, ehh, ja... kot pravim zgoraj, zal, ja.

<{POST_SNAPBACK}>Hojla

Men se pa zdi, da bi ti Andreja Anda Jagodič morala tole, kar napišeš sama prebrat vsaj trikrat, mogoče bi se ti pa potem posvetilo. Knjiga Debbie Ford TEMNA STRAN ISKALCEV SVETLOBE tako lepo opiše takele, kot si ti.

Saj v bistvu, kar vržemo na papir ali pa na forum, velja NAJPREJ ZA AVTORJA, to je naša slika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

peace and love

clean

 

P-s.: VSAKDO IMA PRAVICO DO SVOJEGA PREPRIČANJA, ČE SMO TUKAJ PREDOLGI, SE VE, DA POSILJUJEMO DRUGE S SVOJIM " IMETI PRAV".

Andreja Ana Jagodič SMILIŠ SE MI V DNO SRCA, ČE SI MORALA PASTI V TO JEHOVO VERO, KAJ NIMAŠ SVOJIH MOŽGAN, DA BI Z NJIMI MISLILA ?

 

Lepo nedeljo

Marša, če je v tvoji moči, naredi tako, da bo prav, OK ?

Clean... :vio: :palec:

Thanx ker si vskocila...

 

Ko smo na konkretnem primeru in v temi itak ni nic pametnega (xrolleyesx), izkoristim...

Prejle tole zagledam... :o|o: xrolleyesx in pomislim... oh, sranje v bistvu...

V bistvu mi ni vsec tole, celo pravzaprav ne maram... po drugi strani pa - vsakdo lahko napise pac svoj post. :o|o:

Vsakdo tudi lahko citira nekoga, ce navede vir (no in v tem primeru je itak jasen x;)x)...

In se spomnim, kaksne shtale in vse... se zgodijo, ce 'ukrepam' (ne glede na vse apele k ukrepanju)...

In se odlocim, ne... zaenkrat ne brisem, se posebej tudi zato, ker me je Andreja anda posebej prosila, naj v bodoce ne brisem njenih komentarjev (kar poleg vsega izpade kot da vse po vrsti brisem - sploh ker je bila v tem casu taka rec okoli brisanja treh postov enemu forumovcu)..

 

Recem pa samo se:

 

Andreja - puscam TEGALE - da ne bos rekla, da nisem fer in da se ne odzovem kot clovek na prosnje.

Vendar - brez nadaljnjega - sporocam, da VSE podobne poste bom brisala.

 

Sklenila sem namrec takole: vsakdo se seveda lahko kdaj sklicuje na nekaksen citat oz. se z necim res v celoti strinja...

Ko pa to postane dnevni govor, nekaksno 'osebno stalisce' doticnega cloveka, pa je zaskrbljujoce in konec koncev tudi motece, sploh ker se kot avtomat samo pac vklopi kar nekje na sredi in brezosebno izgovarja besede, ki so bile nekoc, nekje... v drugih kontextih podane...

 

Tako da, Anda, si bila moj gost s svojo vero, zdaj pa prosim prenehaj oz. siri to na svojem ali pac katerem drugem plejsu.

Tu pa praviloma sledimo ravno obratni 'religiji'.

Pa lep pozdrav in brez zamere. :palec:

Vabim pa te, da se pridruzis stevilnim drugim temam na forumu, kjer pa prav tako velja zgoraj napisano. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še vedno čakamo tiste dobrote, mislim recepte .... ne pa citate.

Sem se pa vprašala nekaj drugega... kaj človeka pripelje do tega, da zapade v odvisnost, ne glede na to, kakšno odvisnost, saj če ne razmišljaš drugega kot o eni stvari, je to odvisnost mar ne... In Anda, da ne boš užaljena, ne mislim s tem, da si odvisna, nikakor ne bom odločala o tem, sem mogoče od koga ali česa odvisna jaz in zase vem in se borim proti temu... kako je s teboj,veš samo ti...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx x:Ix x:Xx

(*ceprav ce imam moznost izbire, rajs kaksno domaco zadevo, ne-sladkega okusa, nocem pa bit tecna, sam povem... saj ves, vcasih sem oven... xscratchx... sam ne pa tud pri okusu, sladkaraju... ).

Jaz pa se prav veselim, najiskreneje, spit s tabo en cvajcek. x;)x.

Tanarbultaprau. x;)x :palec:

 

Duhovnost v novem tisocletju?

Sledimo torej temi?

Vsekakor. x^x

Treba bo namrec pocas pri sebi zdefinirat filinge; se jih ne ustrasit... jih izrazit... in da hkrati stojimo za njimi... torej da jih izrazimo, iskreno, pa kaj pol, a da hkrati (sploh ce nismo tak 'sladek clovek', kot moi) niso prevec pateticni. osladni. pretirani.

kar pa se ne pomeni torej, da jih ne sme biti.

Lahko primerjamo z okusi, ko sem ravno povzela ravno to...

prevec cukra... bljek...

prevec soli.. te kar celo dushi (vsaj mene, dihat ne mroem pol, pa preferiram slan okus, pac pa prevec... pa je shtala)...

prevec kisline... pljek.. iiiikkkh... te kar zakisli v vseh zlezah...

prevec grenkobe? :|||| :sick: (pa zelo zelo zelo maram grenke okuse, recimo najbolj od solat shizim na radich, najbolj od agrumov pa na grejp)...

In tako dalje... ;)

 

Jaz na vse gledam zelo preprosto.

Hvalabogu. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, no ja, Marša, morm še jest svoj pogled na hrano povedat.

ne morem skrit, da sem izrazita predstavnica svoje generacije 1952. Ni blo mesa, ni blo ......saj ni važno, zame je blo odločujoče, da se nisem mogla najesti mesa, in to še kar traja. Pa saj ni fora, da ga moram imet tolk, "da šnicel gleda čez talar", ampak imam rada malo ampak dobro pripravljeno. Seveda tud žgance imam rada, še rajši koruzne na koroški način z ocvirki in vročim mlekom, pa krompir tenstan tudi z ocvirki, A NIČ NE SME BITI PREMASTNO, ker je potem ogabno. in kaj sem ugotovila, ko sem zavestno opazovala svoje telo?

 

Da je hrana samo za čiščenje negativnih energij našega fizičnega telesa. Zavedam se, da naslednje tisočletje definitivno prinaša, da bom nehala jesti. Vsaj v takšni obliki in količini. Saj moje telo praktično hrepeni po veliko manj hrane.

Navada je železna srajca še kako drži, a ko se odločimo, nam uspe vse, to mnogi dobro vemo, kajneda.

 

Uživam v hrani, še zlasti v tisti, ki jo pripravim sama.

Regrad, radiš, endivija, fižol, zelje .... SOLATE

Krompir, narejen kakorkoli, najboljši prerezan, posoljen in pečen v pečici, potem z malo putra, ko ga jem

Sladice pa niso moja ljubezen, Če pa že, potem veliiiiiiko sladoleda, indijanček, figaro ali ohridska rezina. Ampak so to redki treenutki, da je želja tako velika, da zavijem v slaščičarno.

 

Novo tisočletje bo v glavnem prineslo to, da bomo zelo malo govorili o stvareh, ki nas sedaj čisto preveč okupirajo. PREVEČ IMAMO NEPOTREBNEGA DELA SAMI S SEBOJ. SMO , KAR SMO. Zakaj mora preteči toliko vode, da se sprejmemo takšne kot smo, hkrati tudi druge, takšne kot so, saj žirafa še nikoli ni bila zebra. Ja, seveda, vse v življenju se vrti okoli tega ko odraščamo, kar v eno kožo nas tlačijo, pa ne pogruntajo, da ne pašemo vanjo xDDx x;)x .

 

No, to bo v novem tisočletju odpadlo, tega nas bodo naučili prihajajoči otroci, če nihče drug ne. Oh, seveda, denar ne bo beč taglavna vodilna energija ampak BREZPOGOJNA LJUBEZEN.

Ja, Mateja, slišim te, tudi jezni moramo biti včasih, a jeza je VEDNO V NAS, in to moramo sami počistiti. Tudi obsojati NIMAMO PRAVICE. Tako pač je. To je tako, kot bi metali v lonec za kosilo pluse in minuse in od tega je odvisno kakšen okus bo prevladoval. To se nam tudi vrača.

A glejga zlomka, zadnjo besedo pri kuhanju našega lonca ima pa ŠE VEDNO GLAVNI MOJSTER KUHANJA ". NAJVEČJA INTELIGENCA, GLAVNI PROGRAMER. Naša prosta volja je edinole, ali sledimo ali pa trmoglavimo sporočilom. Ta so natančna in razumljiva, vsakdo ima svoja in si jih tudi samo sam lahko razloži in sledi svoji pravi poti.

 

Veselim se vsakega novega dne, tudi megla do tal mora biti včasih, da ne vidimo vseh mrkih obrazov in da si ptički odpočijejo krila, saj morajo hoditi peš hihihihi, tako pravi moj sin.

Nedelja se izteka počasi, uživala sem v njej, kaj potem, če smo zaviti v lepo belo meglo.

 

peace and love

clean

 

P.s.: To je moje prepričanje, vaši komentarji na tole me ne zanimajo xDDx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xDDx x:Ix x:Xx

 

Duhovnost v novem tisocletju?

Sledimo torej temi?

Vsekakor. x^x

Treba bo namrec pocas pri sebi zdefinirat filinge; se jih ne ustrasit... jih izrazit... in da hkrati stojimo za njimi... torej da jih izrazimo, iskreno, pa kaj pol, a da hkrati (sploh ce nismo tak 'sladek clovek', kot moi) niso prevec pateticni. osladni. pretirani.

kar pa se ne pomeni torej, da jih ne sme biti.

Lahko primerjamo z okusi, ko sem ravno povzela ravno to...

prevec cukra... bljek...

prevec soli.. te kar celo dushi (vsaj mene, dihat ne mroem pol, pa preferiram slan okus, pac pa prevec... pa je shtala)...

prevec kisline... pljek.. iiiikkkh... te kar zakisli v vseh zlezah...

prevec grenkobe? :|||| :sick: (pa zelo zelo zelo maram grenke okuse, recimo najbolj od solat shizim na radich, najbolj od agrumov pa na grejp)...

In tako dalje... ;)

 

Jaz na vse gledam zelo preprosto.

Hvalabogu. :)

 

Zmernost v vseh stvareh je raj na zemlji. Lepo.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aquarius, se čist strinjam s tabo! :palec:

Vsak naj vzame iz učenja (knjig, predavanj, predstav itd.) tisto, kar se mu zdi, kar čuti, da potrebuje, da bo lahko uporabil, da mu je domače.... Ostalo sigurno ne potrebuješ. Saj vsak posameznik, če si zna prisluhniti, točno ve kaj mu leži.

Nekatere stvari pustiš za rezervo, ostalo pa zavržeš, ker se pač ne strinjaš...

Včasih preberem celo knjigo, pa sta lahko notri le dva stavka "zame".

 

Najmanj kar si želim je pranje možganov, posiljevanje oz. vsiljevanje mnenj...

V takem primeru bo duhovnost v naslednjem tisočletju nazadovala, ne napredovala...

 

Moje skromno mnenje

in lepo vas pozdravlja

Nataša x:Dx x;)x

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Vsak naj vzame iz učenja (knjig, predavanj, predstav itd.) tisto, kar se mu zdi, kar čuti, da potrebuje, da bo lahko uporabil, da mu je domače.... Ostalo sigurno ne potrebuješ. Saj vsak posameznik, če si zna prisluhniti, točno ve kaj mu leži.

Nekatere stvari pustiš za rezervo, ostalo pa zavržeš, ker se pač ne strinjaš...

Včasih preberem celo knjigo, pa sta lahko notri le dva stavka "zame".

Ja, tako nekako :palec:

ポローナ

 

 

Pikapolonica (my blog)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Prijatelj, kakor je zdaj, tako bo znova po skoraj dva tisoč letih za nami, začelo pa se bo že veliko prej! Tu je zdaj judovstvo veliko hujše od poganstva-pri poganih namreč razum še nekaj velja, Judje pa ga teptajo z nogami; v tistem času pa bo Moj nauk, torej krščanstvo, hujši kot sta zdaj judovstvo in poganstvo skupaj. Tedaj bodo ljudje v veliki stiski.

Luč resnične žive vere bo ugasnila in ljubezen se bo povsem ohladila. NAPUH premožnih ljudi bo presegel vse meje in vladarji in duhovniki se bodo imeli za veliko več kot je zdaj Judom njihov nepoznan Jehova in poganom Zevs."

...

Seveda bo prišlo še do marsikakšnega boja med Mojimi otroki in otroci sveta, ker bo Mojih na svetu zmeraj manj kakor otrok sveta; toda na koncu bodo vendarle Moji zmagali nad svetom in ta jim ne bo mogel storiti nič žalega več. Naj se vam zdi zdaj vsa materija še tako trdna in neuničljiva, se bo nazadnje vendarle morala umakniti OBLASTI DUHA."

...

"Da, moj prijatelj, zavoljo tistih ljudi, ki v to ne bodo verovali in bodo to, kar od Mojega nauka slišijo zaradi svetnega dobička še pokvarili, Jaz Svojega življenskega nauka tudi nisem dal; za mogočo in nadaljno izobrazbo duš takšnih ljudi imam namreč še neizmerno veliko velikih šol v vsej neskončnosti.

Ta nauk namenjam le Svojim pravim otrokom na tej zemlji in ti se ne bodo nikoli uklonili oblasti prevare sveta, temveč se bodo z diamantno trdnostjo držali večne življenske resnice.

Kaj nam mar vsi svetni ljudje? Vsi imajo priložnost stopiti v vrste Božjih otrok. Če to resno hočejo, naj jih pri tem nič ne ovira, in če nočejo, naj počnejo, kar hočejo, in potem vam tudi ni trba več skrbeti zanje!

Glej, tako je s temi stvarmi. Jaz namreč nisem prišel, da bi morda svet odrešil njegovih starih vezi sodbe, ampak le, da bi Svoje otroke osvobodil sveta in njegove sodbe. In kar in kakor zdaj delam Jaz, tako boste delali v prihodnje tudi vi in vaši nasledniki."

 

Aja, sem pozabu napisat da tistmo k se boji čira na želodcu ni trba brat tega. xrolleyesx

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Emanuel.... samo moje mnenje:

Ne bojim se čira na želodcu, ker rada prebrem mnenje drugih, neglede na to ali se strinjam z njim ali ne x;)x

 

Če izpustim prvi odstavek, kjer omenja razlike med s prepranimi možgani "vernike", ni važno katere vere in berem besedilo naprej.... Vzela sem si tisto kar paše moji duši.... prebarvala (ne bom rekla prekrstila, ker zveni preveč krščansko), sem "Moje Otroke" v vsa čudovita bitja na svetu, ki jim je mar duhovnih vrednot in "tvojega Boga" postavila kot absolutno resnico, ki na takšen način izraža, poziva oz. odpira vrata duhovnosti...... potem je ta sestavek čist krasno napisan....

 

Vidiš tako jaz prevedem sebi, za mojo dušo in srce in osvoboditev mojega duha!

 

Nič ni narobe s tem sestavkom, če jaz želim, da ne bi bilo narobe nič! Me razumeš?

 

Od srca pozdrave

Nataša xrainbowx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Emanuel.... samo moje mnenje:

Ne bojim se čira na želodcu, ker rada prebrem mnenje drugih, neglede na to ali se strinjam z njim ali ne x;)x

 

Če izpustim prvi odstavek, kjer omenja razlike med s prepranimi možgani "vernike", ni važno katere vere in berem besedilo naprej.... Vzela sem si  tisto kar paše moji duši.... prebarvala (ne bom rekla prekrstila, ker zveni preveč krščansko), sem "Moje Otroke" v vsa čudovita bitja na svetu, ki jim je mar duhovnih vrednot in "tvojega Boga" postavila kot absolutno resnico, ki na takšen način izraža, poziva oz. odpira vrata duhovnosti...... potem je ta sestavek čist krasno napisan....

 

Vidiš tako jaz prevedem sebi, za mojo dušo in srce in osvoboditev mojega duha!

 

Nič ni narobe s tem sestavkom, če jaz želim, da ne bi bilo narobe nič! Me razumeš?

 

Od srca pozdrave

Nataša  xrainbowx

 

Prevedla? Iz slovenščine v slovenščino? Bog je duh in Moji otroci tudi pomeni otroci duho. In s tem sestavkom ni nič narobe ne zgolj zato, ker ti to želiš, ampak zato, ker tudi v resnici ni nič narobe. Ko pa že to tako lepo razumeš, potem ti je gotovo tudi jasno, da Moje meso pomeni Božji nauk. Bi bilo lepo, da stavek jejte Moje meso naslednjič ko bo kdo omenjal kanibalizem na tem forumu tudi prav razložiš. Vse, kar je iz Duha, ima namreč tudi povsem duhoven pomen in tako je treba vse tudi razumeti. Kar je dobro za otročka, ni dobro tudi za odraslega in samo z mlečno kašo se polne moči tudi ne doseže.

 

Se mi pa zdi, da sem pomen tega teksta razumu prej kot ti. Je pa v širši obliki objavljen v sredini decemberske Aure.

 

pozdrave tudi tebi

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Emanuel, čist na kratko - očitno nisva na frekvenci..... Prevedla ne iz slovenščine v slovenščino ampak iz Janezevega evangelija (ena izmed rednih stvari, ki jih puščam v Auri, če jo kupim, neprebrano) za jezik moje duše, za tisto kar mi paše (če bi prebral en moj post nazaj, bi vedel).

Ne vem če me ravno zanima kako si ti "prevajaš" to besedilo, ampak jaz si ga na tak način in če mi sam Jezus naredi predavanje o tem, si bom še vedno vzela tisto, kar paše meni.

Upam, da te nisem užalila z mojim postom, ker je bil namen vse prej kot to. Želela sem samo opisati svoj pogled na taka prepisana (brez komentarjev) besedila.

 

Brez zamere in lep dan ti želim

Nataša

xflowx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Emanuel, čist na kratko - očitno nisva na frekvenci..... Prevedla ne iz slovenščine v slovenščino ampak iz Janezevega evangelija (ena izmed rednih stvari, ki jih puščam v Auri, če jo kupim, neprebrano) za jezik moje duše, za tisto kar mi paše (če bi prebral en moj post nazaj, bi vedel).

Ne vem če me ravno zanima kako si ti "prevajaš" to besedilo, ampak jaz si ga na tak način in če mi sam Jezus naredi predavanje o tem, si bom še vedno vzela tisto, kar paše meni.

Upam, da te nisem užalila z mojim postom, ker je bil namen vse prej kot to. Želela sem samo opisati svoj pogled na taka prepisana (brez komentarjev) besedila.

 

Brez zamere in lep dan ti želim

Nataša

xflowx

 

Nataša, malce zavajaš. Ne gre za Janezov evangelij, ampak za Janezov veliki evangelij. Sredi 19. stoletja napisano delo Jakoba Lorberja. Komentarja nisem dodal, ker se mi je tekst sam zdel dovolj zgovoren in večplasten, da ga vsakdo, ki mu je namenjen, lahko tudi razume. Za tiste pa, ki ga ne razumejo, pa sploh ni. Da pa ga lahko razumeš, pa moraš razumeti tudi položej v svetu pred skoraj 2000 leti. Res sem ga prepisal, kar pa je tudi povsem očitno. Mi je pa nekako uspelo, medtem ko tebi niti naslova (tri besede) ni uspelo pravilno navesti. Povsem pravilno je, da si vzameš tisto, kar paše tvoji duši. Tvoji duši pa paše tisto, kar je sposobna sprejeti. Kar je meni povsem jasno, zato te tudi z ničemer ne posiljujem, kar moraš pa ti razumeti. Da je tekst dober, ker ti tako hočeš? A drugače pa ni? In kaj je narobe z njim, če odmišlimo, da ti hočeš, da je dober? Bi mi lahko to razložila?

 

Da bo stvar malo bolj jasna, pri tem delu ne gre za nikakršne cerkvene tekste. Nobena cerkev ga ne priznava. Celo nasprotno. Cerkvena inkvizicija ga je iskal, da bi ga sežgali, pa ga na srečo niso našli. Ampak jaz nimam predsodkov. Sam se zavedam svoje popolne duhovne svobode in me ne skrbi, da bom padel med "vernike z opranimi mmožgani". Vzamem tisto, kar se mi zdi najboljše. Vidim pa, da imaš močne predsodke ti. Do vsega, kar "diši" po krščanstvu. Moraš prečistit in prevest. Potem je pa v redu, ker si ti tako dobro prevedla. Ko boš spucala predsodke in blokade, ti pa ne bo treba "prevajat".

 

Še nekaj o piscu tega dela. Kolikor je meni znano, je največji medij in prerok vseh časov. Pisal je iz notranje duhovnega nareka. Približno 10.000 strani strani rokopisov. In s tem je seveda tudi daleč najbolj plodovit Slovenski pisatelj. Resda je pisal v nemščini, vendar je tudi veliko zelo znanih Irskih piscev pisalo v angleščini, pa vseeno veljajo za Irske. Lorberja pa naša šola, ki "izobražuje" našo mladino, kolikor jaz vem, nikjer niti ne omenja. Eden velikih duhovnih učiteljev je dejal, da zahodne šole učijo "neznanje". Se kar strinjam. Veliko neznanja. Lorber se zdi levim peveč krščanski, rimokatoliška cerkev pa ga ne priznava. Manipulacije je treba malo bolje razumeti. Zato ga tudi "ni". Prebira ga le ozek sloj ljudi, ki nima možganov opranih niti z ene niti z druge strani. Meni pa je pomembno predvsem to, kaj jaz dobim duhovnega.

 

Zakaj bi me užalila? Pričakoval sem več mnenj, pripomb in ugovorov ter razprav. Zato tudi nisem napisal komentarja. Bom skušal najti še kakšen bolj zanimiv tekst.

 

pa lep pozdrav tudi tebi

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nočem se pink ponka s tabo, Emanuel! x;)x

Ker ne, ali nočeš razumeti, kar bi ti rada povedala. Poanta je samo moj pogled na tvoj prepisani tekst. Nikogar nočem zavajati, niti nikomur nočem vsiljevati svojega mnenja - zgolj in samo moje gledanje na ta tekst ..... in dober, ker jaz tako "hočem" (bom dala v narekovaj, da te ne bo motila beseda); Verjamem, da drugi nanj gledajo iz druge plati in tretji iz tretje.... Vsak vidi cvet s svojimi očmi. Nekaterim se dopade, drugim malo manj....In prav je tako, kaj ne!

Opažam, da poznaš dobro to delo in če tebi pomeni tako veliko, prav. Povedal si svoje mnenje - imaš ga in hvala Bogu, da ga imaš.

Tudi jaz imam svojega. Še zdaleč mi ne smrdi vse kar je krščanskega, niti ne vse kar ima barve islama, hinduizma, itd..

Veliko berem in iščem odgovore. Odločila sem se delati na sebi, zato ker sem bila pred leti res polna blokad, predsodkov, strahu.... Še zdaleč nisem vsega počistila, sem pa ogromno napredovala.

Malce se mi zdi tole že smešno. Le dodaj še kakšno besedilo, ga bom prebrala, mogoče celo napišem kakšen komentar...

 

PS: Naslov sem res površno prepisala :sori:

 

Vse lepo

Nataša

:flowers:

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... Poanta je samo moj pogled na tvoj prepisani tekst. Nikogar nočem zavajati, niti nikomur nočem vsiljevati svojega mnenja - zgolj in samo moje gledanje na ta tekst .....

Ja, jaz sem tudi tako vzela; in tale post in tvoj odgovor.

ne zdi se mi nicesar zavajajocega jasno tu.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...