Skoči na vsebino

samo za norce


sedna

Recommended Posts

  • Komentarji 572
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

...zato, d je lohk Bingi nagaju pri nenem ustvarjanju! xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

 

 

:onfire: :onfire: :fool: x:Dx x:Dx :vragec:

Pa sem te KOOONČNO dočakal tuki noter! x:Xx xsrcx

Dobrodošla med norci! xDDx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, :eek: sploh vedla nism, d ubstaja, k je vedno sam Dneunik na vrh! :eek: Mugoce se se kej uglasm, k nam mela prou nubene fantazije, takrt bom pa kej napisala, ne! xrolleyesx

 

Haloo Bongaaaa!!!!!

Zakaj te ni tuki noter??

x:Dx x:Dx :fool: :fool:

EVOOOOOOOOOOO MEEEEEEEEEEEEE!!!http://www.cheesebuerger.de/images/midi/ekelig/g010.gif http://www.vocinelweb.it/faccine/mad/pag2/29.gif

 

Sam mal puzdravm, pa prec grem, k mam dost dela, ne! http://www.simonerossi.it/faccine/tricolore.gif

ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: tok me je prjel da se mi je zamašila žila .ampak pol sva se zmenila da je litr bol k kila. do šanka sva stopila da bi se ga napila. v petih minutah me je naredu za debila, da sm prosla litrco če bi se z mano poročila. in tko smo sedel, mal smo pil mal smo pel fino smo se mel k smo bedarije počel.

ostal smo celo noč in pozabl na probleme in zgodi zjutri skupi smo klical jelene. k pa niso pršli- prsla pa sta dva zmaja, oba v rdečem sta mi rekla nauš zdej pila čaja! ja valda da ne! še vidva usedta se tle , kej povejta se nasmejta he he he he he.... xsmx

pol se je zun začel danit men pa začel temnit

kva je blo že pol?... men se zdi da sm šla še neki spit... :xx!:

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: tok me je prjel da se mi je zamašila žila .ampak pol sva se zmenila da je litr bol k kila. do šanka sva stopila da bi se ga napila. v petih minutah me je naredu za debila, da sm prosla litrco če bi se z mano poročila. in tko smo sedel, mal smo pil mal smo pel fino smo se mel k smo bedarije počel.

ostal smo celo noč in pozabl na probleme in zgodi zjutri skupi smo klical jelene. k pa niso pršli- prsla pa sta dva zmaja, oba v rdečem sta mi rekla nauš zdej pila čaja! ja valda da ne! še vidva usedta se tle , kej povejta se nasmejta he he he he he.... xsmx

pol se je zun začel danit men pa začel temnit

kva je blo že pol?... men se zdi da sm šla še neki spit... :xx!:

 

 

:palec: :palec: x:Dx :wOOt: :onfire: :fool:

Dobr si začela! x:Xx xsrcx

Taprava za tle notr! :palec: x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/pics/ghost193783.gif

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No kje ste vsi? DOBROOOOOO JUTROOOOOOOOOOOOOO! A ste spet šli ZAPRAVLJAT. Mi mamo pa sneeeeeeeeg spet. Juuuhuuuuhu. http://www.shrani.si/pics/achilly7194272.gif

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/pics/aap3195737.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.shrani.si/pics/haastrek202052.gif

 

Pa kaj je zdej?? :eek: x:Dx x:Dx :vragec:

A ste vsi normalni ratal?? x:o)x x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

:eek: Ma daj...a ne znaš nč bolšga... x:Dx :onfire: :frog:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/color]Napni oči, da boš bolj slišu, kako brijem norce pa majo še zmer dlako na jeziku! Glej, prodajam ti klobase, pa je še zmeri celo prase

in k kozla ustrelim, se ta še zmeri pase.

A ti moram osemkrat povedat !?!,posluši mojo pantomimo in k brenkam na trobento, zavohaj to milino.

>>Ačih! Na zdravje! Pazi nase! "Brigi se zase!<<

Se ti zdim mal čudna? Če me peče vest si jo pohladim z ledom, na samotnem otoku sama s sabo govorim s sosedom k prav da ne more govort

zato k nima ust, da mu je bedn na počitncah ker bi rad sel na dopust .

zuni pa sedijo krave, prasica pr prasici, kokodakajo k ovce delajo stoje na žlici!

in pol pride duh, o njem ne duha ne sluha, razganja ga od zdravja in zato v kotu bruha v okrogli sobi ker se je najedu zarečenga kruha,

dela gužvo, ker debu je k muha!

in z mer k se odpravlam pravjo dobr se odrež -ja valda obe noge pa se zmer bom hodla peš

 

 

*MAAAAAAAAADNEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[/color]Napni oči, da boš bolj slišu, kako brijem norce pa majo še zmer dlako na jeziku! Glej, prodajam ti klobase, pa je še zmeri celo prase

in k kozla ustrelim, se ta še zmeri pase.

A ti moram osemkrat povedat !?!,posluši mojo pantomimo in k brenkam na trobento, zavohaj to milino.

>>Ačih! Na zdravje! Pazi nase! "Brigi se zase!<<

Se ti zdim mal čudna? Če me peče vest si jo pohladim z ledom, na samotnem otoku sama s sabo govorim s sosedom k prav da ne more govort

zato k nima ust, da mu je bedn na počitncah ker bi rad sel na dopust .

zuni pa sedijo krave, prasica pr prasici, kokodakajo k ovce delajo stoje na žlici!

in pol pride duh, o njem ne duha ne sluha, razganja ga od zdravja in zato v kotu bruha v okrogli sobi ker se je najedu zarečenga kruha,

dela gužvo, ker debu je k muha!

in z mer k se odpravlam pravjo dobr se odrež -ja valda obe noge pa se zmer bom hodla peš

*MAAAAAAAAADNEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!

 

 

:palec: :palec: :palec:

http://www.shrani.si/pics/diverse1213876.gifhttp://www.shrani.si/pics/aap3213887.gif

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...k clovek tole bere spozna, da je celo zivljenje zivel v zmoti... pizda, pa sej jest sm cist normalen... x^x x8Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...k clovek tole bere spozna, da je celo zivljenje zivel v zmoti... pizda, pa sej jest sm cist normalen... x^x x8Dx

 

:eek: x?x

Pa sej tle not smo sami normalni!!

Nori so ostali! x:Dx x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

sploh nisem vedla, da kaj takega na forumu obstaja ...

taka tema, pa mene ni zraven? :eek: xzobkox :OO: :madpro:

jaz sem norec vrste "kokoška brez glave" x:Dx (ko se neky zaženem, ne da bi se prepričala, ali delam prav xrolleyesx )

neptunski norec tudi :vio: zmedena :vio:

aja, pa kljub temu, da sem baje inteligentna :inocent: včasih mam dolgo lajtongo in sploh ne zaštekam, da se kdo heca. xrolleyesx ta kategorija mi gre najbolj na živce. xrolleyesx :o|o:

norec sem tudi, ker mam še vedno en otročje finte, ki mojim vrstnikom začuda niso smešne. :ermm: xscratchx xnckrivx ne vem, zakaj so lahko taki debilkoti resni kislih fac. x:Dx

 

skratka :vio: x:o)x w:Iw :wOOt: :OoO: :madpro: xsurprisex xideax xbookx xzobkox

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

K pr norcih. NORMALNA RATAM PO KŠNEM SKURJENEM VIKENDU. Ah, pa sej to sploh ni važn! Edina stvar k je važna -kwa u glavi dogaja- . Js sm bla navsezgodaj v družbi samih škratov! Trenutno sm pa prazna. Sam spat pa sanjat! xg:Dx

Pa k mi bobni u glavi... jointttkal bomo!!!!!!! xsmokex

Mi je neki padl na glavo zdej! <<<<<<<<<<<<<---- Sm smotka s to marijuano. :o|o:

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Let nad kukavičjem gnezdom film, z Jack Nicklsonom. Toplo priporočam! xg:Dx

Nategvt folk da si norc.. Ne potegne mi ! Res . SKušam zbrati misli pa kr neki...

Resnično ql film, k ti da zagon da študiraš mal o svoji norosti & norosti nasploh!

 

:xx!: :vragec: Same pizdarije sm spet počela ponoč, joj mene :blackeye:

Js se bom enkrat dramatično zakurla; namest svojga jointka. Black out.. Sam palčkov se spomnim... pizda, očitn je bil vs folk še bl v p*, da sm se jst zabavala s palčki.! hihi!

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
ko vidim kako reklamo, v kateri je več kot očitno, da gre za nateg in oglaševalci verjamejo, da je folk tok neumen (saj večina je), mi gre na bruhanje, ker mi je tok nizkotno ... :xx!: in ker vem, da bom enkrat nevede podlegla temu oglasu, tudi če sem spregledala keč, se počutim še večjega idiota, kot tisti, ki ne vidijo fint. :blackeye: :!!:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sm morala na silvestrovanju zapet: Jaz sem nor, jaz sem bogi bogi bogi bogi stvor, Jaz sem nor ... x:Dx x:Dx x:Dx (smo ene listke žrebali, gor je bila za vsakega napisana ena naloga, js ne bi mogla bolš izžrebat x:Dx ) :madpro: xzobkox :blink:

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko vidim kako reklamo, v kateri je več kot očitno, da gre za nateg in oglaševalci verjamejo, da je folk tok neumen (saj večina je), mi gre na bruhanje, ker mi je tok nizkotno ... :xx!: in ker vem, da bom enkrat nevede podlegla temu oglasu, tudi če sem spregledala keč, se počutim še večjega idiota, kot tisti, ki ne vidijo fint. :blackeye: :!!:

 

 

Si prebrala knjigo 2999 SIT (to je naslov)?

x:Dx x:Dx

avtorja se ne spomnem...

cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...