Skoči na vsebino

samo za norce


sedna

Recommended Posts

Ok, mi je uspelo najti,

pa tudi ugotoviti, da ste z debato nekako zaključili. Vsak na svoj breg, prej še pa rep med noge, potem pa vsak na svoji strani gledat in občudovat svoj prav..

 

Saj vem, da tole ne paše ravno v tole temo, a naj bo tukaj, ker tam pa še manj paše

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 572
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ok, mi je uspelo najti,

pa tudi ugotoviti, da ste z debato nekako zaključili. Vsak na svoj breg, prej še pa rep med noge, potem pa vsak na svoji strani gledat in občudovat svoj prav..

Saj vem, da tole ne paše ravno v tole temo, a naj bo tukaj, ker tam pa še manj paše

lp

Sem paše vse, ker tule je za norčke x:)x.

Tam sem se pa velik naučil. In bom vse takoj pozabil in bom rajš spet butl. Pač ne obožavam glih narcis(t)k, ki cvetijo celo leto x:Dx

Dobr, da si se me usmil´la ;)

A greva na kauč, tamle igra en zanimiv film? O enmu obsedenem fantku na RTL.

ciao

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: fak

 

trpljenje...razen onih dveh pirov , vse ostalo čisti horor

 

s o v r ažim ta pofukan lajf...glih da zlezeš z enga drekaže v drugega čofneš

 

 

edino kar je bolj ko te lajf tepe boljš zgledaš...tak prestrašeno anoreksično.......enga bi na gobec danes...mrbit kr svojga, da ga nam več otresala

 

 

spet premalo grgram, nau dobr za zdravje x:Dx :vragec: x:Dx

 

"v peroju plombirajo prkolce, tukaj pa gobce x8Dx " lepa naša

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ajde, če ti rečeš,,,jst mislim de bi bil fant za to sam, jebiga

 

 

po moje bi mene zaprli za rešetke kot pedofila x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx a si nora x:o)x no ja saj sva v ta pravi temi x:px

 

itak kdaj sem pa jst še kaj normalnega dobila v kremplje, al je premlado al pa prestaro..... :o|o:

 

 

ajd uživi še naprej

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem paše vse, ker tule je za norčke x:)x.

Tam sem se pa velik naučil. In bom vse takoj pozabil in bom rajš spet butl. Pač ne obožavam glih narcis(t)k, ki cvetijo celo leto x:Dx

Dobr, da si se me usmil´la ;)

A greva na kauč, tamle igra en zanimiv film? O enmu obsedenem fantku na RTL.

ciao

Sem zamudila film med igranjem taroka.. Bom pa vabilo izkoristila za kakšen drug film ob kateri drugi priložnosti.

 

Zdaj bo pa bolje počasi it spat.. še zadnji dan dopusta je jutri (ja, vikend štejem tudi v dopust), pa imam še toliko planov za uresničit xchatx xbookx xwitchx xrainbowx :listen: xcheersx xracx xbendx - pa še kaj bi se našlo.

 

Drugače pa - narcise so ene take rožice, ki so čisto vsakdanje, preproste, v poznanih oblikah, a sploh ni res, da cvetijo celo leto :), so znanilke pomladi, pomeni - novega začetka. Kar sem hotela povedat, je to, da če se od "stvari", ki jih imamo na dosegu roke in jih včasih ravno zaradi tega niti ne opazimo, kaj naučiš, aplavz zate. (jao, je res, da pišem v temi, v kateri pač pišem, a vseeno naj se upošteva dejstvo, da imam v krvi kakšno +/- pivce. Zato bom raje kar nehala).

 

Lepo noč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem zamudila film med igranjem taroka.. Bom pa vabilo izkoristila za kakšen drug film ob kateri drugi priložnosti.

 

Zdaj bo pa bolje počasi it spat.. še zadnji dan dopusta je jutri (ja, vikend štejem tudi v dopust), pa imam še toliko planov za uresničit xchatx xbookx xwitchx xrainbowx :listen: xcheersx xracx xbendx - pa še kaj bi se našlo.

 

Drugače pa - narcise so ene take rožice, ki so čisto vsakdanje, preproste, v poznanih oblikah, a sploh ni res, da cvetijo celo leto :), so znanilke pomladi, pomeni - novega začetka. Kar sem hotela povedat, je to, da če se od "stvari", ki jih imamo na dosegu roke in jih včasih ravno zaradi tega niti ne opazimo, kaj naučiš, aplavz zate. (jao, je res, da pišem v temi, v kateri pač pišem, a vseeno naj se upošteva dejstvo, da imam v krvi kakšno +/- pivce. Zato bom raje kar nehala).

 

Lepo noč.

Zgleda, da sem ta film že enkrat gledal, o enmu sinu (od hudiča), ki naj bi imel materino znamenje: 666 in je vse po vrsti ubil. Nek horor film, ne bi blo to nč za tebe x;)x

 

Imaš prav, narciske cvetijo samo spomladi, ampak strupene so pa celo leto. x:o)x

Ne vodi me v skušnjavo.

Lep dopust še x:)x

Čudezi se ne dogajajo v nasprotju z naravo, temveč v nasprotju s tem, kar nam je poznano o naravi.

Komplementarno zdravljenje raka: http://www.bela-omela.si

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tukaj razlike ni, sekica govori in jaz pišem. včeraj pozno popoldne, zdaj sekica govori, kajti, včereraj po po po včeraj ko ko s sekico razliko sva se razšle, postala zmedena (vse bom povedala) deprasta, jokava in seveda nadvse patetična, izsilila svojega v narekovajih partnerja v narekovajih prijatelja tam po eni nuli mesiđiranju prisilno vzel dopust od svojega dela, ker se je tako žrtvoval, za mojo patetično depro, na to se dela v zamračenem balkonu, kjer sem mu iz slabe vesti v zahvalo, odprla fršlus in opravila svoje, narekovaji, dolžnost ali kaj, ne ni res, edino to sem zmogla in sledilo je slovo naslednje jutro zbudim se kar v redu, brez depre, skuham kosilo, pomijem kopalnico, spijem dve pivi in preberem mladino in se odpravim na delo v njegov zelo zelo intimen prostor, ki se mu reče sicer atelje, preden sem vstopila v atelje sem že eno uro pred tem padla v depro, za to sem se odločila, da bom zelo zadržana, ker ne vem, kaj bi siccer naredila, delala sva... sicer??? z vprašaji z njegove strani, kaj je narobe, z moje strani nič nič, z očitnimi solzicami v mojih očeh. nato on odvandral je na čevapčiče, kljub mojim namigovanjem, da če bi želel, da spim pri njem to noč (v oklepaju, če bi ga, hotu namočt) in vse, kar je premogel: "ne da ne želim, sam nočem. zdej pa forum, odgovori, kaj naj si mislim? drugo, grem vrnit ključe in on reče, a si u redu in jaz rečem, kaj pa misliš? zdaj pa sami klicaji naprej !!!!!

 

Pozdravljena, razlika,

si bom drznila ob površnem vpogledu v situacijo povedat svoje mnenje:

 

na tvoje vprašanje, kaj si naj misliš, boš dobila najboljši odgovor, če še enkrat prebereš to, kar si napisala, z distanco, kot da bi brala besede nekoga, ki ga sploh ne poznaš.

 

Drugače pa tip po moje vseeno goji neke vrste spoštovanje do tebe, ne tega prezret.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
lepo od tebe, da ti je mar, sam ne morem v imenu nekoga drugega odgovarjat a veš. bom pa sporočila tvoje mnenje dotični osebi. hvala chanceux, lepo se imej. ux hauk. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo od tebe, da ti je mar, sam ne morem v imenu nekoga drugega odgovarjat a veš. bom pa sporočila tvoje mnenje dotični osebi. hvala chanceux, lepo se imej. ux hauk. x:)x

 

Vas obveščam, da se ne strinjam z vašim mnenjem glede odloka o izvršitvi sporočila.

Ta zadeva bi po kriterijih korektnosti morala potekati odprto in pred očmi občega doumevanja.

Močno upam in pa terjam, da bo temu odločbi navkljub tako.

V nasprotnem primeru pričakujte ugovor pri vašemu vodilnemu organizmu.

 

Hvala za razumevanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
Moj vodilni organizem je ravnokar odpovedal! Z drugimi besedami, se me je odpovedal, ker mi je skušal nekaj dopovedat, pa nisem slišala in smo se prijateljsko poslovil en od druzga. So, i m in charge now!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
a je kdo kriv? kdo je kriv? aha, spet je en kriv. sej vedno je tko. na koncu mora bit en kriv. nujno, če ne ni nič.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
razen če se zaledje ne odloč, da je sodnik kriv, al pa če se sodnik odloč da ne bo več sodnik ampak poštar recimo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
hm... potemtakem je poštar tisti, ki nima skrivnosti? ne, v tem ni logike. ampak hej, zakaj bi pa sploh bila?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...