Skoči na vsebino

Kaj bo "dobrega" in kaj "slabega"


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 258
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Jaz nisem nekaj stabilnega pod nujno. x;)x Se pol smeš vtikat nekam.......Smeš se že lahko, sam......Mah, klinc vas gleda, kaj zdaj jaz tu nekaj pojasnjujem.... xrolleyesx Pol pa me ne mara, ok? :C:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz nisem nekaj stabilnega pod nujno.  x;)x Se pol smeš vtikat nekam.......Smeš se že lahko, sam......Mah, klinc vas gleda, kaj zdaj jaz tu nekaj pojasnjujem.... xrolleyesx Pol pa me ne mara, ok?  :C:

 

Hehe... sem sama tud v eni taki situaciji čudni ... ampak se sploh ne obremenjujem s tem. Vsak se zna sam odločit - torej tud tista oseba... Eh, mogoče pa sem te tud narobe razumela...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar se prvega dela komentarja tiče.....ker sem že zdavnaj izgubil občutek, da imaš ali si kdaj imela tud v resnici dobro mnenje o meni. x;)x Ampak....thx anyway. x:)x

 

Kar se drugega dela tiče......si ista al si bla ista?

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kar se prvega dela komentarja tiče.....ker sem že zdavnaj izgubil občutek, da imaš ali si kdaj imela tud v resnici dobro mnenje o meni.  x;)x Ampak....thx anyway.  x:)x

 

Kar se drugega dela tiče......si ista al si bla ista?

 

:O: :O: :O:

Nikoli nisem imela slabega mnenja o tebi, vedno dobro, ceprav so mi nekateri pogledi tvoji tuji. Ce se kje ne strinjam s tabo in povem na moj, malce hud nacin, se ne pomen, da te ne maram! bebo x;)x

 

Glede stabilnosti? Odvisno no...imam trenutke...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........kaj si rekla si rekla.... :vragec: x:px

 

Mich.....sm radovedn.....daj mi enga za primer povej za usmeritev......kteri moji pogledi so ti tuji?

 

Tvoj način mi je znan in ga ne jemljem kot nekaj kar bi mi oblikovalo mnenje o tebi. x;)x

 

icika :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Liaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........kaj si rekla si rekla.... :vragec:  x:px

 

Mich.....sm radovedn.....daj mi enga za primer povej za usmeritev......kteri moji pogledi so ti tuji?

 

Tvoj način mi je znan in ga ne jemljem kot nekaj kar bi mi oblikovalo mnenje o tebi.  x;)x

 

icika  :vragec:

 

Tega ne bom javno govorila, ker se mi ne zdi....

Drugace pa...a je se kaj za dodat? Malo je ljudi tu, ki mi gredo na zivce, ti definitivno nisi tam x;)x

zato dvomim, da te una bejba ne mara, ker nisi clovek, ki bi sel folku na zivce :vio:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...