Skoči na vsebino

Kaj bo "dobrega" in kaj "slabega"


Mick

Recommended Posts

  • Komentarji 258
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>santos sej bi lahko bilo slabše :inocent:

 

ITak, kot da bi vedel..hehe...v bistvu mi je počlo stikalo od olja za menjalnik...mislim, da slabše ne bi moglo ! :o|o:

 

Bo boljše dej ! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pomlad trka? Iz tvojih ust v....blablabla x;)x Tule v savinjski mamo prou svinjsko vreme. Sivo, turobno, upam, da se kej razpihne xrolleyesx .

Mal sm zje*ana od vcer, to je slabo. Morm se ucit in pisat porocila, to je tud slabo.

Dobro je to, da mam prevoz do lj, pa da cutm nekak, da bo ta teden gut. Ne vem, zakaj, filing mam tak x;)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

taki dogodki vedno zbližajo... so tud mene... vidla ljudi ki jih nisem uhhhh letaaaa...

danes bo fantastišen dan. orka motorka... kwa se je vse tko na dobr obrnil. kok mam jz velik stvari v lajfu za cenit... i love my life xsrcbumx xrainbowx xrosex

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dones bo en krasotičen dan :2src: cel dan bomo vlekl znanje vase... se učili in izpopolnjevali... in s tem rastli xrosex xsrcbumx potem se bomo relaksirali in uživali xyesx na koncu pa odklopili xpartyx xbendx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...