Skoči na vsebino

Kiron


Janina

Recommended Posts

Kirona res ne poznam tko dobro, a bom probala nekaj sklanfat :inocent:

Kiron v 7. lahko pomeni neko rano z odnosi in ukvarjanje z odnosi, a se vse to bolj odraža ko gledaš druge, daš nasvet, posvetiš se partnerju, sam pa nisi tolk 'sposoben' tega pri sebi, ali pa se bojiš odnosov… Mislim, da je Mihela enkrat nazaj tudi omenila, da se lahko tudi zbližaš s nekom, ki je zdravitelj. Pa morda je za vaju izziv, da vse to znanje, zdravljenje na področju odnosov res združita in skupaj aplicirata v lastnem odnosu... Recimo da sem skor trofla...

Itak pa bo kdo drug tole veliko bolje razložil…

 

Tud mene delno zanima odnos Kironov pri partnerjih xsrcx Sploh če so si podobni - čeprav midva deliva le znamenje, ne hiše!

 

Jaz: Kiron v Biku (3.h) – konjunkcija IC / sekstil Sonce, Merkur (Rak, 6) / opp. Uran (9) in MC (Sco)

Partner enako Bik - na ascendentu (1.h) / trigon na Luno in Saturn (Devica, 5).

Najina Kirona sta v konjunkciji (1 stopinjo narazen)

 

Bi pa tud kaj več rada zvedela o tranzitih Kirona oz. kaj je pomembno gledati – hišo kjer tranzitira, morda tudi vladarja Kirona, pa natalne planete, ki tvorijo predvsem konj. in opp. s Kironom... Mogoč še kej x:)x x?x No, bom spremljala tole temo, da se še kej naučim... xwizardx

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Kako bi si pa pol razložila na kakšen način sva si zdravitelja x?x

Moj K recimo 'pade' v njegovo 12.hišo, na ascendent, vendar je potem tudi opp. na Desc.

Njegov pa v mojo 3., na IC, opp. na MC.

 

No, če mal razmislim :inocent: Po eni strani sem ob njem res bolj komunikativna, ekspresivna, več izvleče iz mene, drugače bi kar mlela v sebi, veliko se tudi učim preko njega (3.hiša)...

Je pa tudi res, da jaz njega spodbujam, da bolj upošteva druge, prvič ker včasih v svojih 'predavanjih' (natalno ga ima v 1.hiši) pozabi nase, medtem ko 'uči' druge... Pa ker včasih misli, da je v svojih problemih vedno sam (12.hiša).

 

Uf, tale Kiron je kar kompleksna tema... :o|o:

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunca ojla,

 

da malo popravim x:Dx pri razlagi Kirona je namreč potrebno vedeti veliko več kot to kje,v kateri hiši se nahaja ...najbolje je videti celo karto. Saj je potrebno pogledati vse planete,ki tvorijo aspekt s Kironom.Prebrati midpointe ...sem že nekje zapisala,da je midpoint med Saturnom in Uranom Kiron občutljiva točka ...torej veliko dela,da lahko kakšno rečeš o Kironu oz.njegovem vplivu.

 

Predvsem pa je potrebno najti čas ,s katerim sem,kot si verjetno opazila,v zagati.Čakam na deževne dneve xrolleyesx

 

Lep pozdrav in se bereva xDDx :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Budala,

 

če sprašuješ samo za Kiron v znamenju Ovna potem ti lahko povem,da je to generacijski vpliv (1918-1919, 1969 do 1977) .

Pomeni iskanje identitete,poseduje energijo borca in največkrat ima tak človek ,v svojem okolju ,sovražno nastrojene ljudi. Zakaj? Človek teh generacij si enostavno ne zna,si ni znal, ustvariti boljšega okolja.

S Kironom v Ovnu, oz.prvi hiši ,imamo občutek,da obstajamo samo kot ogledalo nekomu drugemu(7.hiša)Možno,da celo prevzamemo identiteto človeka te hiše oz.našega ogledala.

 

Možno je,da je človek s tako postavljenim Kironom v mladosti doživel zlom volje.

V primeru,da je Kiron v konjunkciji s ascendentom so mlada leta,oz.leta otroštva precej težka.

Kiron v Ovnu pomeni tudi Kirona kot zdravilca...enako tudi Kiron na ascendentu.

 

In še in še .... xDDx :palec:

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Možno je,da je  človek s tako postavljenim Kironom v mladosti doživel zlom volje.V primeru,da je Kiron v konjunkciji s ascendentom so mlada leta,oz.leta otroštva precej težka.Kiron v Ovnu pomeni tudi Kirona kot zdravilca...enako tudi Kiron na ascendentu.
ja seveda je generacijsko. (sem najdu ene svoje zapiske iz davno ,nekje že..)

hvala ti za razlago več besed x^x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja. Torej ga tudi jaz imam v ovnu - v 5.hiši.

 

Poskusimo torej.

Težko otroštvo? Kar...selitev od staršev in potem nazaj. Oziroma kakor vzameš, ker sem to vzela kot dejstvo - tako je moralo biti in konec.

Odnos z očetom - se popravlja..ful dober v primerjavi z divjimi mojimi leti.

Odnos do otrok - lahko bi bila boljša mama. (definitivno pa norim z naravnimi zdravili) Kar precej zeli poznam, malo čaranja in tko..... x;)x

Odnos do spolnosti???? Ok x:)x

 

 

Torej...kje je moja ranca??? hmm - kritičnosti neke glih ne premorem x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem zakaj se amaterski sajti ( astro.com ) she vedno vkvarjajo samo z Chiron. Od Pholusa je odkrito kar 50 ( nisem shtel ) kentavrjev. Ta zadnji je 2004 PY42 Beli Kentavr.

 

Torej kentavri! Tega smo zhe velik imeli na tem forumu!

 

Chiron seveda ni najvechji kentavr!!! Denimo Chariklo je vechja!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ananta ojla,

 

zelo bi bila vesela če nam o kentavrih poveš kaj več.Zanimajo me ker sem prepričana,da je med tistim,kar nam je poznano in se nam zdi,da pravilno(ali nepravilno) interpretiramo ,še nekaj.'Stvari 'se ne poklapajo kot bi se morale.

 

Lep pozdrav :palec:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En neverjeten primer!!!

 

Vrh 3.hiše v Kozorogu in v njej samo Kiron v Vodnarju.

 

Čisto zadosten podatek in kaj mislite, kaj ta sestra počne?

 

Čez čas vam javim pravilni odgovor, vi pa razmislite...

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo razmišljaš moodymoon, s 3.h in Kironom dobro sklepaš in logopedinja bi morda celo ustrezalo tej osebi, kateri pripada ta natalna karta, vendar se bolj osredotoči, da je Kiron+Kozorog.

 

Če še nadalje malo razpredem je Kiron v trigonu z Venero v11.h in opoziciji z Uranom konj.Luna v 9.h v Levu-trigon Saturn v Strelcu v 1.h.

Ampak je bistvo v Kozorogu+Kironu.

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samotarski, preudaren tip... Edinka? Nekaj za nekoga načrtuje, spravlja v smiseln red... Profesor, lektor, piše kake morbidne pesmi mogoče...

Naj še kdo drug ugiba! xrolleyesx Ko bo pa rešitev znana, mi bo pa itak jasno 'ajaaa, sej res' xDDx

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Profesor, lektor, piše kake morbidne pesmi mogoče...

xrolleyesx

 

Eh, Kiron ni moj field xrolleyesx x:)x

Morbidne pesmi - ker poznam eno tako x;)x Kiron 3.hiša, Saturn na ascendentu. x:)x

Pa kolega - Kiron 3.hiša, Sonce Kozorog, pesnik...

Put the talent into your work… And save the genius for living your life. (O. Wilde)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdi se mi,da pesnika pokaže Neptun v 3.ali 10.hiši oz.določeni aspekti povezani z Neptunom.

 

Morda tvoj prijatelj,s pesnenjem, celi rane,katere mu prinaša Kiron v tej hiši.

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...