Skoči na vsebino

Govorica oči


Prvi

Recommended Posts

Zakaj večine ljudi ne moremo gledati v oči medtem, ko se z njimi pogovarjamo x?x

 

Menim, da se z očmi lahko hitreje sporazumevamo (telepatsko), le da je to v današnjem času težko izvedljivo, saj se nam je nerodno gledati v oči. To pa mislim da zato, ker nismo drug do drugega zadosti iskreni, odprti, kot da nekaj skrivamo pred njim in nas je sram tega povedati, dostikrat se niti ne zavedamo, kaj nas ovira.

 

Kaj pa vi mislite o tem ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 133
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mislimo, da imaš temo Naše oči na strani 3 v istem forumu-Duhovnost in osebna rast!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama pa nekaterih ljudi sploh ne morem pogledati v oči...njihov pogled me zareže..preveč so moteče.

Enostavno ne prenesem. Hm enkrat se mi je zgodilo..ko me je nekdo pogledal v oči..me je kar zmrazilo...da ne bo pomote nič ni bilo zadrege tudi ničesar nisem hotela prikriti. enostavno pogled me je zmrazil.

sem potem razmišljala zakaj je bilo tako..ker tega človeka nisem ne navidez poznala niti osebno...tko da kakšen zadrege ne bi smelo biti.

 

je pa res ..ko se včasih malo izmotavam..po domače povedano blefiram...ja potem tudi v očke ne morem pogledat... x:Ix xDDx

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

strelka02, se ti ne zdi, da si bila ravno tako razpoložena, da bi te tisti trenutek vsak malo bolj mrk pogled zmrazil? Mogoče pa ta pogled sploh v resnici ni bil tako mrzel, kot se ti je zazdel?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek: Ali ni prijeten pogovor ko gledas nekoga v oci?Men nikol ne predstavlja problem nekoga pogledati v oci! :O: :inocent: xrolleyesx x;)x Ravno nasprotno zelo rad se spogledujem pa naj bo to pri prijatlju ali pa mimoidocem. x;)x x;)x Res pa je da pri ljudeh opazis morda kdaj zadrego :vio: in potem moras seveda temu primerno usmeriti svoj pogled in prilagoditi dolzino pogleda.Tako osebi ,seveda olajsas nastalo zadrego.Ko se vam to zgodi pac poskusite veckrat pogledati na kratko .Kako znajo biti taksni pogledi prijetni xDDx xDDx posebno ce se spremlja zraven kaksen nasmesek xDDx Pogled v oci je nekaj fantasticnega . :hepko: :hepko: :hepko:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx x:Dx hehe, Izgubljen, zivjo, mas nekak energicnejsi pristop kot nakazujes z nickom. :palec:

Si fajn napisal tamle zgoraj, a vseeno ni nujno da je cist samo tko, v osnovi se pa strinjam...

Vis, ce bi mal prebral tist tam, ko je Contesa namignila (in itak seveda tisto ni edina tema o oceh), bi videl, da smo lustne debate ze imeli, ki se nikakor niso imele namena prenehati, ne glede na to, da je datum zadnje objave xy. xDDx

 

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js se vseh ljudi niti ne trudim preveč gledat v oči... s tistimi, ki jim zaupam, se pa itak lahko na ta način tud brez besed pogovarjam. se mi pa zdi brezveze, da bi se z ljudmi, ki še iskreni ne znajo bit, šla telepatijo. zapravljanje časa in živcev!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Včasih človek zablokira...

 

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :zoro: :wOOt: :frog: si sedaj zablokirala tudi ???

 

al so ti taksni pogledi ljubsi?? :mrko: :mrko: :mrko: :angry2: :angry2: :angry2: :angry: :angry: :angry: :angry:

 

Kar korajzno pogled v oci!!!! :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: :2src: a ni lep pogled???

 

 

No. no Izgubljeni...saj nisem tako mrka, pa tudi prav lepo znam gledat...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.

sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

 

pogledi pa so različni veš... no ja Ene lep pogled izza trepalnic xflirtx

 

Pa, pa xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.

sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

 

JA SAJ VEM DA SI SI IZBRALA TRETJO VRSTO POGLEDOV IN TAKSNEMU POGLEDU VERJAMEM DA SE NE IZOGIBAS :2src: :2src: :2src: :2src: HM KAKO PASE KO TE POGLEDAM KAJ HIHIHI x;)x CE PA SLUCAJNO :farb: SE TI TAKO ZGODI PA NIC HUDEGA SAJ TUDI TAKSNA SI SIGURNO PRAV PRIVLACNA,TO JE TUDI DEL SARMA xsrcx xsrcx SE PA STRINJAM DA NEKATERI GLEDAJO PA MANJ PRIJETNO TEMU PRAVIM "BULJIJO VATE" :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: TO PA ZNA BITI MANJ PRIJETNO -NO PA SAJ SE SAMI TEGA NE ZAVEDAJO-HM MORDA PA -KDO BI VEDEL??? x:o)x x:o)x xloveyx xloveyx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem vedno iskrena, a veckrat ne gledam v oci, begam s pogledom.

Ne pustim se ujeti, v bistvu. To pri meni pomeni to.

Kot se mi ne da oz. nimam casa za navezovat nove poglobljenejse stike, tudi tu ne maram vedno te odvisne vzajemne energije, ki veckrat potem sledi.

Poleg tega pa me je baje tezko gledat v oci, pa se izogibam zadregi onega oz. poskrbim, da ni zadrege in se naredim se bolj povrsno, kot sem sicer. :vio:"

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

[...pa še mežikam enkrat z levo drugič z desno okico...če pa mi paše pa kar z obema naeenkrat.

sem Sonček v pravem pomenu besede...he, he...

 

JA SAJ VEM DA SI SI IZBRALA TRETJO VRSTO POGLEDOV IN TAKSNEMU POGLEDU VERJAMEM DA SE NE IZOGIBAS :2src: :2src: :2src: :2src: HM KAKO PASE KO TE POGLEDAM KAJ HIHIHI x;)x CE PA SLUCAJNO :farb: SE TI TAKO ZGODI PA NIC HUDEGA SAJ TUDI TAKSNA SI SIGURNO PRAV PRIVLACNA,TO JE TUDI DEL SARMA xsrcx xsrcx SE PA STRINJAM DA NEKATERI GLEDAJO PA MANJ PRIJETNO TEMU PRAVIM "BULJIJO VATE" :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: :horro-cb: TO PA ZNA BITI MANJ PRIJETNO -NO PA SAJ SE SAMI TEGA NE ZAVEDAJO-HM MORDA PA -KDO BI VEDEL??? x:o)x x:o)x xloveyx xloveyx

 

Privlačna..he, he to pa itak xDDx , pa če sem mavrica al pa tudi ne. xsrcx

 

Pozdravček xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...