Skoči na vsebino

Šport v letu 2005


borism

Recommended Posts

  • Komentarji 374
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Čestitke!

 

Naredila sta pa še nekaj, česar nisem zasledil med komentarji. (Pustimo vnemar dejstvo, da je Ali Milovanović, ki je uspel oba prenosa dodobra uničiti s svojim kvasenjem in ponavljanjem floskul, obupno poskušal brez napak našteti, kdo vse je že osvojil po dve lovoriki in kdaj, ter pri tem po malem zmanjševal uspeh drugih, da bi naša - če že nista postala še v drugo zlata, spričo česar je bil Ali slišno razočaran! - bila pomembnejša in "zapisana v zgodovino". Kaj mu 'češ - mali Ali iz male dežele bi bil rad velik, pa ne gre. Butelj od formata!)

 

Svoj način treninga in profesionalen odnos sta Čop in Špik (po dogovoru z zvezo itd., jasno) ponudila še drugima dvema, ki imata zdaj izkušnjo, kakršne nima vsakdo - koliko veslačev pa je bilo tam srebrnih? In naslednjič imata lahko Čop in Špik v navezi drug par, Prelog in Mizerit - z nekaj dragocenimi izkušnjami vred - pa koga drugega. In mala Slovenija iz "nikakve" baze potem pride do širitve in do uspehov.

 

Če bi znali v fuzbalu tako delat ...

 

(Nikakva baza, kaj je to? Kitajci na primer niso imeli tu posebno velikih uspehov, pa imajo verjetno registriranih več veslačev kot nas je Slovencev vseh skupaj s penzionisti vred ...)

 

(Aja, še Poljaki! Bojda da so bili prigovori čez nje. Je že v redu, a fantje so vodili od prvega zavesljaja dalje in stopnjevali tempo natančno toliko, kolikor je bilo potrebno za zlato. Kapo dol! In ni nobena sramota izgubiti dvakrat proti TAKI ekipi!)

 

:palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja veslači so res CARJI, to je bil pa res en velik podvig in svaka čast, ter ČESTITKE... za vzor so lahko po delavnosti in psihični pripravljenosti..

Pa še to, nobenega velikega pompa nisem opazil, kljub dosežku, ki bi to nedvomno zalužil ( a so politiki še na dopustu?)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Politiki?! Kaj pa imajo oni s tem?

 

Najprej imajo preveč posla s tem, da bi si zabezecali čimveč moči in denarja ter si po možnosti zagotovili še vsaj dva mandata (ker do takrat bodo pa le začeli vladati; valjda ...), poleg tega pa športni rezultati (vsaj pri nas) tako in tako prihajajo sami od sebe (beri: od prizadevnosti posameznikov, kar je bila vedno v zgodovini slovenska kvaliteta!) in se politiki zato ni treba ukvarjati s tem.

 

Ker če se kažejo pa samo ob uspehih, je pa našim politikom že malo jasno, da se narod temu smeji; to je rad počel Kocjančič svoje dni, pa ga ni imel nihče kaj bolj rad zaradi tega.

 

Edini "športni" uspeh v zadnjem času, kjer se je malo izprsila politika, je bil HUMARJEV FLOP, pa še to zaradi tega, ker je bil osebno vpleten Veliki Vazal :vtz: , kateremu egotripa itak nikoli ni dovolj in se temu res ni mogel upreti ... x:Dx :vragec:

 

(In zdaj smo mislili, da se bodo spomnili tudi naših uspešnih športnikov ... Aha.)

 

:xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Politiki?! Kaj pa imajo oni s tem?

 

Najprej imajo preveč posla s tem, da bi si zabezecali čimveč moči in denarja ter si po možnosti zagotovili še vsaj dva mandata (ker do takrat bodo pa le začeli vladati; valjda ...), poleg tega pa športni rezultati (vsaj pri nas) tako in tako prihajajo sami od sebe (beri: od prizadevnosti posameznikov, kar je bila vedno v zgodovini slovenska kvaliteta!) in se politiki zato ni treba ukvarjati s tem.

 

Ker če se kažejo pa samo ob uspehih, je pa našim politikom že malo jasno, da se narod temu smeji; to je rad počel Kocjančič svoje dni, pa ga ni imel nihče kaj bolj rad zaradi tega.

 

Edini "športni" uspeh v zadnjem času, kjer se je malo izprsila politika, je bil HUMARJEV FLOP, pa še to zaradi tega, ker je bil osebno vpleten Veliki Vazal :vtz: , kateremu egotripa itak nikoli ni dovolj in se temu res ni mogel upreti ...  x:Dx  :vragec:

 

(In zdaj smo mislili, da se bodo spomnili tudi naših uspešnih športnikov ... Aha.)

 

:xx!:

Moja opazka (glede politikov) je vsebovala veliko mero sarkazma....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:wOOt:  :zoro:  x:o)x  x8Dx

 

Ebor, a veš, da si ti prav simpatična faca! Vedno se nasmejem tvojim komentarjem, toliko iskrivega duha je v njih. Zadnje dni sem kar malo pogrešala tvoje pikre pripombe - kje si pa bil?

 

x?x  x!x

Živjo Emily, kako si kaj?

Ja vikend sem preživel v naravi... nabiral energijo...

Kaj si pa ti kaj počela?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Berem včeraj Večer...

 

na eni strani velik uspeh veslačev..čestitke :palec: , desno spodaj micen, micen člančič ...5 x!x vrstic v enem kotu...Ireni Avbelj tri x!x zlate na evropskem prvenstvu.Ena v figurativnih skokih, ena v skokih na cilj in ena za kombinacijo :palec: :palec: :palec: ...potem pa TRI strani o fusbalu...

 

:o|o:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Berem včeraj Večer...

 

na eni strani velik uspeh veslačev..čestitke  :palec: , desno spodaj micen, micen člančič ...5  x!x  vrstic v enem kotu...Ireni Avbelj tri  x!x  zlate na evropskem prvenstvu.Ena v figurativnih skokih, ena v skokih na cilj in ena za kombinacijo  :palec:  :palec:  :palec: ...potem pa TRI strani o fusbalu...

 

:o|o:

 

Astra

 

Hmm ja to sem pa tudi jaz opazil (kako mahen člančič je bil v Dnevniku... moram klicat kolegico na Dnevnik, da se to ne bo več ponovilo)

 

:palec: IRENA AVBELJ je carka...... :palec:

 

Ah fuzbal pa itak......

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ahm, izgleda da smo se tudi tega od Srbov navlekli, da smo pripravljeni slaviti svoje rane in poraz (tako kot oni Gazimestan) ... :vragec: :vragec:

 

:xx!:

 

Tudi sarkazem, seveda, tako kot Ebor ... Saj drugega ti že skoraj ne ostane. Nekdo poreče "lahko bi bil tudi tiho." SEVEDA. Še naprej bodimo VSI TIHO! Pa bo vse v redu. ANEDE?!

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Živjo Emily, kako si kaj?

Ja vikend sem preživel v naravi... nabiral energijo...

Kaj si pa ti kaj počela?

x:)x x:)x x:)x

Mal sm se rekreirala - plavanje, pa dolgi sprehodi pa take fore, pa čist ženske zadeve počela kot je kuhanje, štrikanje, pospravljanje, pa mal po računalniku brkljala, pa televizijo zijala...pa zvečer šla v postlo z Garyjem Zukavom...

Za šport mi je pa prov eno figo mar, rada pa prisluhnem, če se kdo od naših športnikov izkaže. Če bi še dosežkom ostalih spoosobnih smrtnikov posvečal tolk pozornosti... x!x x!x x!x

Kje pa je ostal tvoj hehehehe... x?x x?x x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ahm, izgleda da smo se tudi tega od Srbov navlekli, da smo pripravljeni slaviti svoje rane in poraz (tako kot oni Gazimestan) ...  :vragec:  :vragec:

 

:xx!:

 

Tudi sarkazem, seveda, tako kot Ebor ... Saj drugega ti že skoraj ne ostane. Nekdo poreče "lahko bi bil tudi tiho." SEVEDA. Še naprej bodimo VSI TIHO! Pa bo vse v redu. ANEDE?!

 

x:)x

 

Hmm ja bern tole s srbi sem jest za Humarja uporabil... se mi pa tudi tako kot si ti napisal smiselno.....

 

Ja tudi tu se strinjal, lahko bi se vgriznili v jezik, sam zakaj bi nas bolelo.. hehehe ma ne, treba je povedat kar misliš...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:)x  x:)x  x:)x

Mal sm se rekreirala - plavanje, pa dolgi sprehodi pa take fore, pa čist ženske zadeve počela kot je kuhanje, štrikanje, pospravljanje, pa mal po računalniku brkljala, pa televizijo zijala...pa zvečer šla v postlo z Garyjem Zukavom...

Za šport mi je pa prov eno figo mar, rada pa prisluhnem, če se kdo od naših športnikov izkaže. Če bi še dosežkom ostalih spoosobnih smrtnikov posvečal tolk pozornosti... x!x  x!x  x!x

Kje pa je ostal tvoj hehehehe... x?x  x?x  x?x

 

No tole je pa bil en lep in koristen vikend zate, rajtam,

dobro uniga Gerija ne morem komentirat, ga ne poznam, (ali se je izkazal ali ne - v postelji, pa tudi nisi napisala... saj vem, je to tvoja intimna zadeva... me sicer mika, da bi spraševal o pikantnih podrobnostih, pa tokrat ne bom, hehehehehehehe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No tole je pa bil en lep in koristen vikend zate, rajtam,

dobro uniga Gerija ne morem komentirat, ga ne poznam,  (ali se je izkazal ali ne - v postelji, pa tudi nisi napisala... saj vem, je to tvoja intimna zadeva... me sicer mika, da bi spraševal o pikantnih podrobnostih, pa tokrat ne bom, hehehehehehehe)

 

Na žalost je Gary samo avtor ene super knige "Domovanje duše", se pa kakšnega posteljnega športa z njim tud ne bi branila - dečko je taprav cuker. Sm ga večkrat vidla pri OPRAH - človk bi ga kar ugriznu.

:2src: :2src: :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Na žalost je Gary samo avtor ene super knige "Domovanje duše", se pa kakšnega posteljnega športa z njim tud ne bi branila - dečko je taprav cuker. Sm ga večkrat vidla pri OPRAH - človk bi ga kar ugriznu.

:2src:  :2src:  :2src:

 

Hehehehehehee, oki oki, tukaj ne morem nič, meni prav gotovo nebi bil všeč, niti ga nebi želel ugriznit, hehehehehee....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, včeraj je bila v časopisu lepa slikca s komentarjem.

 

Humar je zganjal boga in pol glede te stene, ona dva Angleža ali karkoli sta že, pa sta šla tam in jo kar pleplezala. Brez pompa.

 

:xx!: :xx!: :xx!: :xx!:

 

To, da jima je šel kar tam dol takoj čestitat, je zelo logična poteza, ampak na čigave stroške pa tokrat?

 

Tkole bajdevej ...

 

:eek: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, včeraj je bila v časopisu lepa slikca s komentarjem.

 

Humar je zganjal boga in pol glede te stene, ona dva Angleža ali karkoli sta že, pa sta šla tam in jo kar pleplezala. Brez pompa.

 

:xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:

 

To, da jima je šel kar tam dol takoj čestitat, je zelo logična poteza, ampak na čigave stroške pa tokrat?

 

Tkole bajdevej ...

 

:eek:  :vragec:

 

Hmm a nista to unadva, k sta ga sprovocirala (mislim, k sta ga prišla v bazni tabor dražit preden se je odločil za vzpon....)

 

Ej Bern pa dej tole bl inkognito piš, k se bodo vsul nate , češ... sej veš, kaj mislem.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mam marelo pa trdo kožo pa Škorpijona v ascendentu ...

 

Bom že.

 

Pa hvala za skrb.

 

x;)x

 

(Če b hotu pisat inkognito, bi se v začetku prjavu kot Picajzl al pa Devičnik al pa kot Cinik al pa kajjazvemkaj, saj bi vse štimal x:Dx . Ampak nisem imel prave ideje ko sem bulu v ekran, kakšen nick naj bi si dal, potem sem pa kar bubnu "Bern", pa kar je, je. :xx!: Še sliko dam enkrat da ne bodo plunki mim letel' pa bo ...)

 

x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No, včeraj je bila v časopisu lepa slikca s komentarjem.

 

Humar je zganjal boga in pol glede te stene, ona dva Angleža ali karkoli sta že, pa sta šla tam in jo kar pleplezala. Brez pompa.

 

:xx!:  :xx!:  :xx!:  :xx!:

joj saj res, a je blo tole a ne?

nekaj sem ponoc mim letela, pa je bilo rpec konc, pa se mi je zdel, da sem tole ujela!!!

 

:eek: x?x

 

pa vse tih okol tega?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič je to mislim da Piko napisal v nevarne podvige, ampak čudno se mi zdi,da nisem tega nikjer zasledila, mislim na tV... A je bilo kaj omenjeno sploh? :o|o:

Ker svaka jima čast :palec:

Možno, da sta onadva imela pomp doma in ne pri nas v Sloveniji...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...