Skoči na vsebino

Sex na vodni postelji


izgubljen

Recommended Posts

  • Komentarji 78
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>jaz vem samo to da je sex na napihljivih blazinah ful naporen (se ti zdi da blazina sexa zraven) in manj intenziven in zato sklepam, da je na vodnih pojstlah tok težje sexat. A očitno imaš ti ravno obratno izkušnjo. Lepo.

 

 

:2src: :2src: Ja na vodni postelji je sex resnicno bozanski!!!posebno ce imas zraven se bozansko zensko.Prav nasprotno je kot sklepas -resnicno!Poskusi enkrat!! :2src: :2src: x;)x x;)x xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo tega pa se nisem probala.

Da bi blazno pogresala, se ni bati, ce pa bi imela sanso, pa... zakaj ne, najbrz je cist sexy, vse trepetajoce pa valujoce. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mili, michelle jst tud tak mislim.. :palec: men neki takega da se vse miga mi ni.. lahk še koga pobruham.. x:Dx

 

Imam nekako iste pomisleke, bi morala prej vzeti tablet proti slabosti x:Dx pol si pa itaq zadrogiran.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sva mela z bivšim fantom vodno posteljo pa sva bila razočarana. Intenzivnost sexa ful slabša, sva oba hihala v isto smer, kar pa pri sexu ni glih fajn, ko bi se pravzaprav moral srečevati. Ampak za novo iskušnjo pa čisto priporočam
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D hehe tole je pa neki za ribice... in ostala vodnja znamenja :D ampak pismu vodne posle.... :D poskusit ni greh... pismu ej sploh ne pomnim kdaj sem nazadnje sploh vidu kako vodno poslo... :(
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat hm. porineš pa samo dela do konca x:Dx Po mojem more res bit čudno... V vodi, vsaj v slani aaaaaaauuuuu peeeeeččeee, sem si mogla liter coca-cole gor polit, druga ni blo x:Dx V savni je kr, na motorju moreš bit že akrobat, najboljše do sedaj so one naprave za fitness s top shopa, pravzaprav bolj uporabne za to, kot pa tistemu, čemur so v resnici namenjene... A je kdo probal na oni mreži za drevesa? x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No sex na vodni postelji še nisem probal, sem pa slišal če umreš na vodni postelji, da te morajo patologi postrgat, ker si stopljen kot sir :O: :eek: . Že zaradi takih informacij se mi zdi vodna postelja odvratna. Baje je kriv tisti grelec vode, ki segreje vodo na človekovo temperaturo. Eni so umrli prav zaradi tega ker je grelec crknil in je prišlo do podhladitve in ... Same take grozljive zgodbe sem slišal v zvezi z vodno posetljo.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
<{POST_SNAPBACK}>No sex na vodni postelji še nisem probal, sem pa slišal če umreš na vodni postelji, da te morajo patologi postrgat, ker si stopljen kot sir  :O:  :eek:  . Že zaradi takih informacij se mi zdi vodna postelja odvratna. Baje je kriv tisti grelec vode, ki segreje vodo na človekovo temperaturo. Eni so umrli prav zaradi tega ker je grelec crknil in je prišlo do podhladitve in ... Same take grozljive zgodbe sem slišal v zvezi z vodno posetljo.

Ja hudoo to Volk :eek: :eek: :eek: Veste kaj, ker pa rada reskiram (kdaj pa kdaj x:Dx ) grem probat kaj je na tem! Bom poročala!

Popravljeno -> rubi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz pa večkrat prespim v Grand Hotelu Bernardin-po službeni dolžnosti, pa še nikol nisem dobila vodne postelje.  :o|o:  :sori:

 

Kaj ima to veze s centrifugo in biljardom ??? :wOOt: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, jst mam drugačno izkušnjo - vse je odvisno od postelje - kvaliteta

 

za malo denarja, malo valov..............ehhe x:Dx

 

odvisno je, ali ima postelja eno ali dva jedra, če imata vsak svoje jedro, potem ni panike. Z grelcem je tako, da si ga naštimaš sam, vodo, jedro in vse ostalo ti naštima podjetje, celo polnitev, zamenjava vode - za vse to poskrbijo oni., čiščenje - skratka vse!! Posteljnino kupiš tam - ni da ni. x;)x

Ko se enkrat navadiš, jo ne bi menjal................

 

in ni tako, da se kar zibaš xrolleyesx , saj ti vodo napolnijo glede na tvojo težo oziroma zahteve.

 

Jst sem ZA. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...