Skoči na vsebino

Najbolj uspešna dieta?


Recommended Posts

  • Komentarji 470
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Stane a mi pošleš 2 paketa tvoje soli, da se prepričam o njeni uporabnosti?

 

Sicer pa se mi zdi da je dieata bedarija, samo nek pritisk, ki te spominja na hrano, da si potem lačen in se ne moreš zadržat, ker si se prej drogiral 20 let z OH. Malo nogometa, cel dan žuranja in dobre volje pa je to to.

 

Jaz samo zato sitnarim po tem forumu zadnje mesece, ker sem si sam z svojo trmo in neumnostjo vse to vzel in moram bluzit cele dneve, ker nimam rešitve.

 

Torej, ne se preveč trudit in borit, ker nasprotnika ni.

Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
OOOGLASI....:vragec:

 

P.S.

Ne morem komentirati Stane, ker nimam nobenih izkušenj, še vedno nisem dobil brezplačnega promocijskega paketa... :inocent: x:Dx

To je izobraževanje, ne OOOOGLASI :sori:

 

Stane a mi pošleš 2 paketa tvoje soli, da se prepričam o njeni uporabnosti?

Kako bi se pa ti prepričal o njeni uporabnosti, če še knjige nisi prebral :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

točno tako! Bolj ko človek misli na dieto oz. kaj naj ne je, študira samo nato kaj se mu je! In je nesrečen in ima občutek, da mu nekaj manjka. Vse te diete so eno samo sranje. Če bi res tako pomagale, bi ta človek rešil celo človeštvo,saj dans spada debelost pod vrsto kroničnih bolezni. Lahko samo rečem, da sama imam oz. sem imela 78 kg in sem visoka 171 cm, kar še ni tako tragično, ampak je na meji debelosti. V 1 letu sm se namreč zredila za 10 kg-študentski futer pač redi, zato mene restavracije več ne vidijo!!!!

Zato ukrepam predan pride do katastrofe. Kilogramčki pa se topijo počasi od 0,5 do 1 kg na teden. Kar je seveda zdravo. Njabolj važno, vsaj pri meni, je da nisem pri vsem tem lačna niti slabe volje ker se mi je pa ne smem! Aja, pa namesto sladkorja uporabljam sladila. Drugače pa je kombinacij z jedilniki malo morje pa tudi sam se veliko naučiš. Pa takih forumov je zelo veliko, kjer si ljudje med seboj pomagajo z nasveti kako in kaj.

 

Pa veliko motivacije vsem!! :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

točno tako! Bolj ko človek misli na dieto oz. kaj naj ne je, študira samo nato kaj se mu je! In je nesrečen in ima občutek, da mu nekaj manjka. Vse te diete so eno samo sranje. Če bi res tako pomagale, bi ta človek rešil celo človeštvo,saj dans spada debelost pod vrsto kroničnih bolezni. Lahko samo rečem, da sama imam oz. sem imela 78 kg in sem visoka 171 cm, kar še ni tako tragično, ampak je na meji debelosti. V 1 letu sm se namreč zredila za 10 kg-študentski futer pač redi, zato mene restavracije več ne vidijo!!!!

Zato ukrepam predan pride do katastrofe. Kilogramčki pa se topijo počasi od 0,5 do 1 kg na teden. Kar je seveda zdravo. Njabolj važno, vsaj pri meni, je da nisem pri vsem tem lačna niti slabe volje ker se mi je pa ne smem! Aja, pa namesto sladkorja uporabljam sladila. Drugače pa je kombinacij z jedilniki malo morje pa tudi sam se veliko naučiš. Pa takih forumov je zelo veliko, kjer si ljudje med seboj pomagajo z nasveti kako in kaj.

 

Pa veliko motivacije vsem!! :palec: :palec:

 

Ne bi rad bil pameten ampak sladila prosim ne jemat... Raje malo domačega medu kot pa tisto kemijo, čeprav bo malce več kalorij, je še vedno precej bolj zdrav od navadnega sladkorja, če ni segret nad 40 stopinj. Res, sladila so strupena. To sem moral dat iz sebe... xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja najuspešnejša dieta je bila : 2x na teden po uro in pol trening kickboxinga. pa sem vedno imela težave s težo, nobena dieta pomagala (oz. pomagala pomagala, ampak sem hitro duplo dobila nazaj, pa še ful sem se matrala!!!)no, tudi kickboxing ni nedolžna stvar ampak v dveh do treh mesecih sem izgubila cca 15 kg, s tem, da sem po obsegu šla dol veliko več!!!! pa še za psiho je OK.

zdaj pa že tri leta ne treniram več :C: :C: :C: in po dveh letih sem se seveda počasi zredila nazaj (normalno, ko pa ni nič kurilo energije) ampak moja teža se je obdržala 2 leti, ne da bi se kaj posebej matrala!!!

pa upam, da se najde spet čas, da se bom lahko intenzivno vrnila na treninge! xcrossfingx xcrossfingx xcrossfingx xgoldfishx bom hitro šla ribico prosit, da mi zrihta čas za to x^x

pozdravčke,

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla,

včeraj je bila ena dobra oddaja na SLO1 o hujšanju , gibanju in zdravem življenju.

 

Še vedno trdim, vse je v glavi, ko najdeš motivacijo in "spregledaš",

ugotoviš kaj ti odgovarja in kaj ne.......pot do uspeha je zagotovljena,

in ne samo za dve leti za vedno....

 

Meni so vsi dopovedovali, kaj, kako, zakaj....

dokler nisem našla vzroka v sebi, se ni zgodilo nič........ x:Dx

 

sedaj pa uživam v tem kar počnem

xsrcx

VARIATIO DELECTAT.

Raznolikost se prileže.

Fedrus

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
ojla,

včeraj je bila ena dobra oddaja na SLO1 o hujšanju , gibanju in zdravem življenju.

 

Še vedno trdim, vse je v glavi, ko najdeš motivacijo in "spregledaš",

ugotoviš kaj ti odgovarja in kaj ne.......pot do uspeha je zagotovljena,

in ne samo za dve leti za vedno....

 

Meni so vsi dopovedovali, kaj, kako, zakaj....

dokler nisem našla vzroka v sebi, se ni zgodilo nič........ x:Dx

 

sedaj pa uživam v tem kar počnem

xsrcx

Res zanimiva oddaja, za oni dve šlankarci pa upam stavit, da imata raje kislo slane jedi od sladkih x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res zanimiva oddaja, za oni dve šlankarci pa upam stavit, da imata raje kislo slane jedi od sladkih x;)x

 

 

ja dragi moj,

sladko je življenje že itak samo,

ko ga pa hočemo še malo pocukrati, si pa en košček, ne cele čokolde vzamemo......... xrolleyesx

VARIATIO DELECTAT.

Raznolikost se prileže.

Fedrus

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še vedno trdim, vse je v glavi, ko najdeš motivacijo in "spregledaš",

ugotoviš kaj ti odgovarja in kaj ne.......pot do uspeha je zagotovljena,

in ne samo za dve leti za vedno....

 

Meni so vsi dopovedovali, kaj, kako, zakaj....

dokler nisem našla vzroka v sebi, se ni zgodilo nič........ x:Dx

 

sedaj pa uživam v tem kar počnem

xsrcx

mi lahko poveš kaj več o tem? saj vem, da je tisto, kar ti odgovarja, od človeka do človeka odvisno. ampak jaz sploh nimam pojma kaj bi meni lahko odgovarjalo (moram priznati da glede hrane niti nimam kaj veliko izbire, da bi lahko ugotavljala kaj pa meni paše). pa tudi to vem, da je vse v glavi.... samo do tega prit, kaj je v glavi je potemtakem problem, a ne?

edino treningi so mi pisani na kožo, pa še tistega ne morem več opravljat, ker mam tako smotano službo.... :xx!:

pri hrani pa res ne vem kako priti do tega, kaj mi paše kaj pa ne :sori:

 

tnx

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pjotra, z veseljem

pred pol leta sem doživela eno "čudno" zadevo, ko sem postala prizemljena, če lahko temu tako rečem xDDx

vedno sem si bila všeč takšna kot prej takšna kot sedaj in kakršna koli že bom...

takrat mi je šlo skozi glave, zazri se vase poglej se večkrat in se je začelo...

najprej sem ukinila oh, dobivala sem jih samo skozo sadje , sir in smetano, ker mi je to odgovarjalo .... potem sem začela piti vodo in vsak dan samo 10 min peš... po dveh mesecih sem ugotovila, da je to premalo, da sem še vedno zaspana in brez energije...povečala sem dozo sadja in zelenjave, jogurte in muslije, mes sem skoraj črtala, namesto kave pa zeleni čaj, alkohola nič... v 14 dneh sem bila kot čuk, dolgo laho pokonci nasmejana zadovoljna, 10min svežega raka premalo, danes moram it ven vsaj za pol ure, nazaj pridem nasmejana in vesela, sploh mi ni problem za nobeno stvar, ne naredit jo ne kam it ne 6 ur smučat, res sem drug človek...

rada grem na masažo rada zjutraj telovadim, ma vse delam kot mi veleva telo...če hoče ležim če ne sedim če hoče grem plavat... ma sploh ne vem, to prihaja od znotraj... v službi mi je lažje.... xDDx bolj umirjena sem, kg so šli dol tako spotoma sploh nevem da hujšam..danes me je obsedla želja po sldkem, ja sem pojedal 3 koške čokolade, brez salbe vesti ...

ma kaj naj ti še rečem...............vse je v glavi in če res hočeš gre...

če sama ne boš prišla do tega nihče ne more namesto tebe....

aja, če poznaš kje kjer se ukvarjajo z Ayurvedo, pojdi, na ti določijo katrei tip si, ti povedao, kaj tvoje telo ta trenutek rabi in kaj ne..............meni je tudi to pomagalo, da sem zaznala kaj in kako. Bila sem pa v Moravskih toplicah na pogovoru in masaži po tej vedi...

 

in srečno pa rada se imej sebe in svoje telo, imaš samo eno in to za večno xsrcx xsrcx xsrcx

VARIATIO DELECTAT.

Raznolikost se prileže.

Fedrus

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako si sploh oceniš koliko kg maščobe imaš preveč?

 

Ker recimo imam pri 60 kg gube okoli 15 in obseg zapestja 14.

 

P.S.: Kako je možno da mam tako švohcato zapestje?

Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako si sploh oceniš koliko kg maščobe imaš preveč?

 

Ker recimo imam pri 60 kg gube okoli 15 in obseg zapestja 14.

 

P.S.: Kako je možno da mam tako švohcato zapestje?

 

 

POJDI NA FAKULTETO ZA ŠPORT...

tam ti vse to izmerijo.......

pa pa xsrcx

VARIATIO DELECTAT.

Raznolikost se prileže.

Fedrus

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pjotra, z veseljem

pred pol leta sem doživela eno "čudno" zadevo, ko sem postala prizemljena, če lahko temu tako rečem xDDx

vedno sem si bila všeč takšna kot prej takšna kot sedaj in kakršna koli že bom...

takrat mi je šlo skozi glave, zazri se vase poglej se večkrat in se je začelo...

najprej sem ukinila oh, dobivala sem jih samo skozo sadje , sir in smetano, ker mi je to odgovarjalo .... potem sem začela piti vodo in vsak dan samo 10 min peš... po dveh mesecih sem ugotovila, da je to premalo, da sem še vedno zaspana in brez energije...povečala sem dozo sadja in zelenjave, jogurte in muslije, mes sem skoraj črtala, namesto kave pa zeleni čaj, alkohola nič... v 14 dneh sem bila kot čuk, dolgo laho pokonci nasmejana zadovoljna, 10min svežega raka premalo, danes moram it ven vsaj za pol ure, nazaj pridem nasmejana in vesela, sploh mi ni problem za nobeno stvar, ne naredit jo ne kam it ne 6 ur smučat, res sem drug človek...

rada grem na masažo rada zjutraj telovadim, ma vse delam kot mi veleva telo...če hoče ležim če ne sedim če hoče grem plavat... ma sploh ne vem, to prihaja od znotraj... v službi mi je lažje.... xDDx bolj umirjena sem, kg so šli dol tako spotoma sploh nevem da hujšam..danes me je obsedla želja po sldkem, ja sem pojedal 3 koške čokolade, brez salbe vesti ...

ma kaj naj ti še rečem...............vse je v glavi in če res hočeš gre...

če sama ne boš prišla do tega nihče ne more namesto tebe....

aja, če poznaš kje kjer se ukvarjajo z Ayurvedo, pojdi, na ti določijo katrei tip si, ti povedao, kaj tvoje telo ta trenutek rabi in kaj ne..............meni je tudi to pomagalo, da sem zaznala kaj in kako. Bila sem pa v Moravskih toplicah na pogovoru in masaži po tej vedi...

 

in srečno pa rada se imej sebe in svoje telo, imaš samo eno in to za večno xsrcx xsrcx xsrcx

tnx za odgovor, bom malce bolj podrobno razmislila o tem xDDx

ciao,

pjotra

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Recimo da bi nekdo samo odpovedal litru koka kole na dan, bi to zneslo 440 kalorij na dan, v pol leta je to 80 000 kalorij. en kilogam maščobe pa ima okoli 7500 kalorij. Lepe številke :)
Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam vprašanje glede "negativnih kalorij":

 

Ali znanstveniki / strokovnjaki potrjujejo teorije o tem in ali potemtakem 1 kg zaužite solate celo bolj pomaga k hijšanju kot če je ne bi pojedli.

Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm pozabu neki oment,

 

tek na tešče zjutraj je neki najbolšega za kurjenje maščob :palec:

sm lani poleti to precej prakticiral, popil eno turško kavo, potem pa čez pol ure gasa okol jezera pri pulzu 150 - idealno za kurit! Po teku, ko sm prišel domov, pa najprej pod tush, potem šejk iz 250g puste oz. vipavske skute light + pol banane in 3dcl vode zmiksano v multipraktiku... potem pa do kosila nič xDDx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
sm pozabu neki oment,

 

tek na tešče zjutraj je neki najbolšega za kurjenje maščob :palec:

sm lani poleti to precej prakticiral, popil eno turško kavo, potem pa čez pol ure gasa okol jezera pri pulzu 150 - idealno za kurit! Po teku, ko sm prišel domov, pa najprej pod tush, potem šejk iz 250g puste oz. vipavske skute light + pol banane in 3dcl vode zmiksano v multipraktiku... potem pa do kosila nič xDDx

Si predstavljaš, da bi fine dame navsezgodaj letale okoli jezer :o|o: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...