Skoči na vsebino

Ženski pomenki?


Andres08

Recommended Posts

Diana.

 

Premišljeval sem kako tečejo diskretni in manj diskretni ženski pogovori. Za resne zadeve vas je itak bolj malo ki bi se lahko v debato vpeljale. Punce torej. Imate pripravljene kugle? x:Dx Andres vam je vrgel balinčka, ve pa sedaj bližajte.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 70
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Aha.

 

Kaj pa moški pogovori? Mi si upamo pokazat čustva ena drugi, vi jih pa skrivate?? Splošno gledano xDDx Macho, macho man.... xDDx Lupina ful trda, znotraj ste pa šibkejši od nas. Zenske zmoremo prenesti veliko in se ob tem ne zlomimo. Vi pa iščete takojšnje rešitve, če jih ne najdete ste v p... oz. so zenske krive za vse? ? ?x:Dx :inocent:

Kaj bi me brez vas!!! x:Xx  x:o)x

 

 

A taki so vaši pomeniki. Kaj bi vi brez nas?. x:Dx

 

Sem mislil, da boš bolj izčrpna z izpovedjo o tem kakšne debate tolčete.

 

Moški pogovori? Hmm. Boš morala nov topic odpret. Tu za jajca ni dovolj prostora.

 

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aha.

 

Kaj pa moški pogovori? Mi si upamo pokazat čustva ena drugi, vi jih pa skrivate?? Splošno gledano xDDx Macho, macho man.... xDDx Lupina ful trda, znotraj ste pa šibkejši od nas. Zenske zmoremo prenesti veliko in se ob tem ne zlomimo. Vi pa iščete takojšnje rešitve, če jih ne najdete ste v p... oz. so zenske krive za vse? ? ?x:Dx :inocent:

Kaj bi me brez vas!!! x:Xx  x:o)x

 

 

Zaključek posta je odličen..... x:px :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jah, pogovarjamo se o dolzini penisov in hodimo skupaj na WC, kjer se igramo.... :)

 

 

Zanimivi pogovori. A vendarle Diana. Kje je potem vsa ta čustvenost, če morate na pogoovre o dolžini penisov ravno na WC hoditi.

 

Sicer pa. Popolnoma ti verjamem. Zadnjič je imel v diskoteki en izbranec to srečo, da sta mu ga dve oralno. Ena je držala vrata, medtem ko je druga delo opravljala. Po tem sta se zamenjali. Kljub vsemu je tudi to del narave. Kot seveda vsi vaši pogovori dekleta.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>In kaj imata te dve babi od tega da z njim "oralno občujeta" x?x  :inocent: Je on kaj posebnega, sta onidve moteni?

 

 

Kaj pa vem. Svobodni, mladi, tud seksualno svobodni, on je ziher nekaj posebnega, če sta uživali, ko sta ga zadovoljevali, mah, zakaj pa ne.....če so vsi happy x;)x Mogoče pa je samo sanjal, tudi ok, če se ni prehitro zbudil.... :vragec: x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj Mick, sam razmišljam mal o tem. Ti zgleda iščeš romantično ljubezen :palec: , sam lajf je tud za kdaj "neumnosti" počet, ne.... x:o)x x:px :vragec: x:Dx

 

Moj piskrček.....je brez dna. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na tvoje slovo menim, da nisi ravno zavrta. Samo rabiš čas. Torej spadaš v skupino žensk pod oznako D. A so ta lahke. No, potem ko se enkrat odpreš moški komaj vidi kakšen ogenj ima pod sabo.

 

Zdaj mi je jasno zakaj je Bobnar v sorodnem topicu prej psihologijo omenjal.

 

 

Andres

 

 

In mimogrede. Še vedno smo v topicu o ženskih pogovorih.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla stara, kako si kaj? Ti, a veš da me je poklical un iz kopra...

Kateri, a Miško?

Ma ne, Mucek je bil. Pravi, da bi rad, da se dobiva..

Ja in..?

Ja kaj, jutri se dobim z njim... x:Dx :2src:

A res, a kar tako?

Ja..

Kako pa kaj doma?

Ah, vse po starem. Desc je tečen kot ponavadi, otroc tudi nekaj sitnarijo, tako da... Kako pa ti? Je kaj novega na vidiku?

Ahg..sami stari primerki... x:Dx :vragec:

 

:rolleyes: :shsh: Sam ne okol govort! :2src:

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ojla stara, kako si kaj? Ti, a veš da me je poklical un iz kopra...

Kateri, a  Miško?

Ma ne, Mucek je bil. Pravi, da bi rad, da se dobiva..

Ja in..?

Ja kaj, jutri se dobim z njim... x:Dx  :2src:

A res, a kar tako?

Ja..

Kako pa kaj doma?

Ah, vse po starem. Desc je tečen kot ponavadi, otroc tudi nekaj sitnarijo, tako da... Kako pa ti? Je kaj novega na vidiku?

Ahg..sami stari primerki... x:Dx  :vragec:

 

:rolleyes:  :shsh:  Sam ne okol govort!  :2src:

 

 

Bravo Oona. Dosegla si namen tega topica. Super. Očitno smo morali najprej enga oralca naštimat, da je topic stekel v pravo smer.

Čudno se mi zdi edino to, da ste ženske po eno uro na telefonu, ti pa si napisala vse v nekaj vrsticah.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da ste prav obsedeni s tem depresivnim dnevom...lih tukaj na obali se menimo o tem...žal, moj dan je čist cool, morda me mal nervoza daje, ker zadnje čase preveč treniram pa v trenutkih še sam sebi hodim na živce...! x:Dx x;)x

 

http://obala.net/index.php?show=news&action=news&id=8837

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Custva kazejo vsi. eni manj, eni bolj.

morda je primerneje razmisljati o lastnih pomanjkljivostih, kakor o pomanjkljivostih drugih; se posebej, ce ne vemo razlogov in sklepamo iz dojemanja nase percepcije.

sicer pa je res da je veckrat tako kot pravis; toda pomembno je vedeti zakaj!

---------

<{POST_SNAPBACK}>Aha.

 

Kaj pa moški pogovori? Mi si upamo pokazat čustva ena drugi, vi jih pa skrivate?? Splošno gledano xDDx Macho, macho man.... xDDx Lupina ful trda, znotraj ste pa šibkejši od nas. Zenske zmoremo prenesti veliko in se ob tem ne zlomimo. Vi pa iščete takojšnje rešitve, če jih ne najdete ste v p... oz. so zenske krive za vse? ? ?x:Dx :inocent:

Kaj bi me brez vas!!! x:Xx  x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...