Skoči na vsebino

Ženski pomenki?


Andres08

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Zaradi mene lahko tudi ne ješ in veš kaj se potem zgodi.... x:)x :palec:  x:)x ta zadnje je pa res x;)x , ampak mojemu je to bolj všeč kot meni, tako da sem v končni fazi povsod razen na hrbtu x:Dx x:)x

 

 

Me veseli, da je tako tvojemu bolj všeš. Vprašanje le kje je limit časa, ko mu ne bo več. Ostal bo s hrenovko, z omako, kaj več bi težko naštel, ker tvoj post je nelogičen.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 70
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Res Tinal. Tu naj bi se pisalo o ženskih pomenkih. Ampak včasih se malo zavozi. To itak iz prakse poznaš.

 

Vidim, da se komplet pogovori vrtijo okoli čustvenosti in porabe denarja.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Andres, tlele si pa mal mim... O fiksanju, drogah in ostalih junkke družbah..pa ne po telefonu. Tisto je osebno. Zaenkrat imam to srečo, da se mi to ne dogaja.

 

Receptov tudi ne izmenjujem po telefonu, je pa zanimivo, da imam nekaj moških prijateljev, s katerimi tudi dolgo klepetam po telefonu in poslušam, kako jim je ali ni uspelo katere položit. Tko da - ni dosti razlik. :inocent:

 

In ker sem samostojna bejba, si račune na koncu meseca plačam sama.  xnckrivx

 

Ampak, ti rečem, o tipih je najboljš govort. :vragec:

 

 

Kaj sem mimo? Ti si nekako v vlogi telefonske klepetulje. Jaz sem itak mislil na splošno pogovori, četudi ne ravno po telefonu. Jebemo. Ste si priborile emacipacijo, zdaj pa še za kofe s sosedo šparate, ker morate kartice v telefone metat. Itak nam je telefon vsem vzel pristnost v kontaktu z drugo osebo, kot nam je avto in avion vzel stik z zemljo.

 

Jaz bi se najraje v 1910 vrnil.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

andres, kakor sem nasplosno proti posplosevanju sem tudi kategoricno proti kategorijam.

kaj bi bil ti, po tej logiki...hm. dvojni A? kdo bi vedel.

no, ti kar uzivaj, ce imas sistem, imas pac sistem in imas zato tudi kategorije.

 

 

andres, ce bos pogruntal, kako v 1910, mi sporoci. xcivx

potem lahko tudi kak recept pade za hudo joto od moje pranone. v zivo.

 

kako je bilo pa po rokometni tekmi na islandiji?

ali smo samo mi tako obsedeni, ker pac zmagujemo.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>andres, kakor sem nasplosno proti posplosevanju sem tudi kategoricno proti kategorijam.

kaj bi bil ti, po tej logiki...hm. dvojni A? kdo bi vedel.

no, ti kar uzivaj, ce imas sistem, imas pac sistem in imas zato tudi kategorije.

andres, ce bos pogruntal, kako v 1910, mi sporoci.  xcivx

potem lahko tudi kak recept pade za hudo joto od moje pranone. v zivo.

 

kako je bilo pa po rokometni tekmi na islandiji?

ali smo samo mi tako obsedeni, ker pac zmagujemo.

 

 

To ni le neko kategoriziranje. Predvsem so to sledi, ki jih vsak pušča za seboj. Tudi midva Tinka. Kaj bi bil jaz? Težko vprašanje. Zato ste tu vi, vsi ostali, da me nekako opredelite. x:Dx

 

V 1910 se da priti. Ampak to je že potovanje skozi čas. Bi rad to doživel, ampak se bojim, da gre samo v drugih sferah kot je ta naša trenutno živeča dimenzija.

 

Tekma. Hmm. Seveda smo zmagali, nisem pa vsaj tu na LF videl nobene obsedenosti. Včeraj in tudi še danes sem jih v službi zajebaval, ker so si oni mene sposojali, ko je Slovenija izgubila na OI v Grčiji.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Diana.

 

Premišljeval sem kako tečejo diskretni in manj diskretni ženski pogovori. Za resne zadeve vas je itak bolj malo ki bi se lahko v debato vpeljale. Punce torej.  Imate pripravljene kugle? x:Dx  Andres vam je vrgel balinčka, ve pa sedaj bližajte.

 

Andres

 

 

To ni bil moj prvi post. Čudno. xDDx

 

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:inocent:

 

ponoči je več dobrih komadov, čez dan je ful čvekanja vmes pa bolj novejše zadeve npr. Shark fish  xrolleyesx :xx!: ..pa vedno ko poslušam doma radio mam pripravljeno kaseto, da posnamem če bo kaj dobrega in potem pozabim in še kar snema...poročila, reklame... x:Dx x:Dx

 

 

Diana!

 

A si ti sigurno prisotna tu v sedanjem času? Te mogoče Tesla zanima? Ali pa Edison.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

:wOOt: Kakošno fajn temo sem iz naftalina potegnila !

Moram pa priznat, da že ene 2-3 mesece naši pogovori tečejo samo okrog tipov, ker se ena moja kolegica zapleta s tako nemogočimo pacienti, da nobeni ni več jasno kje jih pobere xrolleyesx . Bo treba temo zamenjat. Skrajni čas, da se začnemo spet pogovarjat o čevljih x:Dx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...