Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

Marsa,

tako je, včasih je kot ples...saj Muay Thai je ena vrsta plesa, ker med borbo, ko se borimo je glasba, ki jo igrajo v živo v ritmu fighta in vsako rundo igrajo vedno hitrejši ritem...!

Budizem je vedno bil glavna vera Tajske in zato so budistični templji bili kraj, kjer so se ljudje učili branja in pisanja, hkrati pa tudi tradiconalnega Muay thai-ja in Krabi Krabong-a. Vpliv budizma se kaže tudi v izvajanju duhovnega rituala ''Ram Muay'' pred vsako borbo. Pri tem borec pleše obredni ples Wai-kruh, s čimer zapečati ring pred zunanjimi vplivi, izrazi spoštovanje do bogov, staršev, učiteljev ljubljenih, kralja in dežele. Ta obred je deležen velike pozornosti, saj izraža duh in srce borca. :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

cool..... tale tema Fotke3 se pa kr polni.... pa same dobre fotke :palec:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo pa se ena moja slikca,ki je bila narejena v turciji.na tem mestu sem sedela par ur s tem turkom in kadila njihov "turkan" in pila kavico,pol pa se je zacelo barantanje....in to na lepi temperaturci 43 stopinj....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uaaa,ne morm verjet,da mi je ratal xsuperx

no pol pa lahko probam se eno.ta je pa iz tunizije pred petimi leti,ko sem se imela ful doooolge lase

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wau! :eek: k bom velik in bogat, bom meu svojga ucitla x^x

--------

ploske noge ? xscratchx  xnckrivx

Kar se pa tiče karateja men ta borilna veščina ni všeč...preveč filozofiranja s posameznimi udarci...itn.

kar se pa tiče Tajskega box-a...ko sem gledal moj prvi fight v Novem Mestu od Gašperja Cajnerja, ki je bil in je edini Slovenec z naslovom profesionalnega evropskega prvaka ! Sem se tako navdušu, da sem začel spet trenirat borilne veščine ( Muay Thai ) z njim & Company...in si zadal velike cilje v tem športu - sami vrh...!! :sniky:  :onfire:  :vtz:

Pred tem pa sem treniral razne limonade, kot je Budokaj v os. šoli, nato TaeKwondo, Kick Box...in precej sem treniral sam Kung Fu in podobne scene v mojem stilu, kar se tud tega držim v Tajskem Boxu...in tukaj mi je všeč, ker ni veliko pravil...lahko uporabljaš komolce, kolena, kot same roke box in noge Low kick, midle in high kick ! :palec:

 

Zdaj imam tud trenerja iz Boxa...saj s tem se ukvarjam že kr nekaj časa...pač ročna tehnika je zelo pomembna...v bistvu bit kompleten borec je velika prednost...! :vtz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne mislm dobesedno xangx, govorim o zelenih svetovih! vilinskih. Ke pa tut skrati spadajo. x;)x No, ti pa so lahko menda prijazni in manj prijazni nam ljudem. hi hi

no, pa sej si gledala gospodar prstanov recimo... xppx

--------

xokx xDDx x;)x

Thanx vsem!! x:Xx

Aja Free - skratovska? x:px :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A s photoshopom? x:Dx

 

a moje slikce :vio:

 

ma so ble ucasih gor, pol pa sem dol dal, ker vcasih niso bili tolk pridni k zdej, k popate slikce gor.

pa skor nobene slike nimam svoje, k sem vse stran zmeto :sori: enkrat ze nazaj dolgo :V: pa em mel take z bendom, ko sem meu cupo do riti x:px hi hi

 

evo ene cca. 2 leti nazaj, sm se tko poveseno drzu, neku naprej nagibu, ap cik sem meu u roki, k sem takrat se kadil; me je ujel glih ko sem roke zacel premikat :o|o:

sicer pa, a bi me rada spoznala :8): xredx xflirtx

------

<{POST_SNAPBACK}>Še ena moja... eyes only... cartoon izvedba!  x;)x  x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joooooooooooooooj, kulare!!! :D

 

Tina - kaksni simpaticni prijazni uchki! xDDx x:Xx :palec:

 

Cigancica - kaksna bejba, DBEST!!! x^x :palec:

S kratkimi - razturas... imas nekaj elegantnega v gibu, gestah, zelo lustna si... in imas svoj stos, stekas, kaj ti pase...

Navijam za kratke, redkokatera bejba je tako lustna s TAKO kratkimi. xyesx :palec:

jemlji kot kompliment - ker je. xyesx x;)x xDDx

 

Freechek! :kiss: xinnox x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolk ste fletkani vsi, tok je lepo vidit obraze za vzdevki, celo okolje bolj osebno postane!

Pa saj vem še da to sodi bolj med pohvale ampak bom kar izkoristla - kak prijazen forumček ste naredli, imam s parimi že izkušnje in je grozno, nekje te kar napadejo brez razloga tukile se mi pa zdi kot da vsi s temle obrazkom za računalnikom sedite > x:Dx

 

Pa nekaj strani nazaj sem videla slikco od Diane - kr grozn je, kolk lepe poteze obraza ima tale pupa, tko no lepe v smislu posebne, sm kr dvakrat slikco pogledala...čist kul :palec:

 

No ja, še pridem slikce gledat pa se takrat še kaj oglasim xDDx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, da ste začeli oddajati starejše slike in glede na to, da sta moja otroka del mene si vzamem pravico objaviti sliko moje hčerke.

 

Andres

 

 

http://www.nenavadno.com/stara_sem_20_minut.JPG

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, ni druge kot da pol objavim "prvo fotko svojga sina" (nek ultrazvok, ko je frend rekel, kako pa ves da bo sin? :D)..

Drug frend pa ob taksni fotki, da imajo fotko 'svojega majhnega vretencarja'... x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...