Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:palec: x8Dx Nino! Res ceden fant, kaj turiras in poziras skorpijona (tud v ikoni, ko je tko ... 'na silo'... :o|o: ta pogled xrolleyesx), ce ti tolce ven tehtnica.. celo bik?

da o ovnu nit ne govorimo... ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joooooooooooooooj, kulare!!! :D

 

Tina - kaksni simpaticni prijazni uchki! xDDx x:Xx :palec:

 

Cigancica - kaksna bejba, DBEST!!! x^x :palec:

S kratkimi - razturas... imas nekaj elegantnega v gibu, gestah, zelo lustna si... in imas svoj stos, stekas, kaj ti pase...

Navijam za kratke, redkokatera bejba je tako lustna s TAKO kratkimi. xyesx :palec:

jemlji kot kompliment - ker je. xyesx x;)x xDDx

 

Freechek!  :kiss:  xinnox x;)x

SAM ZGLEDA DA MAM KRATKE KR SEM MELA SPETE PA SE MOKRE,DRGAC MAM NA OBEH UNIH FOTKAH SO LASJE DO PASU,ZDEJ ZGLEDAM PA PRBLIZN TKO....SEM BILA PRAV PONOSNA KO SEM PRISLA OD FRIZERKE,KER NISEM BILA PR NJEJ ZE SEST LET.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja s photoshopom x:Ix

Pa cigančica, tista črna črta ni lipstik, je liner, meni naj bi se vidla neka rozna šmina, zato sem popravil x;)x

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nino!

 

Nekoč mi je sodelavec rekel, da tisti ki imajo veliko adamovo jabolko imajo spodaj majhnega. Namreč, gor jim ga vleče. 

Tebi tudi kot vidim. Sva že dva.

Andres

 

x:px to ja pa velike noge.... pa velik nos :D mhm mhm

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti si pa res lustna, Cigancica - pravzaprav si prava lepotica in zelo sexy...

Prav veselje te je pogledati! xyesx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CIGANČICA............GGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :2src:

 

TINAL............MLJAC x:px

 

TUKI PAŠE VROČE IZ STUDIA JAZ IN MOJA NAJDRAŽJA..............K JO ZA VRAT ZAGRABM .....POJE ............K JO PA U KOT ODLOŽIM..............JE PA TIH..........K BI BLE USAJ USE TAKE x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>CIGANČICA............GGGGGGGGRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR :2src:

 

TINAL............MLJAC x:px

 

TUKI PAŠE VROČE IZ STUDIA JAZ IN MOJA NAJDRAŽJA..............K JO ZA VRAT ZAGRABM .....POJE ............K JO PA U KOT ODLOŽIM..............JE PA TIH..........K BI BLE USAJ USE TAKE x:Dx

 

:D ja ko bi ble vsaj vse take :P hehe :D :D :D so moji digitalca odpelali :( tko da nč fotk od mene začasno :P seveda :D :D hm matr kašn pas :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja ja ELNINO...........SM VEDU DA BO TEB PAS V UČI PADU.... x:Dx  :palec:

 

sej ne rečem... najprej mi je v uč padla lepa bela kitarca :D ampak :P pol pa sveda pas... hja eni dobijo črni pas... ti pa kamasutra pas :D posteljne veščine a :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CIGANČICA..............MA PADLA TI............... MEN CELA U............ OKO..........ČEPROV BI RAJ.................................. DA BI MI.................... U SPALNCO NA POSTLO :2src: x:Dx

 

ELNINO.......TUKI MAŠ CELO PRAVLJICO............ x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>CIGANČICA..............MA PADLA TI............... MEN CELA U............ OKO..........ČEPROV BI RAJ.................................. DA BI MI.................... U SPALNCO NA POSTLO :2src:  x:Dx

 

ELNINO.......TUKI MAŠ CELO PRAVLJICO............  x:px

 

he he x:Dx a kr tko v spalnico,a?ah,flegma pa dej mal fantazije...pa ja ne u spalnico,madona. xbendx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...