Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ja, a so tukej gor same temnolaske??!!

 

sej drgač ni nč slabga v tem...k vam fuuuuuul paše :palec:

 

obe sta prov cort tko diana kot druidka....

 

x:px :fiju:

 

hmmm...mogoče bi se tud jst mogla mal farbat začet... xrolleyesx nimam jajc...k ne vem, če bi tko dobr izpadla k vidve

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, a so tukej gor same temnolaske??!!

 

sej drgač ni nč slabga v tem...k vam fuuuuuul paše :palec:

 

obe sta prov cort tko diana kot druidka....

 

x:px :fiju:

 

hmmm...mogoče bi se tud jst mogla mal farbat začet... xrolleyesx nimam jajc...k ne vem, če bi tko dobr izpadla k vidve

 

hmmmm kokr te poznam....mislm, da bi bla zelo zelo sexy,mamljiva,vroča črnolaska x:Dx x:px x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz se ne barvam. v loncu sem skuhala pribl 1 kg orehov in dobila orehov sok in si vsake toliko časa namočim glavo v njem oz polijem po laseh. pride temno rjava do črno-modrikasta barva in obžalujem da sem se ploh kdaj barvala z umetnimi barvami, ampak sem morala tudi skozi to fazo. zdaj si puščam dolge.

 

in ta orehov zvark deluje x?x hm..zanimivo, to je pa treba probat...dej mi povej, kolk časa je treba to kuhat. To daš sam orehe v vodo, pa zavreš in to je to, al je kej bl zakompliciranga? :8):

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmmm kokr te poznam....mislm, da bi bla zelo zelo sexy,mamljiva,vroča črnolaska x:Dx x:px x;)x

 

mogoče pa probam xscratchx ...pa da vidm, če tvoje trditve držijo x;)x

xDDx

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam pol se mi morš obvezno prit pokazat! :inocent: x:Dx x:px

 

 

seveda...bom pršla k teb, da me ocenš, k sm slišala, da se na črne pa na blondne spoznašx:Dx ...šele poj bom stopla na ulco x^x

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda...bom pršla k teb, da me ocenš, k sm slišala, da se na črne pa na blondne spoznašx:Dx ...šele poj bom stopla na ulco x^x

 

ahh...hmmm..spoznam...mja.. všeč so mi take, ni pa mus x:o)x to se sam tak reče... ma ni važn kaj je na glavi, važno kaj je v njej x:Dx tko nekak... xrolleyesgx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se pa nazaj prebarva x:Dx x:Dx

saj zato se pa barvamo, kajne?

meni moja svetla barva ni bla všeč xnckrivx

 

Ja, pa si lase fentaš.... :xx!:

 

pa take lepe lase mate, škoda jih je, no x;)x x:Ix

 

...a ni kr neki dela prešaltat iz skrajno blond na črno in obratn? x:px

 

Ponavad če si želiš drastične spremembe, je verjetn kej druzga prej za popravt...ane?

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je pa res, da naravni laski oz. barva pa da so lepo urejeni, čisti, nežni....mmmmmm to je neki najlepšega za crkljat :vio: x:o)x

 

uhh...stari , se že podpisujem pod ta odgovor... x:Dx :palec:

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Staromodneža :o|o: x:Dx

 

Ne rečem, obožujem umetne barve, sam soglašam pač...

 

Očitno naravne stvari prihajajo zopet na površje... x;)x x:Dx

 

tut neki druzga je bolš naravnga kot umetnga... x:Dx :fiju:

Resnica je samo ena, vse ostalo je iluzija.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je pa res, da naravni laski oz. barva pa da so lepo urejeni, čisti, nežni....mmmmmm to je neki najlepšega za crkljat :vio: x:o)x

 

 

hmm...kpa če se ti jst pridm pokazat še preden se probam pofarbat xflirtx

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...