Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mah sej sva že študirala... da sva ziher bla skupi narejena x;)x ... ker taka podobnost v vsem je pa že težko verjetna x:Dx x:Dx Skupi narejena kot duše, da ne bo pomote :eek: x:o)x

 

evil-heavenly twins :ukid:

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudicha...od kar me ni blo tle gor...in to je izključno zaradi pomankanja časa...se je zamenjalo blazno veliko ljudi oz jih je pršlo...pa fotk je novih tok, da se zgubiš med njimi...pa vsi cart pa energy....no kaj pa čm druzga k da pošlem še jest eno iz pred 14 dni - pred odhodom v Global...kaj nej rečm....pomlad že vn seka...no zdej grem pa še mal klepete pogledat...da nam čist zgubljena kdo je kdo in kdo ni več x:Dx
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cool :palec:

pa dobri uhani x;)x

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma vidi ti nje...šele zdaj dojel, kdo si !!! x:Dx

Come ragaza ? x:px  :palec:  xDDx

mogoce se me spomnis se z osnovne....jaz se tebe,izolani se valda poznamo,vsaj na videz.pa stant na lonki,sem bila parkrat tam.....ti si zmeraj isti na videz,jaz se pa skozi neki "maskaram"....tko da me folk fulkrat na prepozna.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>mogoce se me spomnis se z osnovne....jaz se tebe,izolani se valda poznamo,vsaj na videz.pa stant na lonki,sem bila parkrat tam.....ti si zmeraj isti na videz,jaz se pa skozi neki "maskaram"....tko da me folk fulkrat na prepozna.

 

Jaz se tebe spomnim še, kot klinac, ko smo se tud včasih igrali, kako je že tista igra... :inocent: cavalino cavalino chi ze questo... x:Dx tukaj spodaj eno ulico nižje...tista tvoja kolegica sestra od Riota...!? xg:Dx

 

Pa tud iz štanda ja, ki ga imam na lonki...pa res. x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz se tebe spomnim še, kot klinac, ko smo se tud včasih igrali, kako je že tista igra... :inocent: cavalino cavalino chi ze questo... x:Dx tukaj spodaj eno ulico nižje...tista tvoja kolegica sestra od Riota...!? xg:Dx

 

Pa tud iz štanda ja, ki ga imam na lonki...pa res. x;)x  :palec:

ja,ja.magari jaz se tega cavalinota ne spomnim...eno ulico nizje ja ,z gajo-sestro od riana.otroci z ulice x:Dx x:Dx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...