Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

na še ena s tistga obdobja čupce, js pa direktor oz. lastnik sportine

 

Ja, sam tuki pa neki "zmatran" zgledaš. Oke rudeče. x:o)x Drugače pa si tu že kjud, spet. x;)x

Kako čemo? Lako čemo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh ne vem, o kakšnih fotkah pišete, ker ne vidim nobene. To niso virtualne podobe, že imaginarne!

 

Bravo Mačona, si takoj šteknla eno od 3 osebnih sporočil v mojih dveh fotkah! PikiPokici pa nalimam en kisko! Drugi dve osebni sporočili sta še bili: 2 - ni me strah, ko iščem zaščito v naravi, pa ni me strah, da me bo kdo napadel. 3 - raje dam gor sliko z rastlino kot z bejbo. Tudi mi ni potrebno razlagati, koliko beljakovin je za njeno osvojitev potrebno pojesti. Narava me sprejema takšnega kot sem. Aja, še 4. sem ta hip našel, povedano samemu sebi: Piko, preveč mesa uživaš za trenutne razmere. Počasi zmanjšuj na optimum, proti pozitivni ničli...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:ermm: tud jst bi kej pokomentirala....pa nč ne vidim :U:
V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem, če zna jst svojo slikco sploh pripet...no da probam xrolleyesx

 

sam ne se mi smejat...če ne bo ratal xDDx

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja...jst nikjer ne vidm svoje slikce... :ermm: sej sem vedla, da jst nism lih mojstr za take stvari x:Ix xredx

 

tko da seal...če me hočš tukej gor vidt...mi morš pomagat xDDx

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ufffffff...končno mi je ratal... x:)x :palec:

 

no...to sem pa jst x^x

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

luštna :vio:

 

 

hvala, klarus xredx

 

 

O, imaš velike roke :8): x:Dx

 

velike roke?? :eek:

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...