Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

nagajiv jeziček x:px

 

in fuuuuuuul simpatična :2src:

V nas je vse. Majhen črviček, ki se plazi, človek, ki se prebuja in bog, ki spi. Ne bodimo tisto prvo, prebudimo se, če že ne znamo zbuditi boga...(Rudi Kerševan)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
40%

 

a straight-laced girly girl with just a hint of my butch side sometimes popping out

jaz sem pa imela upanje. :C: pa čeprav mam 33 % samo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehehehe x:Dx to sem napisala zato, ker sem vedla da bo tak odreagiral x^x :inocent: x:Dx

 

čist fejst kuštravček si xsrcx

 

v ikonci bi pa lahka tole mel :lol:

http://www.mobisux.com/album/data/500/1934svizec-thumb.gif

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuuu koliko novih fotk odkar me ni bilo :2src:

 

Jure in Petra :palec: Prav luškan parček! x:Xx

Pa nove, Lipi deluje ful simpatično, ScorpioGirl tudi ful ( huda slika ), Ksenia in TinaL sta lepotički, ki se mi zdi, da vsako leto ( oz. z vsako slikco zgledata bolje :palec: kar ne pomeni, da sta kdaj zgledali nedobro, nasprotno :palec: ), sealčy :2src: ,od Pink frizura je cisto mim za moj okus, Tigerčk si dobila taprave pozitivne odzive ( tudi jaz tako mislim ), melody sem ze na parih forumih videla, ki jih samo čitam, ampak kjut :palec: , Nordika mi ne more biti vsec ( mi je pa kuzek blazno :palec: ), Tamara...ful luskana familija :palec: , klarus zmaga z najboljsima fotkama svojih otrok, res kul :palec: :vio: x:)x , kar se pa tiče Diane:) x:px Postavca, da se sika, res huda, zavidljiva, ful lepo dekle :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuuu koliko novih fotk odkar me ni bilo :2src:

 

Jure in Petra :palec: Prav luškan parček! x:Xx

Pa nove, Lipi deluje ful simpatično, ScorpioGirl tudi ful ( huda slika ), Ksenia in TinaL sta lepotički, ki se mi zdi, da vsako leto ( oz. z vsako slikco zgledata bolje :palec: kar ne pomeni, da sta kdaj zgledali nedobro, nasprotno :palec: ), sealčy :2src: ,od Pink frizura je cisto mim za moj okus, Tigerčk si dobila taprave pozitivne odzive ( tudi jaz tako mislim ), melody sem ze na parih forumih videla, ki jih samo čitam, ampak kjut :palec: , Nordika mi ne more biti vsec ( mi je pa kuzek blazno :palec: ), Tamara...ful luskana familija :palec: , klarus zmaga z najboljsima fotkama svojih otrok, res kul :palec: :vio: x:)x , kar se pa tiče Diane:) x:px Postavca, da se sika, res huda, zavidljiva, ful lepo dekle :palec:

ma to niso fotke mojih otrok x:Dx to so fotke mene in moje sestre izpred 25 let x:Dx x:o)x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj oprosti x:Ix Res nisem brala klarus, samo cez slikce sem sla, ker je bilo preveč tega odkar sem nazadnje gledala.

Vsekakor je ful simpaticna slikca, super sta :palec:

svizec, ti si pa itak luškan x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...