Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

x:)x

Rudi je star približno 7,8 mesecev

 

drugače pa smrdi...in to pošteno x!x

jaz ga čistim na 2-3 dni (imam izredno občutljiv nos)

 

problem pri zajčkih je v tem, da jih imamo za popolnoma krotke živalce, ki so na svetu samo zato, da jih crkljam...

zajčk pa je lahko tudi precej agresiven (ne se smejat) x;)x

 

predvsem, ko se gonijo postanejo bolj agresivni...kolegica svoje zajčise sploh iz kletke ni upala vzeti, ker je bila dobesedno napadalna!

pa niso vsi zajčki enaki....nekateri se pustijo crkljati in sami za tabo skačejo, druga so pa malo bolj "neudomačeni", ne glede na to kdaj zajčka dobiš

 

ok...bom zaključila tukaj, ker ne gre v to temo

 

nekaj sem o tem že pisala v eni temi (mogoče male živali ali kaj podobnega), če te še kaj zanima o zajčkih, pa kar vprašaj

 

 

Morena ful imaš lep nasmeh

 

sem vprašala kje delaš, ker se mi zdiš znana...pa ni važno...včasih kar bleknem kaj v 3 krasne

x;)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

No vidiš, popolnoma drugačno mnenje je imela kolegica, ki je imela tole mini zajčico - je rekla da ji je full super ker je čista in prijazna. Po stanovanju (dokler so imeli še staro psico, ki je bila izredno prijazna) jo je imela spuščeno, na žalost jo je kap zadela (zajčico namreč) ko jo je pustila pri babici nekaj dni poleti, ta pa ji je hotela dobro in jo dala malo "na zrak" na balkon. Vročica jo je pokončala :sori:

Pomoje je čisto odvisno od karakterja ane, verjetno se da zajčke tut sterilizirat (:inocent: nič smejat bolj malo vem o zajcih) in v teh primerih so pomoje lahko krotke in prijazne živalice.

 

Čeprav meni osebno je bolj všeč tisti orenk zajc - ala donda par kilska s povešenimi ušesi. Če bi mi pustili doma bi ga kuj imela x:Dx

 

 

Mick (?) baje ima Contesa nekega velikega psa ane, predvidevam da je tudi pasjeljubec, po eni fotki sodeč ki jo je enkrat obesila mora bit doberman :inocent: Ma vsi psi so zakon! Samo gospodarji ga večkrat pofulajo pri vzgoji, če že se izkažejo za "krvoločne" x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick (?) baje ima Contesa nekega velikega psa ane, predvidevam da je tudi pasjeljubec, po eni fotki sodeč ki jo je enkrat obesila mora bit doberman :inocent: Ma vsi psi so zakon! Samo gospodarji ga večkrat pofulajo pri vzgoji, če že se izkažejo za "krvoločne" x:)x

 

Ma ja. x:o)x Jo morm že vlačit stran, k se hiter skompa s psmi, ne vem če mi bo ratal ji kdaj kazga mačkona uturit..... x:o)x Sam sem bl mačji, čeprav so mi tud psi fajn, sem od malega rastu ob pseh, mačkih in zajčkih.... x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ejjjjjjjjjjjjj, to ni fer

 

jaz nič nisem vidla

 

protestiram :o|o:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oooooooo najs...super mama :palec: :palec: x:Xx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...........sta si gledala iz oči v oči.....kajne.....opasna je mala.....veš x:Xx x^x in resnična x:px

 

za volanom je zihr hčerkica :2src: xsrcx kolk je luštna x:px

njena mama pa itak carica :palec: ful v redu! xyesx

 

ko bo prva prilika......pridem na veselico x^x da se spoznamo xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...