Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ma dej no, to je nek na netu staknila neko telovadbo :lol:

:eek: :lol: :lol: zej si pa sploh mem usekala

 

p.s. take ženska na tej fotki je zihr stara čez 30 let x:Dx

 

 

Hvala, saj tudi ti ne zgledaš rosno mlad x:Dx sploh če se te pogleda bolj od blizu! x:Dx Solarij res prikrije akne, dela pa staro kožo, čez pet let boš zgledal že 40 ali pa več, potem sem jaz vseeno v prednosti, ker sem bližje 30 letu kot ti 40-emu. Čeprav so mi všeč starejši moški in ne taki junci x:o)x ti starejši izgled ne bo bistveno pomagal. Sicer pa nakvihtano, zagorelo telo pove kakšno je podstrešje x;)x prazno....kar dajejo slutiti celo tvoji posti x;)x x:Dx Fotk si pa prilepil več kot katerakoli pička na forumu(sorči punce- no hard filings) x;)x torej sem imaš za lepega in popolnega in sploh oh in sploh, kar pa na svojo žalost nisi in verjetno tudi nikoli ne boš! Beri-čustvena inteligenca te jebe v dno duše x:Dx

Ne samo, da nisi lep, tudi glup si in ta kombinacija ne predstavlja ne vem kakšne bleščeče prihodnosti. Mogoče si dober za v armijo, pa še to kot deklica za vse(take ta lepe, zelo radi ponucajo) x:o)x

Tako, to je vse! x;)x Muaaa x:Xx pojdi se gledat v špegu, če ni že počil! x:px

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: ZA POPIZDET KOLK SAMOVŠEČNIH RITI JE TLE GOR x:Dx :vragec: x:px

Kera izjava, jo prov morm it skopirat v "Izjave" x:Dx :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: :lol: :lol: a sm ti na rep stopu x:Dx

 

 

Če se imaš za potomca primatov, še ni rečeno, da je še kdo drug! x:Dx Če si, si sam sebi, ne vtikaj se v druge, pa ne boš dobil po gobcu! x;)x

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če se imaš za potomca primatov, še ni rečeno, da je še kdo drug! x:Dx Če si, si sam sebi, ne vtikaj se v druge, pa ne boš dobil po gobcu! x;)x

 

uau :O: čak mal, da moji možgančki tole sploh zakapirajo x:Dx a lahk bolj počas pišeš? plosm

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uau :O: čak mal, da moji možgančki tole sploh zakapirajo x:Dx a lahk bolj počas pišeš? plosm

 

 

Imaš čas do jutri, boš že nekako prebral. Pomagaj si s slovarjem, saj ga imaš ves čas pri sebi. x:Dx Izvoli, časa imaš dovolj, meni pa se ne da s tabo menit. Ciao! x;)x

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: Ta prava...čudn, da tvoje fotke še nism vidl, glede na tvojo ubijalsko samozavest...šta se čeka? :vragec:

x^x ti si pa sploh najlepša od tazadne vrste... x:Dx x:Dx x:o)x jaz sem pa itak prelepa za takle forum x:Xx ADYE x:Xx x:Xx x:Xx brstite se vsaj nekje x:Dx x:px

sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imaš čas do jutri, boš že nekako prebral. Pomagaj si s slovarjem, saj ga imaš ves čas pri sebi. x:Dx Izvoli, časa imaš dovolj, meni pa se ne da s tabo menit. Ciao! x;)x

 

oohohohoo, kako pa veš da imam slovar ves čas pri sebi? hmmmm xscratchx xideax aja sej res, sej te mam ves čas med nogami :lol: bitch x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x ti si pa sploh najlepša od tazadne vrste... x:Dx x:Dx x:o)x jaz sem pa itak prelepa za takle forum x:Xx ADYE x:Xx x:Xx x:Xx brstite se vsaj nekje x:Dx x:px

x:px Ja, čudn, da si taka grdula, k sm jst, sploh upa da fotko gor, medtem, ko taka lepotica, kt si ti, skriva svoj fris na varnem, za ekranom.... kva je dečva, a s iznakažena? :vragec: x:px x;)x Revca...sej te štekam. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px Ja, čudn, da si taka grdula, k sm jst, sploh upa da fotko gor, medtem, ko taka lepotica, kt si ti, skriva svoj fris na varnem, za ekranom.... kva je dečva, a s iznakažena? :vragec: x:px x;)x Revca...sej te štekam. x:Ix

x:Dx a si opazila ,da si ti iznakažena v možgane?

sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma kok se vam da....sej vidte da se glupača pojavi vsake tolk pa se ji dobr zdi provucirat mal.......pomoje ma zlo bedn lajf, da so ji take stvari u vesele....grem jst raj kako fotko poiskat x:px x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: Keri zdej? Mick, Amis, Mystica in Todika? Zdej s me pa čist zmedla...mislm, da mi 8 pirov v riti manjka, preden te bom lohk sploh dohajala.

 

 

Ampak kera samovšečna rit si, ej...kr svojo fotko boš dala gor al kaj? Mislm... xrolleyesx x:Dx

Sej ne upaš dat une, k sma skupe gvor. :inocent: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...