Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Melody, luštkan obrazček, sladke ustnice, sam zakaj si tlačiš povšter pod oblekco :eek:

Povšter je za pod glavo x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, Todi, k sm gledala tvoje fotke, sm glih razmišljala, tale pička pa ma jajca, al si mora bit pa blazno všeč, da se (skos) slika in te slike pol objavlja (in čaka na komentarje - valda +), no par komenatrjev nižje pa izvem, da si se slikala KO si šele vstala iz postelje x:Dx x:Dx

Mah, zgledaš boljše, kot jaz, ko zjutraj vstanem :palec:

 

Drgač pa pomaga krtača pa elastika xDDx (no, vsaj pri meni)

 

x:Dx na neki si pozabila, Todi je zajebantka in pol skrbi za narod x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Todika :OO!: :icon15: hec :flowerface:

 

Melody ti si pa res kot ena princeska ja, full ti pašejo take oblekce, se spomnim ko si eno drugo slikco dala enkrat, ko sediš na nekem zidu na terasi, zlo kjut :2src:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx vse za narodov blagor xcivx x:Dx

 

mam jajce, pa všeč sm si tud xcivx x:o)x zdej me pa požrite x:Dx :inocent:

 

 

Tody :palec: x:px xDDx ... saj je pri sebi treba zacet, ne vem, zakaj se to vsem ni jasno x8Dx ..

pozrli pa te ne bomo, rajsi nektarine in kavo za zajtrk x:px

 

 

Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
mam jajce, pa všeč sm si tud xcivx x:o)x zdej me pa požrite x:Dx :inocent:

men si tudi všeč, mam tut sama jajce ... lahko bi skupi nekaj požrli, če bi se združili ... :vio: x:Dx :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič posebnega slikice...jaz sleherni dan...samo in izključno JAZ...zadnje čase nekoliko zamišljena in vedno preveč prestrašena (ne vem zakaj, ampak, če se ne smejim imam vedno tak prestrašen obraz) :eek:

 

http://www.moj-album.com/vstopnica/cbx37p8zvc/

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U full lepe fotke xDDx :palec: a smem pripomnit da imaš full lepe zobke :inocent: x:)x sploh ne vem zakaj to zmeri opazim pri ljudeh... včasih sem imela full komplekse zaradi svojih, samo zdej ko so nekak spodobni pa kar opazim tut pri drugih :vio:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

so bl zmačkane Klarus, poleg tega pa slike vedno izražajo moje počutje :vio: ...sem še eno bl veselo dodala

 

 

U full lepe fotke xDDx :palec: a smem pripomnit da imaš full lepe zobke :inocent: x:)x sploh ne vem zakaj to zmeri opazim pri ljudeh... včasih sem imela full komplekse zaradi svojih, samo zdej ko so nekak spodobni pa kar opazim tut pri drugih :vio:

 

zobeki so bili včasih res lepi...sedaj pa čakajo na obisk pri zobozdravniku, saj od blizu ne izgledajo nič preveč " x8Dx "

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...