Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

'Piko' ..... dbest :palec: :palec:

 

'Mystica'.......ooooooooooooooRdečelaske so x:px ....... x:px ...baje..... x:px :2src: :palec:

 

'Ksenia'.......ja najmačkejčica :2src: x:Xx x:Xx :palec:

 

'Morena'.... :O: :2src: x:px x:px x:px x:px x:px x:px veri,veri najs x:px ...hot..... x:px

 

'Aliana'.......jes in did x:px :palec:

 

 

Mater kr dobr za učke spočit x:px x:px :2src: :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

nehi no, ker mi bo še nerodno. x:Ix sploh nisem tako dobra. blefiram ... čeprav velikokrat kar uganem na podlagi videza, vedenja ... kaj je kdo. najprej opazimo Asc - v večini primerov.

 

vidim te kot čist Devico - kar se postave tiče in drže telesa - dolge roke in noge ter trup .... ampak za vsa spremenljiva znamenja so značilni dolgi udje - pravzaprav za Strelca noge, za Device vse tri zgoraj naštete stvari, Dvojči so nasploh visoki, Ribe tudi visoke in dolgonoge .... ta znamenja imajo najlepše noge.

deluješ malce sramežljivo, zadržano - kar je spet lahko Riba ali Devica.

 

ti si Škorpijonka, ane? kje maš pa pol Asc?

 

Mars v 1. - če je na Asc, ti daje energijo, telesno moč in mišičasto, a vitko telo.

 

včasih imamo kako telesno značilnost, ki je ne moremo pripisati ne Soncu, ne Luni, ne Veneri, morebitnemu planetu na Asc ali vladarju Asc, če je 1. hiša prazna, ... včasih se opazi celo Merkur ... recimo pri meni je ena taka značilnost močne, usločene, temne obrvi - Pluton ali Škorpijon - pa tega nimam močnega v karti. ampak to je mogoče zaradi Urana na Asc, ki itak daje presenetlij videz in zaobrne vse za 360 °.

 

Super si mačona..Hvala xsrcx

 

Mal me je začudlo,ko si napisala,da me vidiš čist kot devico-kar se postave tiče..Sam je pa res,da mam merkur v 1.hiši v ribah..Ker v devici pa nimam dobenga planeta...

Drugač sem po horoskopu riba,mam pa luno v škropijonu in nasploh mam škropijona najbolj povdarjenega v horoskopu..Tk,da se mam kr v bistvo za škropijonko... xg:Dx

Ja..full delujem sramežljivo in zadržano,ker tudi sem taka po karakterju.No ,ko človeka malo bolj spoznam se sprostim in nisem tolk zadržana..Sam v večini me ljudje na prvi pogled ocenijo kot zelo mirno in zadržano...

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čista Španka je tale naša Aliana x;)x xDDx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

t'druga slika pa izgleda kot iz Porta

 

lepo, res :2src:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

jst bi raj celo todiko... x;)x

(pa ne retro x:Dx )

 

zlomk...tralala

 

 

3D je bolje kot 2D, ČB, pa še retro povrh x:Dx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

matr ste packi kle :xx!: x:Dx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tu še nisi mela jošk x:Dx x:o)x

 

btw, a se ti kdaj smejiš?

 

joški še čakam da mi zrastejo x:Dx medicinski čudež bom zihr x;)x

 

ja smejim se tud....kdaj pa kdaj :inocent:

 

 

janif čupa je zdej taka x:Dx :O:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: Ampak si res huda, Todi. Ful je lušta slikca...kle še vsa nedolžna zgledaš, se vid, da še nis bla pijanka, tjede. x:Dx x;)x

:eek: ta je bla slikana tri dni nazaj.....retro je sam obdelava x;)x tak da ne govor bedarij x:Dx

 

 

tale pa za bobija....z nasmeškom :O: x:Dx x;)x

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: ta je bla slikana tri dni nazaj.....retro je sam obdelava x;)x tak da ne govor bedarij x:Dx

tale pa za bobija....z nasmeškom :O: x:Dx x;)x

 

:wOOt: pa so ti res zrasli x:px, od julija x:)x, sam tam si mela vseen hujšo čupo :inocent:, se komi oči vidi xnckrivx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...