Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

Guest mačona
:inocent: sej še nisem priliman :fiju:, sam hmm, razdražen x:px, sicer pa že treniram za drug teden, revolucijaaaa x:o)x xsuperx,

tko da nč bat x;)x

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n060.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n040.gif

 

jaz se hitro počutim utesnejeno. če pa omenjaš še revolucijo, me že več ni. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

x:Ix tenks vas dva x:Dx

 

you're welcome :palec:, moram mal skakat vmes, ker mam glih tako muzko xsuperx

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n060.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/n040.gif

 

jaz se hitro počutim utesnejeno. če pa omenjaš še revolucijo, me že več ni. x:Dx

 

nč bat x^x, sej je sam komad, ko smo pa glih o utesnjenosti, tle bi lohk tut moja luna kej dodala :fiju:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix kake mačke!

 

Todika čist ti zavidam takole postavo, jst bi tut miniče nosila :C:

Mačona, tebi pa fuuuuuull zelena paše, se spomnim še tiste majčke zadnjič živo zelene, res dobr pride :palec: kopalnica pa... tut jst bi mela zeleno x:Ix mamo sivo pa mi čist nič ne paše.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu. xrolleyesx na pol pa na to Zlomk, ta je že bila objavljena, ampak med tistimi objavami, ki so jih uničili. xrolleyesx

vav..mačona.. x:px

Ta slika je pa tok umetniška,pa tolk nežna si tu gor.. :2src: :2src: Super poza,vse je 1a na tej fotki...

:2src: xsrcx x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix kake mačke!

 

Todika čist ti zavidam takole postavo, jst bi tut miniče nosila :C:

 

jaz bi tut tako postavoi mela, pa miniče nosila

xrolleyesx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu. xrolleyesx na pol pa na to Zlomk, ta je že bila objavljena, ampak med tistimi objavami, ki so jih uničili. xrolleyesx

 

:eek: x:px x:px x:Xx x:Xx xsrcx xsrcx :onfire: :onfire: :palec:

Bom moral nabavit večji monitor... x:Dx x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
vav..mačona.. x:px

Ta slika je pa tok umetniška,pa tolk nežna si tu gor.. :2src: :2src: Super poza,vse je 1a na tej fotki...

:2src: xsrcx x;)x

nekdo me je takrat raznežil ... xsrcx x:)x ampak samo v mislih je bil prisoten ... morda pa tudi njegov duh v njegovi sobi ... ampak se vidi na obrazu, da sem slutila nekaj slabega ... prav sem imela ... x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bemu. xrolleyesx na pol pa na to Zlomk, ta je že bila objavljena, ampak med tistimi objavami, ki so jih uničili. xrolleyesx

 

Ej dej ti nehej men že pritisk dvigovat x:)x

 

 

janif ena mini zate x;)x

 

Uf zajebana.....dont mees with me x:Dx x:Dx x:Dx...i am gona bite you (si mela u glav)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ej dej ti nehej men že pritisk dvigovat x:)x

kaj čem, taka sem. rdeča barva dviguje pritisk. bom na naslednji fotki mela zeleno oblekico, da ti ga zniža, OK? xDDx :fiju:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

saj sem v nude samo v tangicah. x:Dx

res pa je, da pri meni se nikoli ne ve ... da še samo sebe presenečam ... sam Bog ve, kaj bom še dala gor, kakšne fotke. x:Ix :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj čem, taka sem. rdeča barva dviguje pritisk. bom na naslednji fotki mela zeleno oblekico, da ti ga zniža, OK? xDDx :fiju:

 

Ma gdo tle govori o rdeči barvi ej x:Dx

 

saj sem v nude samo v tangicah. x:Dx

res pa je, da pri meni se nikoli ne ve ... da še samo sebe presenečam ... sam Bog ve, kaj bom še dala gor, kakšne fotke. x:Ix :vio:

 

Sej na osebna sproročila tut sprejemam scene :inocent: x:Dx x:Dx x:Dx ....ne rab noben drug videt x;)x xrolleyesx

Sanja svinja kukuruz a kukuraza nema

hmm..

 

 

Koža čista in lepo negovana....čestitke x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja Diana, res lepa koža :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja zdej nism več blond... bom pa hmal... grem na rjavo s prameni pa počas pol spet na blond .. k sm pa že čiiiist blond mi gre pa na živce in spet rjavo... x:Dx

 

nehi prest... to aiwa dewa x:px

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja zdej nism več blond... bom pa hmal... grem na rjavo s prameni pa počas pol spet na blond .. k sm pa že čiiiist blond mi gre pa na živce in spet rjavo... x:Dx

 

nehi prest... to aiwa dewa x:px

 

x:Dx x:Dx x:Dx Tut loh..va oba poj...sam majco maš pa svjetsko x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kupla pr šibeniku nek x:Dx x:Dx ene par let nazaj. prej sem mela eno s piksnam uniona pisal je pa "ujemite požirek" pol je pa lukna nastala lih na niplu :OoO: pa je nisem mogla lih nost xrolleyesx
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kupla pr šibeniku nek x:Dx x:Dx ene par let nazaj. prej sem mela eno s piksnam uniona pisal je pa "ujemite požirek" pol je pa lukna nastala lih na niplu :OoO: pa je nisem mogla lih nost xrolleyesx

 

x:Dx x:Dx x:Dx tis tut taprava.....ja nipel je hotu mal svobode ne x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...