Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

Oj Janif, sm zbrisala, ja; me je Trudi razkačil s svojo funkcionalno nepismenostjo, pol sm pa vse dol ruknila. Sm ga lepo prosila po OS-u in tuki, javno, pa nič. No, pol bo(ste) pa nič gledal :o|o: in sm vse zbrisala, čeprav sm sprva mislila pustit gor kak dan, dva. Men tut ni všeč, če folk vse tok hitr zbriše, sam... xnckrivx Ja, je biu Krk xDDx

 

:palec: a tko :inocent:, pol pa pravilno, ne se dat x;)x, jst pa še zmer mal firbčen xnckrivx, ker je tist mest al kraj, a je to na otoku, al je kopno x:px, mam rad križarjenja, pa sem zmer firbčen x;)x

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

navihano aiwco pa nisem še nč pohvalu :hepko: :hepko:, pa fajn majčka x:px, no jst bi raj

I love evenings xnckrivx x:Dx

 

 

Todi pa itak :palec:, prav dobre volje na fotki, če se bo pa še tle kdo pritožil x:o)x, jst mislim,

da mu ni pomoči xnckrivx x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: a tko :inocent:, pol pa pravilno, ne se dat x;)x, jst pa še zmer mal firbčen xnckrivx, ker je tist mest al kraj, a je to na otoku, al je kopno x:px, mam rad križarjenja, pa sem zmer firbčen x;)x

 

Ok, ampak sam za firbčne: placu se reče Dunat; gre za smučišče na vodi, ob cesti med Punatom in mestom Krk, ne morš sfalit, ker je dost atraktivno. Lansko leto je blo tuki svetovno prvenstvo v smučanju na vodi; zmagu je semizdi en Slovenc - btw taaaaako zeeeeeeelo postaven, da se vsi Avstralci lah skrijejo pred njim (imam bubo na Avstralce), a sm napisala da je blond, visok, zagorel, mišičast,...v glavnem, padeš v nezavest (vpričo partnerja x:Dx ne, zdej pa že pretiravam, res x:o)x )

 

Če greš iz morske strani, je znotraj zaliva (U uvale) Punatske marine, bliz Košljuna.

 

Tak x^x na "kratko"

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še nism smučala tm, ker je stvar ful draga :xx!:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, ampak sam za firbčne: placu se reče Dunat; gre za smučišče na vodi, ob cesti med Punatom in mestom Krk, ne morš sfalit, ker je dost atraktivno. Lansko leto je blo tuki svetovno prvenstvo v smučanju na vodi; zmagu je semizdi en Slovenc - btw taaaaako zeeeeeeelo postaven, da se vsi Avstralci lah skrijejo pred njim (imam bubo na Avstralce), a sm napisala da je blond, visok, zagorel, mišičast,...v glavnem, padeš v nezavest (vpričo partnerja x:Dx ne, zdej pa že pretiravam, res x:o)x )

 

Če greš iz morske strani, je znotraj zaliva (U uvale) Punatske marine, bliz Košljuna.

 

Tak x^x na "kratko"

 

:palec: x:Xx x:Xx hvala Cookie, si se pa potrudla x;)x, pride tut kdaj to na vrsto, sam brez Avstralcev x:Dx, Avstralke :inocent:, to je pa neki druzga x:Dx

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a potem praviš, da nimaš katamaran? :o|o: kera beda

x:Dx x:o)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a potem praviš, da nimaš katamaran? :o|o: kera beda

x:Dx x:o)x

xsmx xsmx xsmx

No, Janif, pa si odpadu k gumb od gat x:Dx x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Audente, pojma niam; men se 3/4 folka, k ga srečujem, zdi od nekod znanih, verjetno kje iz LJ, Šiška morda, kdo vi vedel, če jst ne vem xrolleyesx

 

mal si zmedena...........iz LJ težkooooooo x:Ix

 

In pravi odgovor... x:Dx

Sta samo dve možnosti. x:o)x

 

Roza.roza x:Ix x:Xx

 

zamudila tisto kar me je zanimalo.... škoda...

 

vse se da rešit xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal si zmedena...........iz LJ težkooooooo x:Ix

Da si nauš kej naredla x:o)x grem jst tut kdaj iz LJ, ke prot Gorenjsko-Bohinjskem koncu, pa včas se mal na dolensjko zapeljem, svoje dni sm po MB in Obali rajžala, no zdej sm pa res sam še na relaciji LJ-Krk (poleti), pozim se držim doma.

Anyway, sej sm rekla, da pojma nimam x;)x

 

xsrcx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V takem mu tudi nebi hotel, ker se ne ponižujem in hlinim in ne klečeplazim za raznimi intervjuji in ne obljubljam raznih skledc za pijačo in za prost termin na radijskih valovih......

 

Sem jaz in sem to in se ne prodajam tako kot on, sploh pa ne na tako bedne in prezirljive fore....mene bi blo sram oz. se preveč spoštujem, da bi zato, da bi ena bejba hotla naredit intervju z mano ob kavi mogu delat sketce in uparabit 100000000 besedo prosim in to na otroški način.........halo, jaz mam svoje dostojanstvo, kar ga pa on nima.....samo na videz ga hoče dajat xrolleyesx :xx!: :xx!:

od kje pa tebi tale informacija?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to s dala gor, k sm jaz na lnf pršla

al si jo celo za ikono imela?

 

kej nouga PP...mal domišljije uporabi no

x:Dx :vragec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ena joškasta :vragec: x:o)x x:Xx

 

 

to s dala gor, k sm jaz na lnf pršla

al si jo celo za ikono imela?

 

kej nouga PP...mal domišljije uporabi no

x:Dx :vragec:

:lol: Ej zdej sm tok utrujena, da ne bom nč frišnga delala...pa sej sm več al mn dala vse svoje fotke gor. Itak pa nemaram dajat, tko, da bom tud to skinla. :vragec: x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridem , kot vsak dan pogledat v fotke x^x in kaj vidim :sori: ... Audi da gor slikico, ki potem naredi celo sranje :o|o: :xx!: ...

kako bi bil svet lep, ce bi ljudje znali strpno izrazait svoje mnenje.Saj ne gre za to, da ne sme nihce nicesar povedati, pa vendar verjamem, da se da to narediti na lepsi nacin :palec: .. tudi meni vsi na forumu niso blizu, ali celo zelo blizu, pa jih zato ne podcenjujem in pljuvam po njih.Pac samo so.In imajo tudi vso pravico biti tu.Kljub temu, da mi niso simpaticni x:Dx

 

 

tak, morala sem se skasljati :vragec: :inocent: x^x

 

 

Mojca

 

ps. Audi in druge punce, ne obupat , kar dajte slikce gor... je bol pestro xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...