Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

dejte no, punce...če kdo res ni neprestano na forumu, sploh ne uspe videt vaših slikc...kaj je potem smisel, dajanja slik gor na forum, če jih pa vidi mogoče 5 srečkotov, ki so slučajno tisti trenutek gor :sori: xnckrivx

lahko bi bile malo bolj prizanesljive do ostalih, in jim pustile malo užitka, da jih vidijo, ko pač pridejo gor...saj zato pa je forum, a ne :inocent:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dejte no, punce...če kdo res ni neprestano na forumu, sploh ne uspe videt vaših slikc...kaj je potem smisel, dajanja slik gor na forum, če jih pa vidi mogoče 5 srečkotov, ki so slučajno tisti trenutek gor :sori: xnckrivx

lahko bi bile malo bolj prizanesljive do ostalih, in jim pustile malo užitka, da jih vidijo, ko pač pridejo gor...saj zato pa je forum, a ne :inocent:

šlik šlek. :vragec: x^x x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dejte no, punce...če kdo res ni neprestano na forumu, sploh ne uspe videt vaših slikc...kaj je potem smisel, dajanja slik gor na forum, če jih pa vidi mogoče 5 srečkotov, ki so slučajno tisti trenutek gor :sori: xnckrivx

lahko bi bile malo bolj prizanesljive do ostalih, in jim pustile malo užitka, da jih vidijo, ko pač pridejo gor...saj zato pa je forum, a ne :inocent:

se strinjam :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridem , kot vsak dan pogledat v fotke x^x in kaj vidim :sori: ... Audi da gor slikico, ki potem naredi celo sranje :o|o: :xx!: ...

kako bi bil svet lep, ce bi ljudje znali strpno izrazait svoje mnenje.Saj ne gre za to, da ne sme nihce nicesar povedati, pa vendar verjamem, da se da to narediti na lepsi nacin :palec: .. tudi meni vsi na forumu niso blizu, ali celo zelo blizu, pa jih zato ne podcenjujem in pljuvam po njih.Pac samo so.In imajo tudi vso pravico biti tu.Kljub temu, da mi niso simpaticni x:Dx

tak, morala sem se skasljati :vragec: :inocent: x^x

Mojca

 

ps. Audi in druge punce, ne obupat , kar dajte slikce gor... je bol pestro xDDx

 

 

Ravno zato sem jo dala potem dol.

Za koji K..... bi se moral tuki eni razburjat..če jim nisem všeč jaz ali ti, komentiraj :xx!:

ostale pa pusti pri miru.

Point sva bile MIDVE x:Xx xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Trudi,

nevem zakaj si se toliko razpizdu. Očitno si svoje težave zlil preko moje fotke,

v kateri point je bil midve s Tipko in ne oseba, ki je bila poleg naju.

Vsekakor je bila pa full dobra fotka.

Iskreno me zanima, kako bi se ti obnašal na takšnem položaju, ko se že sedaj toliko

"hvališ in napihuješ" :sori: kaj bi šele bilo x^x saj to sploh ni važno, kajne?

Tvoja odločitev je, kako nekoga sprejemaš, ga obsojaš, pljuvaš po njem.....

Kolikor sem imela jz do sedaj komunicirati z njim, je daleč od tega kar ti pišeš.

In ...........želim ti en lep sončen dan.

Pa ne citiraj mojega posta.

Če imaš pripombe, jih miren duše napiši v svoj post.

Vsekakor se bo treba malo spustit ........na tla......... :sori:

x:o)x

morda sva tukaj bolj zanimivi.........

x:Xx

Pa sem ga vseeno, citiral namreč....kdo naj se spusti na realna tla.....hm.....malo pri sebi najprej poglej........

 

Oj Janif, sm zbrisala, ja; me je Trudi razkačil s svojo funkcionalno nepismenostjo, pol sm pa vse dol ruknila. Sm ga lepo prosila po OS-u in tuki, javno, pa nič. No, pol bo(ste) pa nič gledal :o|o: in sm vse zbrisala, čeprav sm sprva mislila pustit gor kak dan, dva. Men tut ni všeč, če folk vse tok hitr zbriše, sam... xnckrivx Ja, je biu Krk xDDx

Mana, isto sekundo, k sm citirala, sm vidla, da sm ga usrala, pa sm pol takoj pobrisala x:o)x

Audente, pojma niam; men se 3/4 folka, k ga srečujem, zdi od nekod znanih, verjetno kje iz LJ, Šiška morda, kdo vi vedel, če jst ne vem xrolleyesx

Če bi vedela, kaj pomeni to 'funkionalna nepismenost', tega nebi napisala zame.....sicer pa s čim sem te užalil?????, ker sem komentiral sliko......ja v takem primeru je boljše, da jih ne daješ gor, če ne preneseš komentarjev......pa se ne bom....zaenkrat...spuščan na tvoj nivo z žaljenjem....

 

Trudi, slinček je premajhen za to, do kamor mi jezik visi ob takih fotkah x:px

x:Dx :palec:

 

od kje pa tebi tale informacija?

Iz zanesljivih virov....radijskih

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
:att: K ne prenesem kritike! :vragec: x:Dx x:px

Sori za prej, me je zmanjkal, lohk zdej pridem, če češ, na čvek. xsrcx

bejbe, jaz sem verjetno zadnji človek na svetu, ki prenese kritiko, pa vseeno pustim fotke gor. to sem jaz in če bi me bilo sram, jih niti ne bi dajala gor. ko enkrat fotko daš gor, je konc, itak te vidijo .... ni važno, kdo točno, vidijo te in si te zapomnijo. x:)x

 

Naša ekipa x:Dx

 

Italijanka k sn jo spoznou u Egiptu x:px :2src: Mua! x:Dx

 

Ta se ni dau motit pr svojmu sprehodu! x:Dx

uuuuaaaaaauuuuuu, tebi pa dogaja! x:px :palec: x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:att: K ne prenesem kritike! :vragec: x:Dx x:px

 

Kako naj kritiziram kar ne vidim? x:Dx

Pa hvalit tud ne morem xrolleyesx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iz zanesljivih virov....radijskih

tale zanesljiv vir je lahko zaradi širjenja teh informacij ob službo in s tožbo na ramenah... veš tudi med radijskimi delavci obstaja kodeks. zato sem te vprašala - previdno z izjavami, da koga ne potunkaš... glede na to, da si enkrat objavljal ene slikce, kjer se je jasno videlo, s kom prijateljuješ, bi bila še bolj previdna.... ne zase, zavoljo drugih. lep dan ti želim, upam, da si danes boljšega razpoloženja...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, če se boš ti, pol bom še mal razmisnla. x:px x:Dx

 

Ni vreden, Pikica, sem predalec...razen ce mislis vse tam pustit in pridet sem...ampak ti recem, da ni vredno. Je velik boljsih tipov kar na domaci zemljici. x:)x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridem , kot vsak dan pogledat v fotke x^x in kaj vidim :sori: ... Audi da gor slikico, ki potem naredi celo sranje :o|o: :xx!: ...

kako bi bil svet lep, ce bi ljudje znali strpno izrazait svoje mnenje.Saj ne gre za to, da ne sme nihce nicesar povedati, pa vendar verjamem, da se da to narediti na lepsi nacin :palec: .. tudi meni vsi na forumu niso blizu, ali celo zelo blizu, pa jih zato ne podcenjujem in pljuvam po njih.Pac samo so.In imajo tudi vso pravico biti tu.Kljub temu, da mi niso simpaticni x:Dx

tak, morala sem se skasljati :vragec: :inocent: x^x

Mojca

 

ps. Audi in druge punce, ne obupat , kar dajte slikce gor... je bol pestro xDDx

 

 

Kaj s pa ti kle zdej pametna, bejba. Dej bod rajs tih, no! x:Dx Ahh, sorry ampak si nisem mogel kaj da ne bi x;)x . Se popolnoma strinjam s tabo in s tvojim postom. Tudi jaz ne vidim poante v kreganju okoli fotk in dajanju negativnih komentarjev, se posebej na osebe, ki niso clani foruma. Tu bi se morali samo vprasati, ali je pravilno in ali ta oseba ve in zeli, da je fotka objavljena, ali pa gre za krsenje osebnih pravic.

 

Hvala in se enkrat oprosti Tipka x;)x

 

Kar se pa slikce tice, jo pa zal nisem videl, tako da ne morem komentirat trebusnih misic x:Dx

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale zanesljiv vir je lahko zaradi širjenja teh informacij ob službo in s tožbo na ramenah... veš tudi med radijskimi delavci obstaja kodeks. zato sem te vprašala - previdno z izjavami, da koga ne potunkaš... glede na to, da si enkrat objavljal ene slikce, kjer se je jasno videlo, s kom prijateljuješ, bi bila še bolj previdna.... ne zase, zavoljo drugih. lep dan ti želim, upam, da si danes boljšega razpoloženja...

 

Niti približno ni v povezavi s tem.....mene boste tožil...ha ha ha probejte al pa Audi bo, k bo tole pokazala Pahorju; al boš to ti, zarad svoje nevoščljivosti.....no tole bi rad doživu....hahahahaha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zresen se Trudi, ce ne bou hadic x:Dx x!x

Natrix

 

IX. "LUX PERPETUA"

SI HA de ser condición de mi dicha el olvido

de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).

Prefiero la existencia más árida y doliente

al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.

 

 

Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,

que me halague o sonría en esta clara inopia,

ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo

también la lamparita cordial de tu recuerdo!

 

2 de octubre de 1912

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...