Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

A ste šle prov do Krna al samo do jezera x:Dx ker midva sva letos polet do jezera prišla pa sva crknila dobesedno, do Krna gor je blo še + 2 uri in k nevihti se je pripravljalo tko da, še dobr drugač bi me sam še s helihopterjem prišli iskat pa dol odpeljat x:o)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tlele smo pa šli na Krn... tle smo use izmučene.. jz čist taprva zgorj :P

 

Z kje ste pa štartale na Krn oziroma kje ste avto pustile.

 

 

ja to ti rečeš, ker maš rad Morenota. x:Dx

 

x:Dx x:Dx x:Dx Ti pa čist opsedena z temu Dav. oziroma xrolleyesx Morenotom x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja od jezera je še 2 uri za hodit na Krn pač - po tem kako ste bile oblečene in obute, a si sure da niste sam do jezera prišle x:Dx

 

Midva sva štartala dol pri domu dr. Klementa Juga / v knjižici je pisal "udobna" pešpot, valda sm vmes ene 3x rekla - sva že pri vrhu in nikol konca ne kraja tistemu vzponu :o|o: no Bovško v malem sva dala skoz v štirih dneh pa neki znamenitosti še pogledala in to - če bi bil le vreme lepš xrolleyesx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha avto... tega še doug nau :( ... ja nek smo z sql štartal nek bogu za leđima... blage.. sam vem da smo ostale žive =)

 

Ja dobr sej ni nujn dab ti vozila ne x:Dx .Ok.Sm mislu da veš.Obpravljam se ke že dl cajta pa me zanima tko usput x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh za kolk časa... če jst najdem tisti 4-dnevni program ti ga šenkam x:Dx pa zraven še namig kje kupit dober domač sirček x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heh za kolk časa... če jst najdem tisti 4-dnevni program ti ga šenkam x:Dx pa zraven še namig kje kupit dober domač sirček x;)x

 

Sicer mam bol v mislih en dan pa mal pogledat ostanke soške fronte.Kje pa si dobila ta 4 dnevni program.Sirček x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer mam bol v mislih en dan pa mal pogledat ostanke soške fronte.Kje pa si dobila ta 4 dnevni program.Sirček x:px

Aha - ma naredila sem si ga, program pač. Po dnevih, sam sem bolj zajela tako okvirno spoznavanje Bovškega pač - Trento, Sočo, Predel... nazaj sva šla pol tam čez Tolmin in Kobarid... tko da v detajle nisva šla, samo znamenitosti na poti sva si pa dobro ogledala x:)x

 

Drugače pa tam v TIC-u v Bovcu dobiš vse!!! Knjižice, prospekte, zemljevid in celo eno knjižico s seznamom turističnih kmetij kjer lahko kupiš domače proizvode x:)x

 

 

Joj Mysti, full si se zresnila ali pa samo tko zgleda zaradi te barve čez. Full luštna in deluje kot da imaš malo blond lase tuki na sliki kar bi ti pomoje kar pasalo :palec: x:)x

Aja pa naj se popravim - blond sem mislila tko mal temnej blond, zlato blond ne čist peroksid x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha - ma naredila sem si ga, program pač. Po dnevih, sam sem bolj zajela tako okvirno spoznavanje Bovškega pač - Trento, Sočo, Predel... nazaj sva šla pol tam čez Tolmin in Kobarid... tko da v detajle nisva šla, samo znamenitosti na poti sva si pa dobro ogledala x:)x

 

Drugače pa tam v TIC-u v Bovcu dobiš vse!!! Knjižice, prospekte, zemljevid in celo eno knjižico s seznamom turističnih kmetij kjer lahko kupiš domače proizvode x:)x

 

x:)x :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mucyka, katera od vaju si ti?

sicer sta pa obe greha vredni xyesx x:px

 

 

Mene tud zanima ,kera je mucyka??

 

Vglavnem,obe sta lušni punčki.. x:o)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mucyka, katera od vaju si ti?

sicer sta pa obe greha vredni xyesx x:px

Pazi cashy da ne boš šel pianina špilat ker si v tem primeru mal pre-star za take izjave x;)x x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

5rca, od kdaj so pa leta pomembna za ljubezen?

si nisem mislil, da boš imela kakšne predsodke o tem :wOOt: :sniky: xnckrivx

x:Dx ja zdej ko nižje od 18 sploh nočem it, so mi pomembna ja x:px drugač pa ne sej x;)x ti kar no pač, jst sm sam good friend pa opozorim ane :OoO:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx ja zdej ko nižje od 18 sploh nočem it, so mi pomembna ja x:px drugač pa ne sej x;)x ti kar no pač, jst sm sam good friend pa opozorim ane :OoO:

 

Ej...

:wOOt:

raj sploh ne začnem o tem kolk so napadalne...pa sej vem, da ne paše sem notri, pa tudi na myciko to ne leti, ker je ne poznam osebno

ampak sem pomislila kako to izgleda, k greva ven mi2šre dobro, da se ga do 01.00 že tako nabije, da 5cm pred sabo ne vid x:Dx x:o)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja... sm bla enkrat v Globalu pa sm prišla čist :O: dam. Ej kje sm bla jst pri 16-ih, v McDonaldsu s frendi klepetala na toplem, dans pa je res total bolj odprta tale mladina, pupike pri 16-ih se tko uštimajo kot kake 25-letnice pa osvajajo tipe četrt njihovih let... alkohol pa tko nima meje :o|o:

 

Ma ja, sej sm doživela že velik od mladih punc tkole sam ko sem jih mal čekirala ampak a veš, na konc karkol se zgodi še zmeri zgleda da so bile one izkoriščene, čeprov se niti ne potrudjo kej dost da bi se mal "mirkale" pred kakimi pohlepnimi overaged volkovi :sori: sam žur dokler ni prepozn!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...