Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:inocent:

 

Tanci :palec: Fajna si.. :2src: Na tej sliki pa ne deluješ tolk suha,kot na oni prejšnji.. x;)x x:Dx :vragec: xsrcxČeprav si še vedno suhaaa.

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva ste se zdej vse kle nasrale, pejte km drgm zjala past, Seba je moj. :o|o: :vragec: x:px x:Dx :lol:

 

Sej bi še kej pripomnila, pa bom raj tih. xredx x:Dx

pol pa neki nardt v tvej smeri, da bo res tvoj xcivx x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Tanči, Tunizijska a - medtem ko smo mi tukile v mrazu zmrzovali pa si ti lepo v kopalkah šetkala okrog x;)x

 

:wub: Sebasatjan a to si torej ti x:Dx sej bi kej rekla pa ne smem, nikol ne veš od kod se bo Pikica prikazala :inocent: x:px bom raj tiho :shsh: no če se to izjalovi sem v vrsti z vsemi ostalimi forumovkami x;)x

 

Melody je pa punca z izjemnim stilom, in na drugi slikci sem zapazila da imaš koraldino ogrlico, ki sem si jo sama tut želela nosit pa mi nikoli nebi pristajala ker sem preveč kmečko dekle - beri športno x:px vsi palci torje gor zate, si res luštna pupa čeprav mogoče en pikč prepresno deluješ za svoja leta AMPAK :2src: :2src: še enkrat :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boš vrnil uslugo a xDDx vse nesamozavestnice slikce gor x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj, Seba, super si :palec:

kolk so se bejbe napalile nate x:px, mal izkorist to situacijo x;)x x:px

 

melody pa itak super luštna punčka xsrcx...vse na njej je izraz velike skrbi za svojo podobo...od vrhnjega laska do (visokih) pet x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Tanči, Tunizijska a - medtem ko smo mi tukile v mrazu zmrzovali pa si ti lepo v kopalkah šetkala okrog x;)x

 

:wub: Sebasatjan a to si torej ti x:Dx sej bi kej rekla pa ne smem, nikol ne veš od kod se bo Pikica prikazala :inocent: x:px bom raj tiho :shsh: no če se to izjalovi sem v vrsti z vsemi ostalimi forumovkami x;)x

 

Melody je pa punca z izjemnim stilom, in na drugi slikci sem zapazila da imaš koraldino ogrlico, ki sem si jo sama tut želela nosit pa mi nikoli nebi pristajala ker sem preveč kmečko dekle - beri športno x:px vsi palci torje gor zate, si res luštna pupa čeprav mogoče en pikč prepresno deluješ za svoja leta AMPAK :2src: :2src: še enkrat :palec:

 

Pravzaprav so to ohridski biseri. Imam jih pa zelo zelo rada... Imam cel kompletek - ogrlico, zapestnico in uhane. :wub:

 

Drugače pa hvala vsem za komplimente. Pa sploh nisem preveč resna za svoja leta, samo ponavadi ne vem, da me slikajo. Če vem, se pa skrivam pred fotoaparatom. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Melody-čist samosvoja :2src: ..Pa preveč elegantna za svoje leta..Tale eleganca mi ni všeč.. :xx!:

 

Sebastjan-simpatično resen :vragec: :2src: x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ufff, Tanci :palec:, a ti plešeš trebušne plese al kako x:px

 

ne še :inocent: x:Dx

 

Tanci :palec: Fajna si.. :2src: Na tej sliki pa ne deluješ tolk suha,kot na oni prejšnji.. x;)x x:Dx :vragec: xsrcxČeprav si še vedno suhaaa.

 

no ja suha ... ja ... kaj čem ... tko pač je ... me pa veseli, da ni več predpone pre- x:Dx :vio: ker presuha pa nisem ... jem ful, ampak prime se me ne kej dost x:o)x x:)x

 

x:Dx Tanči, Tunizijska a - medtem ko smo mi tukile v mrazu zmrzovali pa si ti lepo v kopalkah šetkala okrog x;)x

 

ja, še v sredo skakljala v kopalkah naokrog, tukaj pa v puloverju in bundi :eek: x:o)x še na Brnik sem prišla v eni taki poletni majčki, še kopalke sm mela na sebi, da me je carinik na Brniku vprašu: "Si pa vročekrvna, te nč ne zebe?!" :O: x:o)x Ja no, sem, ko sem odhajala pozabila, da so tu že zimske temperature x:o)x

 

Tanči, lušna si. Zanimiva oprava, kaj so to cesarjeva nova oblačila? x:Dx

Takole sem pa jaz ponavadi zamišljen... :inocent:

 

zakaj si se pa ti toliko časa skrival in zgovarjal, da nimaš slikce :eek: super si :palec: x:px x:px x:px xsrcx

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MELODY ti pa na FF hodiš, ne?

Se mi zdi, da sem te že vidla na faksu. Sem pomislila: Jezus marija, ta se bo ubila v teh petah na fax hodt vsak dan, pa še krčne žile bo dobila xnckrivx

 

...drugače mi je fino, da imaš svoj stil in je ql...res :palec:

samo je zelo izrazit, opazen :)

 

drugače pa ful lepi laski :2src:

jaz bi tudiiiiiiiiiiii...jaaaaaaaaa xhypnox

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...