Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

... ja, sej lahk zdele moj gnojni uč fotkam pa dam gor :2src: :2src: :2src: ... no pa hvala za komplimente x;)x

gnojni uč x:o)x x:Dx ja dej. da vidmo kak zgleda. sej to je sam trenutno..js sem pa trenutno debel pa kaj.. x;)x

ti sam prpopi, da vidim kak zgleda ta gnojni uč. xDDx :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opa, fajteru, dobro, dobro..... :palec: xokx No, dober, una pozerska je mal sumljiva.... :o|o: :vragec: x:Dx Fajn, da si se zglasu spet kaj, res dobre fotke..... :palec: ....ti dogaja :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ksantipa > daj že enkrat mi pošlji tvoj obraz na osebna...) x:px geštel mi ne deluje bad :vragec: x:Dx

 

 

Not bad at all! x:Dx x:px

Mhmm, ja saj vem ti bi kaj druzga :vragec: sam tist je že mimo, sem že postnla dve bolj taki :vragec: x:px Fajn ozadje x:px imaš bajdvej! x;)x :palec:

Behind every bitch there is a guy that made her that way.

 

Sheakespeare

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: kaj je big boy že tale Batman x:Dx pa ne vem zakaj me je na tej slikci full na Švarzija spomnil, tko ma mafiozo glavo mal nazaj, zamišljen x:o)x

 

Ej valkira, a imaš vse te fotke od LNF partya v Celju :inocent: ker jst nimam pojma kje sm jih zgubila sam na kompjuterju jih ni več :C: ene par slikc bi imela ko sva bla z Ninom skupi, sej ne vem če je bla 1 al sta bli 2 - se priporočam za pobrsk v arhivu :vio:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaa :O: prava zapeljiva mačka x:Dx ne sikiri se stara... khm mislm mlada :fiju: xsrcx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja jih x:Dx ... sem pada pa na starejše :o|o: ... pa dons sva mela debato o lubicah, pa pravi da je mami... pa jst njemu, ne mami je mami, kera je pa v vrtcu... pa spet mami :o|o: ... bemu, jst se pa tok psihološko borim proti Ojdipovem kompleksu x;)x x:Dx

x:o)x x:Dx mami, mami..pol je pa isti k jst.

si že super mami! x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Ej valkira, a imaš vse te fotke od LNF partya v Celju :inocent: ker jst nimam pojma kje sm jih zgubila sam na kompjuterju jih ni več :C: ene par slikc bi imela ko sva bla z Ninom skupi, sej ne vem če je bla 1 al sta bli 2 - se priporočam za pobrsk v arhivu :vio:

če jih nima Valči, ti jih pošljem jaz, ker jih mam na mailu. in to ravno od Jureta, on mi jih je poslal. šlogat pa si več ne pustim. proklet hudič vse ugane. :O: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx no pol mi pa dej ti pošlji da ne bom valkriči preveč obremenjevala zdej ko ima s plejsom že del xDDx ti bom sporočila moj mail na OS a prov x;)x za šlogat pa res pol raj mene vpraš, jst ne zadanem tolk ahahahahahahaha x:Dx :vragec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

... če sem pa dobra mami pa ne bi vedla... bo cajt pokazu :o|o: ... vem pa da ga premal kaznujem... mi je včeri reku, da morjo mamice otroke nabit, če so poredni :O: jst se pa tok borim proti nasilju nad otroki :o|o:

:wOOt: sam ti je to reku. nabit x:Dx pa si mu povedala, da je on itak ful priden fantek pa ga stisnala k seb xDDx

kaznovat..am..ne vem men je to brezveze. treba mu je sam pokazat pa da se zaveda kaj je prav in kaj narobe.

pa mislim, da kar dobr ve. če prizna neki, da je narobe naredu..pa obžaluje..zakaj bi ga kaznoval xnckrivx

sploh če je potrebno kakršnokoli kaznovanje je moje mnenje, da je vzgoja že faljena. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
x:Dx no pol mi pa dej ti pošlji da ne bom valkriči preveč obremenjevala zdej ko ima s plejsom že del xDDx ti bom sporočila moj mail na OS a prov x;)x za šlogat pa res pol raj mene vpraš, jst ne zadanem tolk ahahahahahahaha x:Dx :vragec:

aja, a jaz pa nimam dela sama s sabo, pa dela od cimer, pa svojega dela, pa ... aa? :vragec:

ma ... pravljic pa se mi tudi ne da poslušat. pol raje vprašam astroznalce. ti me vsaj nekako usmerijo v pravo smer. x8Dx Nino pa me vedno spravi v paniko ... :vragec: bemu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aaaaaaaaaaaaaaaaa...kakšne nore fotke

 

sem se popolnoma vživela...v slapove, pa futranje tigrčkov, pa slon...yesssssssssss

super zate

x:Xx x;)x

 

Super fotke!

x:)x

 

Santos, ti moraš bit en zelo zanimiv človek. Važno, da ti dogaja.

Vsekakor zanimiv...za ženske namreč. x:Dx

 

nisem še dobila povabila

Rabiš prošnjo ? :inocent: x:Dx :vragec:

 

santos svetovne fotke

 

kera pojava

morena ti si tud ena pojava. x:Dx :palec:

 

santos hude fotke

x;)x

 

fotke so že hude. sam k je kr na vseh en tip brez las..kje so pa bejbe. mislem santos..

Uf

o tem pa raje ne bi...upam, da ti ta fotka zadostuje... :vragec: x:Dx

http://shrani.si/files/pict10591071962.jpg

 

Santič ti si zakon, prav zares otrok sveta

Thanks xsrcx x:Xx

 

 

 

 

... lih na A kanalu je bla ta oddaja (popolna preobrazba), pa sem mogla to bleknit :inocent: ... bi pa ziher dala fotko, če bi bla v uniformi pa z gas masko

 

... na ta bo kul k je mal v megli... LNF party, 2 m. nazaj

http://shrani.si/thumbs/lnfparty1071786.jpg

Čuj ti !

Prav nič ti ne manjka...prav fletna si. x;)x

 

Opa, fajteru, dobro, dobro.....No, dober, una pozerska je mal sumljiva....Fajn, da si se zglasu spet kaj, res dobre fotke....ti dogaja.

Vsekakor mi dogaja...upam na boljše. x;)x :palec:

 

Santos ...a ti mogoče rabiš kakšno maserko, stilistko ali kaj podobnega?

 

:inocent: Po treningu bi mi ustrezala kaka dobra masaža...vsekakor ! x:Dx x;)x

 

... evo njega... raste k goba... kle je mulac proti dons

http://shrani.si/thumbs/gal111071862.jpg

Fajn poba. :palec:

 

Not bad at all!

Mhmm, ja saj vem ti bi kaj druzga :vragec: sam tist je že mimo, sem že postnla dve bolj taki Fajn ozadje x:px imaš bajdvej!

x:px Kako si uganla...vsekakor volim žene, ko majmun bananu ! x:Dx

xflirtx A ti to meni za mojo zadnjico...?! x:o)x x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no nols, hvala :D

 

ja res je, to je bla sam kamuflaza ja, da sem lahk ucke spocila :P res si me hitr dobu ane x:Ix x:o)x

je že v redu. ti se kr deli norca..me boš že še prosila kao, da še nisi vidla moje fotke..ampak neki si zapomn..takrat boš zaman prosila x:o)x

 

santos nej ti bo! x;)x kr fajne pupe so ti to xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je že v redu. ti se kr deli norca..me boš že še prosila kao, da še nisi vidla moje fotke..ampak neki si zapomn..takrat boš zaman prosila x:o)x

 

ne no nols, prosim...... xflirtx

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Santos, zelo lepe fotke :palec: si em spomnil na moj backpacker na Tajsko :2src: neponovljivo!

 

Valkira, ti maš pa res že velkega Indijanca :palec: ta ti bo še živce nategoval x:Dx x:Dx (tok poredno navihan gleda)

 

ostale fotke sm pa (spet) sfalila :inocent:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Alan, tisti temnorjav kuža pa je tvoj? pa tigrast maček? kok so hecni vsi trije skupaj. x:Dx :palec:

pa ful lepe slike oblakov ... :2src:

 

(sem šla gledat tvoj album x:Ix )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....batman is back... lih ko ga nucamo, da nam resi svet!!... jaz vam povem ljudi moji: iz tega poba se neki bo! :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...