Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hvala...bi pa res rabila malo več sonca... x;)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seal ma itak popolno telo...samo je priden in dela, da je tako x;)x

 

Še ena moja januarska, pred izpiti, izmučena, vseeno z nasmehom...sploh se ne znam slikat brez da bi se smejala :eek:

luštkana..res....zdej se ti pa nej še sam učke začnejo smejat....pa se ti ne bo mogu skor noben upret xsrcx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mana, ti si sonček kot vedno :flowerface: pa lep nasmešek imaš, matr na temle forumu so same babnice s fajn nasmeški, no jst pravim da ga ni lepšega kot videt nasmeh na dečvinem obrazu, zato se smej še naprej x:Xx xsrcx

 

Pa eno družinsko z Rudlnom in M-jem bi že lahko počasi gor spravila x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mana, ti si sonček kot vedno :flowerface: pa lep nasmešek imaš, matr na temle forumu so same babnice s fajn nasmeški, no jst pravim da ga ni lepšega kot videt nasmeh na dečvinem obrazu, zato se smej še naprej x:Xx xsrcx

 

Pa eno družinsko z Rudlnom in M-jem bi že lahko počasi gor spravila x;)x

a sta spet skupaj? xsrcx

samo res, kako tvoj nasmeh posvetli fotko xyesx x:Ix x:Xx

super bejbika si xsrcx :2src:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mana :palec:

 

Indigo, ti se mi pa zdiš od prve slike naprej čist skos enak?! :inocent: x:Dx :palec:

 

 

Men se zdi,pa da se je mal poredil. :vio: :inocent:

Drugač pa itak..Indigo rules x:px x:Dx

Kere obrvi... :O: x:o)x Jz bi ti jih z užitkom mal populila...

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a sta spet skupaj? xsrcx

samo res, kako tvoj nasmeh posvetli fotko xyesx x:Ix x:Xx

super bejbika si xsrcx :2src:

:inocent: a kdaj nista bla??? A kej zamujam xrolleyesx fak ej Mana sorry, a sta še z Matijatom (sej je Matija ane) še skupaj? Da nisem jst zdej kej zasračkala pa... no če ne pa vsaj Rudlič :palec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

z Rudijem sva še skupija ja x:o)x z Matijo pa mal mn

...tko nanese, nimaš kej

:vio:

 

indigo ma obrvi za popult, res ej :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mana :palec:

 

Indigo, ti se mi pa zdiš od prve slike naprej čist skos enak?! :inocent: x:Dx :palec:

 

To set zdi k še rasteš x:o)x x:Dx

 

Men se zdi,pa da se je mal poredil. :vio: :inocent:

Drugač pa itak..Indigo rules x:px x:Dx

Kere obrvi... :O: x:o)x Jz bi ti jih z užitkom mal populila...

 

Ja res je.Mal mn sm aktivn zarad določenih razlogov pa je poj tko x:Dx x:Dx x:Dx .Sej bo bol.

 

Obrvi hehe.Tim jest dal.Toj znak intelekta x;)x , zato pa je Fredi miler car x:o)x x:Dx

 

Indigo: ti mi pa zgledaš precej bolj zdravo, tko nekam svež deluješ... :palec: x:o)x

 

Ja res je.Probleme sm mel z pljuči zele kr dost let ker se mi je voda nabirala notr.Zdej končno sm pogruntal vzrok- prekleti cigaretni dim.Mam zlo hudo telesno reakcijo na njega in čike in sej veš da dan danes kjer kol si si vsaj en čas izpostavljen cigaretnemu dimu.In to je zame že dost da se mi voda nabira v pljučih.Dobr zej vem in se počas zdravim.Nism še pršu čist na zeleno vejo, bo pa kmal x;)x Sm pa vesel za nov zakon ki mi bo olajšal zadevo zelo ker drugač bi res mogu špilat puščavnika nek bogu iza leđa x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja res je.Probleme sm mel z pljuči zele kr dost let ker se mi je voda nabirala notr.Zdej končno sm pogruntal vzrok- prekleti cigaretni dim.Mam zlo hudo telesno reakcijo na njega in čike in sej veš da dan danes kjer kol si si vsaj en čas izpostavljen cigaretnemu dimu.In to je zame že dost da se mi voda nabira v pljučih.Dobr zej vem in se počas zdravim.Nism še pršu čist na zeleno vejo, bo pa kmal x;)x Sm pa vesel za nov zakon ki mi bo olajšal zadevo zelo ker drugač bi res mogu špilat puščavnika nek bogu iza leđa x:o)x

a dej dej..spet nabijaš neki. sej veš, da lahk itak vse premagaš z močjo misli!

js verjamem vate. go indigo! x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa Indigo zdej prvič deluje mal drugačen - prej se mi je zdel skos isti. Zdej se mi pa zdi podoben F. Prešernu x:o)x to bo zarad daljših las xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vio:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, zakon :D jšt bi tut meu kitke, pa sam si jih nism mogu delat, tko sm jih pa sam občasno dubu :P sam zdej sem tak postrižen tko da več ne morm met :( :D

 

a drgač pa zmer tko z odprtimi očmi gledaš? kr jst mam zmeri tko sam na pau odprto, pol pa ko se slikam morm prau merkat, kr drgač mam skor sam belo, pa zgleda ko da bi biu zadet x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...