Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Opa, Nordika, tuki s mi pa clo všeč...se mi ne zdiš taka krava. x;)x x:Dx x:px :palec:

Dobra frizurca...ful. Ti pašejo kratki. :palec:

 

KOza :vragec: al kaj si že, opica x;)x x:Dx

xyesx kratki lasje so :palec: me včasih pich, da bi si pustila dolge . . . . sam na-a, ne gre. Thanx x;)x xDDx

 

Nordi, kul si :palec:

 

x;)x xsrcx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KOza :vragec: al kaj si že, opica x;)x x:Dx

xyesx kratki lasje so :palec: me včasih pich, da bi si pustila dolge . . . . sam na-a, ne gre. Thanx x;)x xDDx

Opica, ja, Mysti je koza... x:px

Jp, jst tud mela 1x tok kratke, sam, pač, jst nism tak tip ženske, k bi ji to pasal, teb pa ful, si te pa res ne predstavljam z dolgimi. :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opica, ja, Mysti je koza... x:px ..................... xyesx tko je, ja

Jp, jst tud mela 1x tok kratke, sam, pač, jst nism tak tip ženske, k bi ji to pasal, teb pa ful, si te pa res ne predstavljam z dolgimi. :eek:

 

Men se zdi, da vsem pašejo kratki :inocent: , res pa da bi te mogla vidt. Z dolgimi bi pa bla jst totalno boring xyesx :o|o: sivamischka.com xrolleyesx xDDx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se zdi, da vsem pašejo kratki :inocent: , res pa da bi te mogla vidt. Z dolgimi bi pa bla jst totalno boring xyesx :o|o: sivamischka.com xrolleyesx xDDx

xrolleyesx Verjem mi, da sm bedna...nezanimiva, čeprov ne siva, k sm mela takrat u iber rdeče lase....ene par folka sm bla sicer ful všeč, ampak večina mi je pa rekla, da nej nkol več tega ne nardim. :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ooo kjut nordi :palec:

 

Thanx suhica xDDx x;)x

 

xrolleyesx Verjem mi, da sm bedna...nezanimiva, čeprov ne siva, k sm mela takrat u iber rdeče lase....ene par folka sm bla sicer ful všeč, ampak večina mi je pa rekla, da nej nkol več tega ne nardim. :lol:

 

Jst bi bla zihr ena od tistih k bi mi blo full všeč xDDx Rzmišljam neki, če bi se edin pobarvala na kej druzga :8): me mika vijolična, sam kaj k je hudič pol čez rdečo kar koli druzga dat xrolleyesx . Bom mogla se pozanimat, čez 10 dni sem itaq naročena za farbanje :farb:

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh Nordika, zgledaš dbest s tole frizurco :palec: jst sm mela tut kratke lase, vbistvu točno tok kratke in na blond pobarvane pa mi nikol ni kej dost pasal --- no drugi so rekl da mi sam men se je zdel horific! Tebi pa PROV PAŠE :2src: x!x pogleda ne bom komentirala, isti nasvet kot pri Anteju, a si nas mal hotla prestrašit a x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa na tej sliki Nordika zgleda prov zajebana :eek: uno na nož pa do koncaaaa xcivx

sori, sam tko je xnckrivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh Nordika, zgledaš dbest s tole frizurco :palec: jst sm mela tut kratke lase, vbistvu točno tok kratke in na blond pobarvane pa mi nikol ni kej dost pasal --- no drugi so rekl da mi sam men se je zdel horific! Tebi pa PROV PAŠE :2src: x!x pogleda ne bom komentirala, isti nasvet kot pri Anteju, a si nas mal hotla prestrašit a x;)x

 

Men pa na tej sliki Nordika zgleda prov zajebana :eek: uno na nož pa do koncaaaa xcivx

sori, sam tko je xnckrivx

 

Ma, se zmeri tko držim na fotkah, neki polprofil, da sem kao cool :lol: xrolleyesx Nisem neki softič, itaq sam na nož pa tud ne. Tko, po potrebi x;)x

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo ti paše :2src:

Komaj čakam, da vidim kaj takega http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/p040.gif x;)x

 

uf, ki je še to :inocent:

Sicer se nekaj tečno držiš x:o)x , sam si pa ful luštkana nosečnica :2src: :palec: x:)x

izkoriščam x:px k zj mam skor ustavno pravico bit tečna xcivx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...