Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Gabriel :palec:

greš na http://www.shrani.si in tam uplowdaš svojo fotko....nato kopiraš url za forum in zalimaš past copy na forum...lahko daš dve fotke...vpišeš novo sporočilo in tako spet lahko daš dve fotke...etc. ne omejeno...aja, pa še to...se ne rabiš registrirat...in še to, klikneš na dodatne možnosti (desno spodaj)....tako lahko zmanjšaš fotko, da ne bomo gledali cčez cel ekran tvoje fotke... x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix :2src: kako kjut....nadangel Gabriel

 

danes bom pa laže zmolila sveti angel x:)x x:px

 

 

Dekameron , drugi del : Angeli so se spustili z nebes :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix :2src: kako kjut....nadangel Gabriel

 

danes bom pa laže zmolila sveti angel x:)x x:px

Dekameron , drugi del : Angeli so se spustili z nebes :palec:

 

lia x:Ix x:o)x Nisem tok bral dekamerona, a se kaj nadaljuje al je to to? :P Hvala za komplimente, šparat mal!

 

Hvala Santos, to reši moj problem :) Kaj pa to kar pravi Amis, da se ta prostor na forumu veča z številom objav?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Santos, to reši moj problem :) Kaj pa to kar pravi Amis, da se ta prostor na forumu veča z številom objav?

To nima veze s tem kar sem ti jaz posredoval...! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To nima veze s tem kar sem ti jaz posredoval...! x;)x :palec:

 

To mi je jasno da shrani.si nima veze z forumom. Samo jaz sem Amis razumel, da z številom objav na forumu raste tudi prostor za priponke? Je pa itak tvoja varijanta bolj praktična ker potem ne rabim nič brisat. Hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp...santosova varianta je bistveno bolj praktična.... xyesx ....(sam tega ti js neb znala razložit....pojma nimam.... x:Dx ).......

 

super za fotke..... :palec: :palec: ...(na posebno željo bo kompliment prišparan.....)... x^x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To mi je jasno da shrani.si nima veze z forumom. Samo jaz sem Amis razumel, da z številom objav na forumu raste tudi prostor za priponke? Je pa itak tvoja varijanta bolj praktična ker potem ne rabim nič brisat. Hvala!

Ne razumem, kaj hoče Amis s tem povedat !? :inocent: x:Dx

Ti kr limaj...ne se bat...prostorja je, časti Marsa... :vragec: x:Dx x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp...santosova varianta je bistveno bolj praktična.... xyesx ....(sam tega ti js neb znala razložit....pojma nimam.... x:Dx ).......

 

super za fotke..... :palec: :palec: ...(na posebno željo bo kompliment prišparan.....)... x^x x;)x

 

Hvala vseeno za pomoč!

 

Kok znate bit ženske včas prisrčno hudomušne x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne razumem, kaj hoče Amis s tem povedat !? :inocent: x:Dx

nč santos...amis bluzi...ker o compu pojma nima...o limanju slikic pa tud ne.....sam menda se ti z večjim številom objav poveča plac za fotke k ga maš na lnf....brez unih zadev s povezavami na shrani.si al kaj že....evo, za take kot sm js je še računalništvo za telebane u iber pretežka literatura...... :inocent: x:Dx x;)x ......

 

Kok znate bit ženske včas prisrčno hudomušne x:o)x

uf...... :switz: ...eno lepo lastnost pa žihr mamo.....vsaj občasno..... :inocent: .... x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nč santos...amis bluzi...ker o compu pojma nima...o limanju slikic pa tud ne.....sam menda se ti z večjim številom objav poveča plac za fotke k ga maš na lnf....brez unih zadev s povezavami na shrani.si al kaj že....evo, za take kot sm js je še računalništvo za telebane u iber pretežka literatura...... :inocent: x:Dx x;)x ......

To bo držalo ! :palec:

Zato je dosti boljše potem "shrani.si"...tak nimaš meja. x:)x x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nč santos...amis bluzi...ker o compu pojma nima...o limanju slikic pa tud ne.....sam menda se ti z večjim številom objav poveča plac za fotke k ga maš na lnf....brez unih zadev s povezavami na shrani.si al kaj že....evo, za take kot sm js je še računalništvo za telebane u iber pretežka literatura...... :inocent: x:Dx x;)x ......

uf...... :switz: ...eno lepo lastnost pa žihr mamo.....vsaj občasno..... :inocent: .... x;)x

 

 

a tako... to tudi jaz nisem vedela.... hvala za info. x;)x

Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.

Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men zgleda (Gabriel) pa bol tak...gobec no x:Dx x:Dx x:Dx tak k skos gobca :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men zgleda (Gabriel) pa bol tak...gobec no x:Dx x:Dx x:Dx tak k skos gobca :palec:

:vragec:

 

x:Dx x:Dx x:Dx

che ga pa kam ne spustijo...ponuca pa ono: "Ti spljoh ne vesh, kdo sm jst!"

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px še en fejst dedc kle gor :palec: fajn, fajn x:Dx

 

 

končno en fajn dedc tle gor... x:Dx

 

 

men zgleda (Gabriel) pa bol tak...gobec no x:Dx x:Dx x:Dx tak k skos gobca :palec:

 

 

:vragec:

 

x:Dx x:Dx x:Dx

che ga pa kam ne spustijo...ponuca pa ono: "Ti spljoh ne vesh, kdo sm jst!"

 

zlomk...tralala

 

Hvala vsem skupaj za kjut komentarje :D x:Ix x:o)x

 

Kok je pa vas lepo brat, tko mal je treba otrokom da so srečni :P

 

Cookie, haha ja na taprvi slikci sm pa res čist not padu k je blo zlo osebno ;), sicer tule prstki hitro tečejo kar se nakladanja tiče, drugač pa v družbi ne veljam za kakega čvekača x:Ix

aakhut, zato sm pa tle da najdem kdo v resnici sm x;)x x:px x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www4.slikomat.com/07/0214/260223a93h.jpg

 

Policija išče enega takega zarad posilstva, mater men se zdi da jih poznam vsaj ene tri take

Tile fotoroboti so d'best x:Dx

xrolleyesx Sam res, kr neki tej foto roboti. :o|o: Danes, ko sem zasledil v primorskih...me je čist prevzelo, da bi ga obsodil na lastno roko v kolikor bi ga srečal ! :vragec: Saj sem jih danes videl ene pet podobnim temu modelu... x:Dx morem pazit, da kakega ne napadem... :inocent: :vragec: x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...