Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

Ej bejba najd si pomoč k nis realna a ne.Clo en tak filing sm dobu da se norca delaš tle.

 

Ne dela se norca xnckrivx, sam pomoč bi rabla xcivx, je že preveč zasidrano v podzavesti, je pa bil v Oni en intervju na to temo z eno žensko, ki je dala to čez (anoreksijo, bulimijo), kakšna dva tedna nazaj x:)x, fajn se mi je zdel :palec:

Izvukao je na kraju svog izlaganja.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Ne dela se norca xnckrivx, sam pomoč bi rabla xcivx, je že preveč zasidrano v podzavesti, je pa bil v Oni en intervju na to temo z eno žensko, ki je dala to čez (anoreksijo, bulimijo), kakšna dva tedna nazaj x:)x, fajn se mi je zdel :palec:

 

Ja vem Janif da ma probleme.Je že enkrat pisala o tem in sm tut prebrov nekej malga o Melody.Sam vseen se mi zdi šokantno ,da kljub vsemu še zmer take komentarje daje gor in bere reakcije na podlagi katerih si dela ocene, namest da bi si poiskala strokovno pomoč in premagala to, ne da čaka da se bo samo od sebe izboljšalo, k se ne bo a ne.

 

pomojem ne dobi fuka, zato je pa za njo vsak tip pederčina... kaj češ, zakomplicirana ženska do fundamenta x:Dx

 

x:Dx sm se že ustrašu das napisov zakompleksana x;)x .Ne daj se Diano.Sam lah bi blo že mal akcije na tem področju kot prav Seal :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x :palec:

ker ni fajn da tipi rečejo žeski da je suhica, da je nikjer nič ni... čeprav je res morda ni. to ji ne bo vrnilo barvo v lička.

 

Čist odvisn od situacije.In v tej situaciji je prov.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

misti, ti tako kot eno vilinsko, pravlično bitje izgledaš :2src:

....ampak čist zares...to je bilo prvo, kar me je prešinilo, ko sem fotko videla :palec:

 

jaz imam eno od včerajšnje hitre večerje...mah, se mi zdi, da sem na vseh fotkah ista xnckrivx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čist zares...sem šla zdej še enkrat gledat :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

misti, ti tako kot eno vilinsko, pravlično bitje izgledaš :2src:

....ampak čist zares...to je bilo prvo, kar me je prešinilo, ko sem fotko videla :palec:

 

jaz imam eno od včerajšnje hitre večerje...mah, se mi zdi, da sem na vseh fotkah ista xnckrivx

 

Mana, res je, na vseh fotkah si enaka - luštna x;)x

 

Oči so pa :2src:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako cigaret neverjetno spremeni žensko v gnusni smrdeči stvor. :xx!:

 

 

Moški s cigaretom pa so še bolj nagravžni. x:Dx

Nihče te ni vprašal za tvoje mnenje o cigaretih, tako da obdrži svoje komentarje za sebe. Razen, če se nanašajo na temo.

 

Vse fotke, full lepe ;) Misti, si se v 3 letih full spremenila xokx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej Druidka a si opazila da je Mysti spet shujšala?x:)x

včer in danes sem hotel imet post pa mi ni zneslo... sem ti hotel že včer povedat pa mi tut to ni zneslo

saj, vsi nekam zginjate :eek: sami neki posti in podobno

jaz pa se zadnje čase širim, bo treba mal omejit količino hrane :o|o:

zate pa itak dobro, da ti ni zneslo imeti posta x8Dx

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nihče te ni vprašal za tvoje mnenje o cigaretih, tako da obdrži svoje komentarje za sebe. Razen, če se nanašajo na temo.

Seveda se nanašajo. Tako kot ta tvoj:

Vse fotke, full lepe ;) Misti, si se v 3 letih full spremenila xokx
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh, bom pa kadit nehala, če sem tolk obupna s čikom xrolleyesx x:o)x

...sej če mi je enkrat uspelo za 2 leti, mi lahko še enkrat za mal dlje :palec: :vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...