Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

No, kot bi nekdo napovedoval skorajšnjo zimo!

uuu jebote kaka kuchma x:Dx :eek:

 

ma sem šit, a kaj čmo...

 

v resnici nisem tko grooooozna. (sem kar precej , ampak tudi drugi niso nič boljši večinoma) vsak ima svoj minus, pa ne gre za videz. mogoče bolj za samozavest in samozavedanje.

a veš tisto, če te nihče ne ceni , se moraš sam duplo cenit.

x^x (ker- vsak mora cenit sebe, a ne da?)

videz ni vse, človek je lahko za ljubkim videzom ena groteskna zavožena osebnost..., kar se ne nanaša na nikogar , gre za egovito miselnost, da ne bo kdo užaljen, ker res ni mišljeno tko. če pa prida ta asociacija komu na misel, da gre zanj.. je tut čist v redu, da mamo razčiščene predstave o sebi.

:inocent:

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dxti pa mash jjca punca!

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vragec:

 

njamsssssyyyyy....... x:px x:px x:px

tole pa skor k na motorju.........................................................................

................................................................................o

d zadi..... x;)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx Piky x:Xx ja, kul sem x:)x

 

Aakhut... x:o)x x;)x

 

evo, še ena.. urejam fotke iz potovanja.. ta je mensezdi nekje iz Moldavije, mogoče še Ukrajina.. ko človeka boli rit in ma mal vsega dost x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

post-4405-1188637349_thumb.jpg

 

na trajektu...ko mi je bilo ressssss še finooooo

:vio:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

post-4405-1188637792_thumb.jpg

...veliko prepili in se še komaj držali na nogah x:o)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj pa ne kot trebušnapost-4405-1188638054_thumb.jpg

plesalka... x8Dx x;)x

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, slačla se pa nisem x:o)x

sem pa enkrat na neki štangi pristala...seveda brez slačenja :vio:

 

 

grčija kot grčija pač

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, slačla se pa nisem x:o)x

sem pa enkrat na neki štangi pristala...seveda brez slačenja :vio:

grčija kot grčija pač

:vragec:

 

ni panike

fotoshop chuda dela.... x:o)x

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa to, tale double-N, NezNanka!

 

Pa Mana (tu manjka slika: palec gor). Težko le ocenim, ali zapeljuje ona ali želi biti zapeljana.

 

Neznanec Piko

 

P.S. Kaj ima na glavi sosedova mačkica, da ne bo planu u luft kak ljubitelj rožic...?

 

Drugače pa mislim, da eni skačejo u luft bolj zaradi besed, ki sem jih napisal kdaj prej in drugje kot zaradi ene kučme, ki jo bo itak treba enkrat vrniti. Imajo pa tudi svoj prav - lahko se je kititi s tujim perjem. Všeč mi je še Liina ugotovitev in upam, da bo držala čedalje bolj, dlje ...

 

Pikozak

 

P.P.S. No, slika je bila tudi za osvežitev malo duha po Bingi-Bongi, za katero vem, da ste jo imeli radi in tu ne berem več o njej

 

Piko-Bonko

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mmmm, sexy.... bi se z jezikom spustil po bušiju navzdol... :inocent: x:px

:vragec:

 

dej se ti konchno odloch....ker si

a tist k ruzak nos...al un k je z jezikom do tal pa z repom maha.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...