Skoči na vsebino

Fotke (3)


Marsa

Recommended Posts

k tolo sliko pogledam si mislem: "stari, če hočeš met še kej mira na tem svet, pol si zbij otroke iz glave" x:Dx

 

xrainbowx

Otroci nas učijo pomembnih reči - npr. koliko potrpljenja imamo. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 18,8k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Izjava tedna xokx

 

Ula je res en nevaren cuker :2src:

x:Dx

 

heh, mamice že vejo x:px

 

antoninus: to je res, ampak men se zdi velik večji podvig vzgoja. iz tega materijala naredit npr. čuteče ljudi in ne delovne stroje. ali pa če pogledam svoji nečakinji... to je dizaster... to nič ne poslušajo, nič ne ubogajo. da bi bil jst "fotr" ma da je ob šestih zjutraj postroj x:Dx in po mojem je večina teh mladih generacij takšna... orientirungslos... čez dvajset let bojo mislil da neki vedo v resnic bodo pa sam slepci naokol hodil. na vzgoji bi blo treba resnično nekaj storit x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

 

antoninus: to je res, ampak men se zdi velik večji podvig vzgoja. iz tega materijala naredit npr. čuteče ljudi in ne delovne stroje. ali pa če pogledam svoji nečakinji... to je dizaster... to nič ne poslušajo, nič ne ubogajo. da bi bil jst "fotr" ma da je ob šestih zjutraj postroj x:Dx in po mojem je večina teh mladih generacij takšna... orientirungslos... čez dvajset let bojo mislil da neki vedo v resnic bodo pa sam slepci naokol hodil. na vzgoji bi blo treba resnično nekaj storit x;)x

 

xrainbowx

Nimbus, se strinjam. Ni večjega podviga od oblikovanja karakterja i.e. vzgoje. Je pa življenje zastavljeno danes nekoliko protiživljensko - ljudje kmalu ne bodo imeli časa niti za to, da bi otroka naredili, kaj šele da bi se ukvarjali z njim. Orienturngslos je pravi izraz :palec:

 

čebelica: I wanna rock?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

misti, kape so zakon!

paše ti :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nagradno vprašanje. Kaj je to? :vragec:

 

 

izi x:px

 

ammm... seks na umivalniku v menstrualnem obdobju x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na puvem x:o)x

 

no tole je pa za napisat na koledar.

 

 

mystica s kapo. kape nisem imela na glavi že celo večnost, ker me moti. tokrat je bila nuja. :vragec:

:2src:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

10 točk za idejo

 

e, e, e, nč se zdej vn ulečt x;)x

 

pa nismo ti mi neke budale x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ni kri in ni kozlanje. :vragec:

 

Jst sm najprej pomislila na barvo, samo pole sm vidla da je že Mich isto napisala pa zgleda da ni to to.

 

Je mogoče teran?

 

-------------

Tvoja fotka s kapo mi je pa najlepša od vseh ki sem jih vidla do zdej. :2src: xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No no, nej vam bo. Bambus. Preveč ga je blo in sem naredila zločin proti človeštvu in ga zlila v lijak. :vragec:

 

OOO, sm bla blizu. Sej teran je tudi črno vino. x:o)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah ne, Mistica je dojela da je pitje alkohola brezvezna in nepotrebna stvar pa še zdrava ni preveč....in je postala Straight Edge! Čestitam še ena več v našem elitnem drug free klubu kjer z viška gledamo na pijance, tobakarje in junkie Wuhuuuuuuuu !!!

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah ne, Mistica je dojela da je pitje alkohola brezvezna in nepotrebna stvar pa še zdrava ni preveč....in je postala Straight Edge! Čestitam še ena več v našem elitnem drug free klubu kjer z viška gledamo na pijance, tobakarje in junkie Wuhuuuuuuuu !!!
seveda :icon17:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Absintttttttt........so se vrnili spomini na halicunacije, boemske literalne urice gospodiča Bukowskega, bruhanje, prevale sredi aškerčeve ceste kjer sem uspešno ustavljal in motil promet, pretepe in še bi se kaj našlo....bravo mistica imaš stil! :)

...kupujemo stvari, ki jih ne potrebujemo, za denar, ki ga nimamo in vse to zato, da bi naredili vtis na ljudi, ki jih ne maramo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free je pravilno ugotovil; si kot vino: starejše je, boljše je (tudi po izgledu, ne sam okusu) :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...