Skoči na vsebino

Konec osnovne šole:)


Behemoth

Recommended Posts

he he he x:Dx

no kaj učiš mateja??? x?x

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 102
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Mateja si me spomnila na mojega prfoksa v osmem razredu, k nas je imel mato.

Pravzaprav mi številke od nekdaj niso šle, reševala me je predvsem geometrija. Ta profesor "Žepko" (smo ga klical - tako ga je krstila moja mami in njena sošolka, že njo je učil), ker je pač vedno nosil haljo z velikimi žepi in v tistih žepih je imel svega i svašta (verjetn b tud kakšen star ugrizek not najdu). Bil je tak hladen tip - brez izraza z eno veliko kumaro na sredi obraza.

Zadnji teden osmega razreda, ko smo imeli že vse zaključeno, nam je moril od krogle. Na tablo je risal kroglo in razlagal, razlagal, razlagal, kar se je dalo dolgočasno. Zunaj je sijalo prijetno junijsko sonce, vsi smo živeli le še za počitnice, ki so se bližale.... S sošolko, ki sva sedeli v zadnji klopi (ta žlehtni) sva namesto krogle v zvezek risali kocko... In tako je profesor med razlago hodil po razredu... Kar naenkrat se je znašel za mojim hrbtom vzel iz žepa šop ključev (kot sveti Peter) me z njimi užgal po glavi.... skoraj bi me kap, ter hladno počasi izustil:"Mislim, da sem nekaterim malo preveč skozi prrrrrrrrsteeeeeeee pogledal!" približal svoj obraz in razširjene prste preko obraza, mojemu čist nos na nos... Od sramu bi se najraje vdrla v tla... Pa res mi je tip zaključil skozi prste trojko v matematiki....ja no....

 

Aja, pa še nekaj smo ušpičili, tako da kmal ne bi šli na končni izlet.... V šoli smo imeli v jedilnici ful veliko tapiserijo tovariša Tita, potem pa še eno, k je bil gor jugoslovanski grb.... in mi smo med kosilom, nekega naveličanega dne s pire krompirjem na vilicami obmetavali tovariša Tita.... Pol smo pa stali v vrsti, kot v vojski, z vso politično nastavo šolskega psihologa in razredničarke...

 

x:Dx

Takle mamo, hahahha

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj mene ma matko ena zatežena koza :xx!:

Mystica sej proti vam nimamo nič dokler se do nas obnašate kolturno in prijazno (kot bi se večina učiteljev mogle glede na to da je šola izobraževalni center), ko pa se začnete nekaj pametnega delat in si mislit da smo mi za vas nevemkaj pol pa nastopijo težave in verjemite da se učiteljem slabo piše ne nam.

Mislim saj če sti ti Mateja in Mystica prijazni do učencev in se prijazno do njih... Svaka čast :palec: Mi glih še zraven vsega stresa ko ga mamo v šoli še moramo trpet ene pofukane bedake ko se derejo ko zverine na nas. Potem pa se probaj ti postavit v našo kožo, ni nam fajn. Drugače pa če mene kter učitelj nadere kar tako brez pametnega razloga, ga kar v tri pizde pošlem in rečem da sebo drl name brez razloga če pa bo kaka frka pa se kar pri ravnetelju zglaste in evo stvar rešena. Če pa res kako pizdarijo naredim ok to še človek razume.

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MATEMATKO :inocent:

mene ma sier ena cool učitlca, sam sem pa full površna... zmeri vse štekam pol pa napišem, da je 7+3=11.

NA to sem pa tak jezna... v petek smo pisal test, bomo vidl kak bo :o|o:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tenx... sej sm vse znala... sam sej sm že povedla, da sem površna x:Ix
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če se nisem kje zmotla.... :o|o:

mah itak pa mi je vseen... no ne čist ker zdej točke zbiramo sam vseen.... :inocent:

itak pa nemislim kej preveč na test ker komi čakam na jutrišnje snemanje na TV. x8Dx . bom pol povedla kdej bomo na TV. verjetn ob vikendih zjutraj. vsaj tak je blo lani ko smo predlani snemal čarovnika iz oza. :xx!:

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej... sam zej je itak vse od ocen odvisn... :xx!:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne ni ker potem itaq eksterno preverjenje pišeš, zaj pa če dosežeš vse točke dobiš +60 pik. No samo naloge so tako zajebane (posebej pri matematiki kjer sem dobil 2 piki x:Ix ) da jih neboš znala ali pa so tako logične. Smo meli en graf kjer je blo navodilo odčitaj z grafa, a prasci so pa bli nesramni pa so čist na dnu napisali da je blo toliko porabe in si moram 10 računv nardit da si sploh ugotovil za kaj se gre. No sej mi je blo fejst čudno ker je bla naloga prelahaka in sem že od začetka vedel da je nekje finta samo nisemv vedel kje x:Ix Sej Mateja če ste mel exsterce potem znaš kake fukjene so nam dajali :xx!:

Pri slavistiki pa so bli čist en foh, edini sem eno nalogo znal rešit ko si moram ugotovit kolko ljudi je blo v čolnu, in nekateri so mislili da je pes oseba :lol:

No sej zdej se moram pripravit na pridigo zaradi matematike x:Ix x:Ix x:Ix

Joj pa še jutri pišemo matemtaiko :0: Uff se bo treba učit, samo sem si letos obljubil da to leto nebom meu več ali pa manj kot tri. In mam take glupe ocene: 3,3,3|3 pa še eno trojko čakam. Ej sory mateja samo nisem kriv da mamo tako zajebano prfokso :xx!:

 

Ajd fajn bote x!x

Dejte se učit :D :lol:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behemoth, ni se mi treba opravičevat, če se ti zdi tvoja prfoksa 'zajebana'... ampak... samo 2 točki si zbral na poskusnih e.?... to pa je zelo malo, se ti ne zdi?... prve štiri naloge so tako osnovne, nekaj, kar naj bi res vsak poznal... recimo: 6 + (- 10 - 2)= ... ali 10.08 - 0,8 . 10= ... ali naštej vsa cela števila med -1,5 in 3,25... ali obkroži največjo med danimi dožinami (17,5 dm; 253 cm; 0,002 km; 488 mm) ... ali kaj je več 0,02 ali 0 ... (za tele naloge bi zbral 9 točk) ... tisti graf je morda res malo zavajajoč (tudi jaz ne maram, da v takih preverjanjih dajejo naloge z nekimi 'hakeljci'... to po moje ni primerno za splošno preverjanje znanja cele populacije, morda za tekmovanja)... nekaj nalog je bilo pa res kar zahtevnih... skoraj vedno dajo na poskusnih težje naloge kot potem, ko gre zares. Skoraj zagotovo pa bo v ekstercih vedno kakšna osnovna računska (decimalna, ulomki, +, - ), kakšna enačba, kakšen pravokotni trikotnik, kakšen graf (koordinatni sistem, vrisat vanj nek lik, odčitat koordinate in izračunat ploščino), pa kakšna z geomtrijskimi telesi...

 

srečno :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pri prvi nalogi mam 1 račun prav. Pri tistih naštej števila med temi in temi sem eno število pozsbil in direkt vse narobe. Edino kar mam prav so bli tidti psi. Drugo pa sem take pizdarije delal :xx!: Joj me je kar sram x:Ix Glej če pa funkcije ko so mi tak lahke jih ni blo notr pa kvadratnih ulomkov tudi ne, ki so meni najtežeji a obenenm najlažji. Potem pa dajo take lahke naloge z besedilom takim da miliš da je lahko potem pa vidiš kako težke znajo bit najbolj simpl naloge. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Škoda da ima moja šola omejitev :V: Zdaj lahko samo upam na slovenščino da bom dosegel najmanj 15 točk, drugače afdijo zdravstvena MB ampak zdravo zdravstvena celje :V: :V: :V:

Joj Matej veš da smo pisali matko v sredo, in smo meli isti dan še recitatrskega, potem pa ko gremo domov srečamo našo prof. in smo jo v solzah vidli tak smo slabo pisali. Eni so imelo tudi po 0 točk :O: :O: :O:

Vse rešeno vendar nič prav :inocent:

No upam da so tvoji kaj boljše pisali x;)x

Potem pa nas koza drug dan začne: "Ma smrkavci mali, po 8 letih ne znate niti osnovnih stvari računat, sram vas bilo.... xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx pa še neke kozlarije ki niso za v javnost" joj jaz sem se še potem celi dan režal toti koza kakega norca dela sama iz sebe x:Dx

No ok

fajn bote :palec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej eksterce sam vseen.... no ne vem.... če maš ok ocene pol se verjetn učiš ne in mal težk se je vse pred eksterci naučit, vbistvu je nemogoče :sori:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To kar se naučiš ti ostane za vedno to kar se pa piflaš pa zgubiš v sekundi zato se jaz rajši učim in mam slabše ocene kot pa da se piflam.

 

Pa sej obstaja knjiga exsterci Matka & slavistika ko pač maš notri naloge katere bodo v eksterceih. Napisala jih je moja profesorca slavistike pa sociologije x;)x :palec:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej jz se tud učim..... brez veze se mi je piflat... mi mamo enga sošolca k se pifla pol pa ga kej vprašaš pa pove čist tak kt je v knjigi... :o|o:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao tile eksterci.. mi sej tega nismo mel.

Zdle tole o matematki ko je govora. Mislim, porazno. Mi smo imeli na Srednji trgovski šoli v Celju eno učiteljico Marlenko. xrolleyesx

Pa nam je na tablo iz učbenika prepisovala Zgled 1, Zgled 2 in tko dalje.. pol pa rešuj tiste naloge iz knjige, madona.. ampak najhujš je blo pa to, da so ble šolske tko, kot da bi šel na kakšno tekmovanje iz matematike.. če maš že osnove na tleh. In to mene full pali, a je treba tiste "haklce" notr dajat, važno je da so naloge take, da se vid če učenec snov obvlada, ne pa pol notr vključevat še ostalo snov, tud če se je let nazaj jemala in pol da je prepleteno, kao ja, sej tist pa tko tud morate vedet. Jst sem mela dokler me je Marlenka učila inštrukcije iz MA, pa je čist ok blo, samo kaj je baba delala pol v klasu, ko je bla čisti tehnološki višek, in take učitle ko sam dnar vlečejo, folk pa v slabo voljo spravljajo pa svoje frustracije na njih ven dajejo bi mogl enostavno na cesto postavit. Raus! Pol pa tako govedo srečaš izven šole, pa smo jo pozdravl, ona je rekla pa na svidenje x:Dx .. Ja, pa dost perl je blo na STŠ. Tko kot povsod. Sankcije in ukrepi bi mogl bit tud za učitelje, pa zračunat procent ocenjevanja.. pa če je ogromno šusev pa dvojk, men noben ne bo reku => da je tak učitelj sposoben. Tak je nesposoben, ne zna učit, al noče učit, tak nima veze. V šoli za takega prostora ni. Njim je pa očitno fajn, sprejmejo za razred več folka, pol je pa selekcija, se pa za pol razreda usip nrdi. :vragec: Pa se fajn reče da je tolk in tolk mest na razpolago, v resnic jih je pa 15 manj.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja mikica poznam to. Jaz mam sošolko in sošolca ki se piflata iz knjige. No sam tidt sošolec se pifla tako da zraven razume kaj dela (tako se je treba piflat) sošolka pa se pifle pa pol ne razume potem pa se pizdi da cvek faše xrolleyesx :o|o: :o|o: :o|o: Pa nekaj potem drugim pravi da je ona pametnejša od mene pa da jaz nič ne vem a obenem pa hoče bit neka moja fredna piff jo v pizdovce pošljem. Ma taka hinavka je da je to groza. Pa so mi še prfoksi potrdil da sem 10x boljši od nje pri vseh predmetih, potem pa se nekja važi da matko zna pa se oba naenkrat javima in jaz dobim 4 njo pa še mora 4 ure spraševat da kao zna za 2 pa še to mislim rečti -2.

 

Bedaki zahojeni xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej so v vsakmu classu taki.... jz mam sošolko k se vsem učitlom prlizuje kao kak je ona OK.... mislim..... :onfire: :onfire: pa tak je razvajena.... zadnjič pr plesnih se je začela jokat ker smo ji rekl nej neki takega zapleše.....pol pa se je neki na mene pizdla da jo jz sm zafrkavam sn jo pa tak nadrla, da je sam gledala pa ni vedla ka nej reče.... pol mi pa vsi v šoli govrijo, da je moj hobby na jo zajebavam., :o|o: :o|o: :o|o:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz mam tudi eno tako sošolko, samo ta ni razvajena ampak ma taki gobec ko prasica :vragec: Pred njo ni varno kej okoli govort :inocent:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hiiihooohaaa

 

No mateja, da nwboš razočarana, pri matki sem dobu 12 pik, same take težke naloge mam prav a une ko so ble pa lahke pa mam narobe x:Ix

Pri slavstiki pa mam hvalabogu 20 pik x:Dx x:Dx x:Dx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa ful razp***, ko poslušam mularijo govort čez VSE učitle. Nej se tud sami mal zamislijo, kolk so včasih tečni pa zateženi. Bi jih sam nekam poslala. GRRR! Kot, da tisti, ki delamo v šolstvu nismo ljudje. In pol ti en prbije: Kolk je fajn, da greš mimo in ji rečeš - lezbijka. WTF?? :xx!:

 

Ja men tud to ni jasno.

Jaz sem se pa razumela prakticno z vsemi, se posebaj v gimnaziji.

Zgodovinarca ne vem, ce me je imela lih najraje, ker to je bil pa edin predmet, kjer sem kar naprej sprasevala, ker me je res ful zanimal. Z drugimi imam pa cisto v redu izkusnje. Pa sploh ne recem....bila sem goflja, zalivala ( spricala al kako zdaj recete ) sem tudi kar precej ( se posebaj ure filozofije).

Samo fora mislim, da je v tem...da se vsaj prvo leto ( prvi letnik) izkazes. Si bolj priden in tako dalje. Vsaj jaz sem bila in potem so mi v bistvu tudi kdaj pogledali skozi prste. No, pri nakaterih premedmetih so pa ravno zaradi visokih ocen malce vec pricakovali od mene...kaj pa vem...

 

Ekstercev se pa ne bat :D Se mi zdi, da je cisto splosna snov. Celo jaz, antimatematik, sem jo cisto dobro zdelala ( ampak sem res CIIIIST anti za matematko) x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...