Skoči na vsebino

KU KU SPET SEM TU


Natasha

Recommended Posts

Tole temo odpiram za vse tiste, ki se po intervalih radi vračamo nazaj na Lunin Forum.

Govorim v svojem imenu:

Ko sem na LNF-ju, resnično uživam vsak trenutek, pa čeprav včasih le prebiram teme. Včasih ste s svojimi komentarji povedali tisto, kar bi v bistvu tudi jaz želela povedati, pa se mi zdi potem zoprno ponavljati za ostalimi. Včasih se vrnem, da samo vidim, kaj novega se dogaja. Včasih vas pogrešam. Pride pa tudi obdobje, ko pustim stvari stati...... Resnično občudujem tiste člane, ki vsakodnevno veselo razpravljate. Meni se to ne ljubi. Je pa res, da me po daljšem neoglašanju nekako začne gristi vest. Veliko Vas mi je pomagalo, me razvedrilo, me kaj novega naučilo..... Zares veliko sem napredovala tudi po zaslugi Luninega Foruma. Hvala še enkrat zanj in za vse vas. :palec: :palec: :palec:

Veliko sem razmišljala o tem, kako naj vam to napišem in kam naj vam to napišem, zato sem odprla novo temo KU KU SPET SEM TU, ki ni namenjena samo meni pač pa vsem, ki po relativno dolgem času vsaj pokukate gor, da mogoče tukaj pozdravite, če ne drugega....

 

Hvala ker ste!

 

x:Xx x:)x x:px x;)x Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 259
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Tole temo odpiram za vse tiste, ki se po intervalih radi vračamo nazaj na Lunin Forum.

Govorim v svojem imenu:

Ko sem na LNF-ju, resnično uživam vsak trenutek, pa čeprav včasih le prebiram teme. Včasih ste s svojimi komentarji povedali tisto, kar bi v bistvu tudi jaz želela povedati, pa se mi zdi potem zoprno ponavljati za ostalimi. Včasih se vrnem, da samo vidim, kaj novega se dogaja. Včasih vas pogrešam. Pride pa tudi obdobje, ko pustim stvari stati...... Resnično občudujem tiste člane, ki vsakodnevno veselo razpravljate. Meni se to ne ljubi. Je pa res, da me po daljšem neoglašanju nekako začne gristi vest. Veliko Vas mi je pomagalo, me razvedrilo, me kaj novega naučilo..... Zares veliko sem napredovala tudi po zaslugi Luninega Foruma. Hvala še enkrat zanj in za vse vas. :palec:  :palec:  :palec:

Veliko sem razmišljala o tem, kako naj vam to napišem in kam naj vam to napišem, zato sem odprla novo temo KU KU SPET SEM TU, ki ni namenjena samo meni pač pa vsem, ki po relativno dolgem času vsaj pokukate gor, da mogoče tukaj pozdravite, če ne drugega....

 

Hvala ker ste!

 

x:Xx  x:)x  x:px  x;)x  Nataša

 

 

 

Naky... krasno si to napisala.

:palec:

Jaz sem tudi ena od tistih , ki smo in nismo tu. x;)x

 

Velikokrat samo berem, velikokrat je napisano kar bi napisala tudi jaz, včasih napišem tudi sama kaj x;)x ..... v glavnem veliko sem se naučila tu, veliko pridobila in morda zato tudi še ostajam tu. xDDx :palec:

 

Pozdravček vsem stalnim, vsem novim in vsem skupaj. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx :palec:

 

Mick - :onfire: :onfire: xsuperx kak te kaj v Maribori?

 

Selene - coprnica xwizardx xwitchx x:Dx

 

Mateja - :flower: xokkx xrainbowx

Sanjalica - x^x x;)x :palec:

 

Conccinelle, Aiwa, Mushi - :flowers: :flowers:

 

El Nino - morm rečt, mislm, ej kera fotka :palec: :palec:

 

Santos, Silver, Šiva - novejši člani predvidevam. Super! Luštn tukaj, a ne?

 

Super ste!

 

Zdej grem pa mal brat, mogoče tud kaj dodat!

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

POFOČK TUDI OD APOLONIJE
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx

A ni fajn, človk sm gor pride, pa reče: 1, 2, 3 zame, pol pa lohk gre! x;)x

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Ja zakaj pa ne? Vsaj pozdraviti si prišla, in drugi bodo vedeli, da si še vedno z nami! :palec: :palec: :palec:

 

Pozdravček vsem!

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Seveda, kdo drug kot Nataša, sonček !

 

Kar nekaj nas je, ki lahko rečemo Hvala za tale forum, a slišta vidva !

Marša in Mitja !

Moram le dodat, da je tako kot z vsako stvarjo. Seme sklije, tako tudi ljudje, se zbudimo, potem rastemo, zorimo in gremo naprej.

Večkrat po ku ka m sem, pisati pa kar ne morem več, pa saj ni niti pomembno.

Saj je dosti članov, seveda nekaj je pa tudi veteranov hahahaha.

 

Hvala vama, seveda še pokukamo

 

x:)x x^x xDDx xrainbowx xrosex xyiyax xcrossfingx xchatx :detelca: xvrtcx xflowx

peace and love

Klinar

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...