Skoči na vsebino

KU KU SPET SEM TU


Natasha

Recommended Posts

  • Komentarji 259
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

POFOCK.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

Sinoči sem razmišljala, kolk rojstnih dnevov sem tu gor zgrešila... Kadar pokukam na lunco, ponavadi iščem določeno temo, da mal preberem vaša razmišljanja... Res veliko odnašam iz foruma. Sem bolj taker kot giver! :sori: In redko kdaj pogledam, če kdo praznuje.... Včasih, ko sem bila še vsak dan gor, sem redno spremljala in čestitala v rubriko ali po OS....

Zato bi vam danes rada povedala, da kljub temu, da "pozabljam" oz. ne spremljam vaše rojstne dneve ITAK VSEM želim, da bi vam življenje potekalo po smernicah, ki ste si jih zadali. Delajte tisto, kar vam srce veli in uživajte vsak trenutek dragocenega bivanja tu. Vse slabo vzemite kot izkušnjo za napredujoče vzpenjanje v samorasti.... TKO!

 

Ejga, pa vsem en tak :onfire: pozdrav, pa nafilejte energijo zdej ko bodo dopusti!

x:Dx x:Dx

 

Vse lepo

Nataša

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Ohoho! Umetnica!! :palec: x:Xx

 

(Katja tebe sem pa glih navduseno priletela pozdravit, ko si pa glih omenila car crash :sori:)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ohoho! Umetnica!! :palec: x:Xx

 

(Katja tebe sem pa glih navduseno priletela pozdravit, ko si pa glih omenila car crash :sori:)...

 

 

zmeraj, kadar se pridem javit na forum (res je redko, ampak toliko bolj z veseljem xsrcx ), se hvaležna naky, da je tole temo odprla xDDx

marsa pozdravček x:Ix

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

saj res, evo, se jaz (ceprav sem se focknila ze v malo morje drugih tem), haj vsi! :palec: x:Xx

 

Aha Umetnica, res je prav kul postavljena tale tema in super da je! xDDx

 

Bern, ti tud s pocitnic? WB! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...