Skoči na vsebino

KU KU SPET SEM TU


Natasha

Recommended Posts

  • Komentarji 259
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

He he he...zdej pa je tut men ratal... Fiju...sem

cist slucajno padla notr preko Explorerja...pa vse dela kukiji pa ikone, pa smileji...pa VSE!!!!!!! razen ch-ji, pa zh-ji, pa sh-ji... preko Mozzile pa ne...

 

No ja...na RTV forumu me majo dost... sploh Evil ...zdej me mejte pa she vi mal na grbi... :bomb: :lischy:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>He he he...zdej pa je tut men ratal... Fiju...sem

cist slucajno padla notr preko Explorerja...pa vse dela kukiji pa ikone, pa smileji...pa VSE!!!!!!! razen ch-ji, pa zh-ji, pa sh-ji... preko Mozzile pa ne...

 

No ja...na RTV forumu me majo dost... sploh Evil ...zdej me mejte pa she vi mal na grbi... :bomb:  :lischy:

Dobrodošla spet med nami ! x;)x x:Dx :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica :palec: x:Xx pa je bil res en zaveterje x;)x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>O Majica!! xsrcx Tebe tko rada berem.... :vio:  x^x  :palec:  x8Dx  :palec:  :palec:

 

Res? Mi bo she nerodn... x:Ix al bom pa vazhna...she ne vem... :inocent:

Cosma...chakte se vi mene... she zachela nisem... (pismu...teli c,z,s mi dela bleme...)

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Helou vsi...

Samo toliko, da se javim in da vam povem, da mislim na vas in da vas včasih tudi berem....

Obveznosti me bašejo, zato sem sama sebi zoprna, ampak bo že :palec:

 

Grem malček prečekirat naokrog, da vidim, če je kaj novega, potem pa spet k novim obveznostim...

Poleti, mogoče, če bo kaj več časa, vas bom spet gnjavila....

 

Cmokec vsem x:Xx x:Xx xloveyx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ku-ku!

 

Po enem tednu brez računalnika in brez astrologije, tudi brez knjig in praktično brez telefona - spet malo tu.

 

Vmes pa malo zidanja, malo (veliko) vrta, opremljanja, mizarstva in podobne zadeve.

 

Zdaj pa spet v stare tire ...

 

x:Dx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

POFOČK.
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej veš da se morm!
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet vodo na svoj mlin, a?
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej na en tak zlo sick način si čist simpatičen dečko, če ne težiš pa preveč bednih komentarjev ne spuščaš.... :vragec: :vragec:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...