Skoči na vsebino

Rdeči Jurij


Guest sstane

Recommended Posts

če jih skrbi kaj si mislijo DRUGI, potem si tudi zaslužijo, da jih je malo sram.

otroke v teh kontekstih vedno skrbi, kaj mislijo drugi, ker se nimajo oblikovanih svojih resnic. Notranja vedenja nekaksna, 'kaj je prav' in 'kaj steje', to ze, neka naravna modrost, ki jo ima vsakdo... pac pa 'resnice' kot taksne pa so navadno te, splosno uveljavljane, ki niso vedno v skladu z resnicami posameznikov. :)

resnica je to, kar je desjtvo, in to, kar cuti otrok, ko je ljubljen od starsa in varen.

Vse te resnice pol skozi lajf zdruzujes in dobivas vpogled.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 134
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx sej ni minister

 

kaj pa pol, sam mal sem ošvrknil v časopisu, neko politično funkcijo ma... hm :D ehja... eh ja nit nvem kere barve je no opažam da je rdeči ampak "pod kožo smo itak vsi rdeči"(kučan) :D hja kr luškano kr... sej zakaj pa ne... skrajni čas da kšn politik kaj naredi... ne pa da nam državo vodijo neki impotentneži... :xx!:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem bila v Kp, pa sem na tržnici srečala nekaj znancev, ki so mi s peno na ustih hiteli pripovedovat tole osrano štorijo :xx!: :xx!: :xx!:

 

Neverjetno, s čim se bavi folk. :eek: :xx!: Ker vsak dan nahitro preletim via internet naslove v 12 časopisih, sem za to Jurigate (juri brez gat x:px ) izvedela kar iz beograjske Politike :eek: :sori:

 

To je prvi seksualni škandal v Slovenji in zato tako odmeva. In bo sprožil plaz tovrstnih zadev, ker se je ravnokar ugotovilo, da se pulp štorije zelo prodajajo. Prejšnjo sredo je v Kp baje S.novic zmanjakalo že ob 9.h :o|o:

 

Folk ugiba, kdo mu je to nastavil. In ga v glavnem obsoja. Zamerijo mu, da vleče plačo MILIJON tolarjev mesečno, in da ima še kup bonitet, pa se potem med službenim časom in z instrumenti, katere mu plačujete vi slovenski davkoplačevalci- mucka v troje v nekih bungalovih.

 

Folk mu tudi zameri, ker je svojo 'srečno' družino uporabljal za dvigovanje lastne priljubljenosti, potem je nedavno na veliko flancaril o zvestobi in vrednotah nasploh, tako da je izpadel v očeh svojih volilcev tudi lažnivec in hinavec.

 

Zanima me, koga bodo naslednjega prijeli za j. Ne verjamem, da je Juri edini grešni kozel. Morda je bilo prav njega najlažje dobiti, saj njegovo početje malček vleče na perverzijo, pa že vrsto let je baje na 'sceni'. Če bi ga zasačili, npr. da naskrivaj naskakuje druge ženske (po eno na enkrat :vragec: ), bi požel vsaj malo sočutja pri tistih, ki počnejo isto :vragec:

 

Kar me pri tej bolni štorji najbolj moti je, da večina folka javno zelo obsoja poseganje v zasebnost/intimnost človeka, na veliko se zlagano zganja neko ogorčenje, kakšni moderni in demokratično smo vsi, ne? :o|o: :vragec:

Potem pa se do obisti naslaja po netu, pa časopisih..... :xx!: :vragec: :xx!:

 

P.s. Uboga žena. Njega mi je tudi žal. Moje mnenje.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pri nas v It so takele zadeve dnevno, in se nobenemu ne zdi poseganje v zasebnost, če gre za JAVNO osebo. Takoj po dnevniku lahko gledaš, kako si razni politiki vrtajo po nosu, praskajo po genitalijah ali vlečejo gate iz riti :xx!: . Po dnevniku(!) pa smo celo videli, kako je poslanec šlatal kolegico med sejo. Pa 6 mesecev :O: vsak dan po dnevniku! štorija Clinton-Levinsky, kolikor hočeš tega. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm... pa spet ni cist tko.. ti imas tud kot stars pravico ziveti svoje zivljenje, ker ni vse tvoje zivljenje samo 'oni' (otrok/ci v tem primeru). Si tudi TI SAM - tudi kot stars.

To tako starsi kot otroci preveckrat napacno dojemajo.

Sam v bistvu tole nima tolk zveze s tem...

 

Pac, vsakdo, vsak otrok, se mora soocati s porazi, s konci, z locitvami in tako dalje... Njegovega dozivetja nikomur ne mores ne odvzet ne olajsat niti nic.

Lahko pa postavljas vedno vse v razumne okvirje... le-ti pa pac so... vedno... pravzaprav...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kako se bo otrok soočil z zunanjim pritiskom?
kako malo je ljudem res mar, kako se zdajle počutijo otroci... kako so se, ko so videli v časopisu tisto mrhovinarsko 'obelodanjenje resnice', ...to je njihov oče! kdo od vas pa bi rad kot otrok takole izvedel 'resnico'???... kako se zdaj počutijo med svojimi vrstniki, v mestu, kjerkoli...??? ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Lahko, ker nismo popolni (da bi mu imeli pravico vsiljevati neke svoje vzorce vedenja in mišljenja) zato je še najboljše pustiti otroku svobodo, ob tem pa mu nuditi podporo in ljubezen. ...
Ves kako je... ti zdaj gledas iz drugega zornega kota.

ceprav nismo popolni, ne samo da ga, pac pa smo ga DOLZNI vzgajati - kakor ga vemo in znamo.

 

Pustiti otroku svobodo v sirsem smislu pa pomeni, da mu pustis (in mu ne tezis, ker si frend, a ne stars, oz. pac to hoces, a seveda - no go!), da prijema elektriko z mokrimi rokami, da nemarno pade po stengah in vse taksno.

kajti - mors mu pac 'tezit' - oz. tako je to vzeto.

In to so pac vzorci, ki jih tudi vcepljas otroku - ki jih recimo noce. Samo jih vseen dobi. ker je pac tako.

Vsakdo pa, to je res, kasneje nekaj naredi s tem, kar je dobil.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Slovenci smo zanimiv narod. Ena od zelo tipičnih lastnosti je ta, da nikomur ne pustimo dvigniti se nad povprečje. Če se le da, jih dobi po buči.

 

Ker pa je v vsaki družbi tako, da se nekateri PA LE dvignejo nad povprečje, jih Slovenci pač pustimo, kjer so, amkpak kor enkrat nekaj ne štima, jim znamo zameriti vse, kar so kdaj rekli in naredili zelo zlonamerno, zelo zahrbtno, zelo maščevalno, zelo privoščljivo... "Ti si bil nekaj več al kva...!"

 

Čuden narod. Da nikoli ni in nikoli ne bo nič pomenil, se ni čuditi.

 

Če drugje ne, se to pokaže v dejstvu, da naše velmože cenijo drugi, mi pa ne.

 

:xx!:

 

(Aurelio Juri do tega škandala v glavnem ni motil nikogar. V Kopru je imel bojda kar veliko pristašev. Pristašev? Ali "pristašev"? - Slovencev, seveda. Tistih, ki nikoli ne pozabijo na "sosedovo kravo".)

 

Beda :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem... a vse to so vidiki, ki jih pac je 'treba' upostevat... ni tko simple, kot bi si mislil, po drugi strani pa je bolj simple, kot se bojis. xDDx

Otroci scena. xDDx

 

Elektrika?

tamal ima en aspekt... zarad katerega... sem SKOZ tezila :att:.

Kazala na vticnico, s prstom zugala, da je bilo veselje, x:px :vragec:, odkimavala, skratka, vse signale posiljala (mikrich, 8 mescev, se plazi, ne steka, ce mu reces - a stekas? xDDx)...

No, cez cas je sedel zraven vticnice, odkimaval z glavo in govoril, eka-tika, in da ne, ne vem tocno, s katerimi glasovi je rekel... ampak jasno je bilo, da mu je jasno, da... se ne pipa skratka.

 

Zdaj sem zasla, a v bistvu; mu vcepis, no, to sem hotla rect... odvisno kok mas suvereno vlogo... sam otroku je vedno tecno, ce se mora kaj zgovarjat.

meni je bilo mucno, ko so me sprasevali sosedje, znanci, ko je mama bila skrivnsotna, ces, kje je moj oce in ali so se locili moji... nekak... zeljni krvi so bili, sem kar zasovrazila lesk v njihovih oceh, ko so me to sprasevali...

 

Zato (med drugim) razumem otroke v taksnih in podobnih zivljenjskih situacijah in okoliscinah.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem bila pa kruta do tamale... :D

mah, vcasih znam bit zlo grozna, v bistvu....

k sreci nisem poslanec...

Morda pa se bom? x:px :vragec: x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LNF stranka v bistvu nekako ze je... prec zberem 5000 podpisov za dobro stvar.

vendar jaz si drugac predstavljam... pa - zdaj se ni cas... zdaj sem se mlada in tko... lepo, v skladu s casom in vsem....

ampak nekoc bo, nekako se mi zdi, sam v drugancih oblikah.

Besedo pa bomo ziher imeli...

Kot poslanke v vladislavi pa me seveda ne bus videl. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se manj po mojem, prec najdejo ne vem kaj.... sem si vse ze sproti onemogocila, da me ne bi slucajno kdaj kaj podobnega picilo (ker imam duh v konjunkciji s fortuno) xDDx

 

Tko kot je oz. pelje, mi cist ustreza... v prihodnje pa - zivi bili, pa vidjeli.

 

raje kot okolje parlament bi imela okolje vas, komuna. xyesx

 

TO tud ni tko neizvedljivo, kot se slis.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tle pri meni bi vsi delali... :P :vragec:

sadili oljke pa taksno... paradajz... to kar mam jaz najrajs pac... bi komandirala, da bi bilo veselje. :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brez veze. Če prav vem (pa ne trdim, da vem prav) imajo poslanci tak nek limit za uporabo telefona, ki se ne nadzira....če gredo preko, pa plačajo sami. Kar se pa interneta tiče pa take institucije tako plačujejo pavšal, ki ni odvisn od "količine" uporabe.

 

Kar se "očeta" tiče.......ne vem zakaj bi moral biti slab oče, če je seksualno pač mal munjen, kot bi rekli nekateri. Mogoče pa je in je bil odličn oče. Kot da je to nujno povezano, soodvisno. :o|o: Ne vemo, kako je z ženo, kako imata ali nimata to dogovorjeno.....

 

Ne vidim posebnega razloga, da bi moral odstopiti. Njegova reakcija pa se mi zdi poštena, verjemite, da je imel na izbiro več različnih reakcij........bi mu lahko npr. Jelinčič ob vseh svojih pizdarijah kako prišepno......kaj naj pove za javnost. x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj ni v temu stvar, Mick.

 

Na bruhanje gredo svetohlinske in kvarne reakcije ljudi. Juri je bil do izbruha škandala 'nad' osebnost. Zelo uspešen politik, priljubljen med ljudmi, imel je uspeh zaradi svojega možatega nastopa, klasično italijansko uglajenih besed, urejenega in negovanega videza, srečna družina, vedno se je ustavil in pokramljal z ljudmi, bil župan, postal poslanec- nihče ga ni mogel ustavit.

 

...potem se mu je pa zalomilo,( in ljudje so odprli šampanjec)............koliko misliš, da lahko uspešen človek 'preživi' v Sloveniji?

Zelo malo. Biti dober, biti uspešen in tudi kvaliteten je v Slo smrtni greh.

Bern ima prav; nikoli nevemkajbili in nikolinebomo :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam pač mal pokomentiram takšne ljudi, ki se zdaj obešajo na vse žive brezveznosti (službeni telefon, internet itd.). Sicer se pa strinjam s tabo, povsem. Pol pa mu jih tak zavida, da so čist zeleni...... x:px

 

Nikolinevemkajbili in nikolinebomo? :o|o: Se ne strinjam. Vedno nekaj bili in vedno bomo. Vsaj kar se tiče mene samega (haha mal samoljublja ne škodi x;)x ) in ljudi, ki jih tako ali drugače poznam ter cenim, spoštujem. Po njih jaz ocenjujem Slovence, ne po unih "slovenceljnih". Slovenija ima izjemno veliko zelo zelo posebnih in sposobnih ljudi. Mislim, da je svetohlincev itd. v vsaki državi v približno takem razmerju kot pri nas, le nas bol zadene, ker smo tolk mali. In Juri si bo verjetn mislil - klinc vas gleda in živel naprej, tud v politiki. Jaz pa ga v tem podpiram. x^x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poslanci in ostala raja na položaju naj bi bila za zgled. :8): Rdeči Jurij to glih ni. Škandal ziher, čeprav ni edini. Malo bomo še mleli, psi bodo lajali, karavana bo pa jasno, šla dalje. Klinc pa tak poslanec! x:Dx

 

Aja. Uboga njegova žena! Po moje te kap sune, ko se zaveš s kom spiš. Očitno ima tip prepolne žepe "drobiža" pa še vedno premalo, da bi si kupil en orng sendvič. Če sploh ve kaj je to in je kar naprej lačen.

Dum spiro, spero.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:o)x

 

Spolno življenje posameznika (pa magar politika) po moje ni nekaj kar bi naj blo komu za zgled. x;)x

 

Škandal? Ja, tak, zlo užitn za rumeni tisk in njegove bralce, gledalce......pravzaprav "srečni" škandal x:o)x ......oboji so namreč srečni ob njem.....prvi, k orng služijo, ko ga prodajajo drugim, ki komaj čakajo, da se ob njem mal naslajajo al pa zganjanjo svetohlinstvo.... x:o)x

 

Me zanima, če bo tip zdaj še kaj več ponudb dobu..... xcivx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...