Skoči na vsebino

Rdeči Jurij


Guest sstane

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Včeraj sem bila v Kp, pa sem na tržnici srečala nekaj znancev, ki so mi s peno na ustih hiteli pripovedovat tole osrano štorijo :xx!:  :xx!:  :xx!:

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pri nas v It so takele zadeve dnevno, in se nobenemu ne zdi poseganje v zasebnost, če gre za JAVNO osebo. Takoj po dnevniku lahko gledaš, kako si razni politiki vrtajo po nosu, praskajo po genitalijah ali vlečejo gate iz riti :xx!: . Po dnevniku(!) pa smo celo videli, kako je poslanec šlatal kolegico med sejo. Pa 6 mesecev  :O:  vsak dan po dnevniku! štorija Clinton-Levinsky, kolikor hočeš tega. :o|o:

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

ja saj to je najvecji absurd...tu je prvic, pa se zdaj vsi lahko v miru naslajamo.

 

mater, kako me to ne briga, kdo s kom kdaj zakaj...zdaj moram pa se to poslusat okrog stalno.

ne tu, ni panike, ampak moralnezi vsi kar naenkrat...se mi zdi, da bi se lahko bolj ukvarjali z bolj bistvenimi stvarmi, kot s tem. mislim, da so blazno velike vsote denarja davkoplacevalcev sle v maloro, tole- juriju en sex placat po telefonu je se najmanj.

ampak zdaj je gresni kozel in to pecen.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 134
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx x:Dx x:Dx

 

ja saj to je najvecji absurd...tu je prvic, pa se zdaj vsi lahko v miru naslajamo.

 

mater, kako me to ne briga, kdo s kom kdaj zakaj...zdaj moram pa se to poslusat okrog stalno.

ne tu, ni panike, ampak moralnezi vsi kar naenkrat...se mi zdi, da bi se lahko bolj ukvarjali z bolj bistvenimi stvarmi, kot s tem. mislim, da so blazno velike vsote denarja davkoplacevalcev sle v maloro, tole- juriju en sex placat po telefonu je se najmanj.

ampak zdaj je gresni kozel in to pecen.

 

sej mrbit je zato k je lepo zadovoljen še bolši politik ne pa neki živčni nezadovolneži.... hihi

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kazala na vticnico, s prstom zugala, da je bilo veselje, x:px :vragec:, odkimavala, skratka, vse signale posiljala (mikrich, 8 mescev, se plazi, ne steka, ce mu reces - a stekas? xDDx)...

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

jaz sem tudi imela to foro....ne ne letrike...!

sedela zraven vticnice pa vsem razlagala,da ne smejo...itak mojim vsi lasje pokonci, ker sem seveda potem skozi sedela zraven vticnice, ker me je tako fasciniralo, da se ne sme, in da jaz to obvladam x^x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je pa za Jurija prav vseeno! Ni mi pa vseeno za nas.

 

Lahko je tudi najbolj priljubljen politik, ampak to ni bistvo.

 

Ker je gospod v službi davkoplačevalcev, mi ne more biti vseeno, da se dogovarja, pa izvaja neke aktivnosti, ki niso ravno parlamentarne, v zato predvidenem delovnem času. Če bi bil Juri zaposlen v kakem podjetju, bi na vljuden pa tudi manj vljuden način dobil nogo (že zato ker bi škodil ugledu podjetja!)

 

Ker je pa gospod politik, pa tam sodeluje v nekih državnozborskih komisijah, na primer za obrambo, zunanje zadeve, pa pri tem izve tudi katere stvari, ki morda niso za vsaka ušesa.....so njegove aktivnosti lahko predmet izsiljevanja takšnih ali drugačnih lobijev,ki potem laže uveljavijo svoje ineterese. Ali pa na primer tudi vohunskih služb, za katere morda vsi domnevamo, da obstajajo samo v romanih?

 

Zaradi takšnih stvari mislim, da bi pa naši politiki morali bolj paziti, kaj počno, vsekakor bolj kot Juri. In pri tem ne mislim, da naj to počno samo malo bolj na skrivaj... :o|o:

 

Drugače mi je pa prav vseeno, kdo se s kom na kakšen način... pa če imate še tako obskurne...uživajte! :vio:

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MucMac, daj nehi no. Ko bi preverili spolno življenje vseh politikov bi samo :eek: :eek: Jurij je pač naletu......kdaj drugič pa bo kdo drug. Ne pozabi, da se na znane, vplivne, premožne itd. ženske še bolj palijo, tak da.... x:px x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah kaj se vse z mojim cashem pocne, pa se tud tale racuncic placam aureliu, da bo boljs pedenal svoje stvari, ves olajsan in poln novega elana. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Uh, tud tle je ta tema xrolleyesx

 

Ma pod castjo mi je brat vse, kar napise Pozar. Zalitev za novinarski poklic je on. Zal se pa tej zgodbi ni dalo izognit, ker so se o tem pogovarjali povsod, kamor sem prisla.

 

Komentirala pa ne bom. Sploh se mi ne zdi vredno.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na neki sodni obravnavi je bil omenjeni Bojan Požar predlagan za pričo. Sodnica je odvetnika popzvala, naj poskrbi, da bo res prišel pričat. Odvetnik je odvrnil, da bo sodišču priskrbel Požarjev naslov, nakar je sodnica rekla, da imajo Požarjevih naslovov kar nekaj in da nikjer ne sprejema pozivov ter da ga "to sodišče že dve ali tri leta ni videlo" (citat), kar je zanimivo, če vemo, da se možak stalno nekaj toži (in stalno po več stvari v istem času odprtih).

Konec debate je bil v tem, da je sodnica mledemu odvetniku naložila, naj se osebno zaveže, da bo Požarja pripeljal na sodišče pričat. To naj bi bilo drug mesec.

 

Še bo zanimivo.

 

Če je tako in če piše stvari, za katere bi marsikomu razbili še kaj drugega kot Petku lobanjo, se ne smemo vprašati, zakaj je tak poden od novinarja (ker verjetno sploh ni), ampak komu je v interesu, da piše, kar piše. Kajti potem je marsikaj bolj razumljivo. A če je slučajno res tako, potem je tisti nekdo zelo močan.

 

:eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Njegovo spolno življenje je res njegova stvar. Ampak tale človek je javna osebnost. In glas o temu gre tudi čez mejo. In ta glas (tako kot popevčice za Emo) nas na nek način označuje.

Kakšen narod smo, da imamo takšne k....politike, ki niso sposobni niti toliko diplomacije, da bi te intimne stvari počeli skrito in diskretno?! :eek:

In tak človek, ki ne premore niti osnovne samokontrole, odloča oz. sodeluje pri odločanju, kaj je dobro za nas???? :eek: :vragec: :vragec:

 

Ne, ni prav, da je tako. Če že ima svoje hibe, bi jih moral znati obvladovati. To je osnova, ki jo od vodilnih pričakujemo. In zakaj se je s svojim imenom predstavil? Zato, ker je to njegova garancija za uspeh. Torej je tudi na seksualnem področju izkoriščal svojo "pomembnost", da je lahko zadovoljil svoje potrebe. Ne, to pa ni prav!!!! :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, joj. Smešno mi je, ko predstavniki rumenega tiska tumbajo, da je šlo tukaj za javni interes.....al pa, da gre za politika in njegovo ravnanje, ki se ljudem zdi nesprejemljivo, zavržno, zato je to bilo treba objaviti. Mah, kaki javni interes? :xx!: Kakšno zavržno dejanje? Larifari, gre sam za biznis in nič drugega. Zdaj vsi služijo na njegov račun, imajo kaj "žgečkljivega" pisat in to ljudi zanima. In kupijo časopis. Še jaz, ko me ne to v bistvu ne zanima glih, bi verjetn, ko bi mimoidoč kioska zagledal zveneč naslov Aurelio Juri - Svinger in Slovenske Novice - kupil en izvod, čeprav bi čez 5 minut pozabil na vse skupaj. In bil razočaran, ker govorjo o svingerstvu, o tem pa ne duha ne sluha x:o)x . Taki pač smo ljudje. Ker kar se tiče po mnenju rumenega tiska za ljudi zavržnih dejanj......Clintona so mediji skor križali, prišlo je do impeachmenta, ki ga je senat zavrnil in Clinton je še naprej ostal predsednik.......danes, kot je bilo razvidno iz dela oddaje Trenja, je superzvezda demokratov in eden najpriljubljenejših predsednikov ZDA vseh časov. Kako je to mogoče, ko pa so bralci njegovo mickeno uživanje v Monikinih ustih šteli za tako zelo zavržno? Da se o princesi Diani ne menimo.....

 

It,s no business like show business x;)x x:px x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D hihi and the show must go on :D sam ej tok bedne afere še nisem vidu, kaj js vem da bi vsaj koga kaj zlorabljal, ampak ne da se pač dobi par parčkov uživajo evo... skor si upam rečt da so ga ulovili pri nečem lepem... koristnem, vsaj en poslanc k nekaj dela za ljudi... hihi pa ki nas ne sam "jebe" za naš dnar... hja,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kozorogi bojo povedali, kaj je prav. :D ;) xsuperx

 

red mora bit, in to najboljsi... haha... ;)

 

Kva pa?

>_>

 

Ma naj počne kar hoče pod svojim koutrom. Meni je čisto vseeno, če jih dvaindvajset na dan zamenja, to ni moja stvar. Me sploh ne moti to, kar počne. Vendar bi od politika v prvi vrsti pričakovala diskretnost.

Pa koji butl je, da se gre predstavljat s svojim imenom in šarit po internetu in se javno ponujat. :vragec:

 

Ma kakšen red? :eek:

Naj živi kaos! Bodo že ribe povedele kako se pride do njega x;)x x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav sem gledal samo približno polovico te včerajšnje oddaje, pa je bilo notri res malo murje neumnosti. Pri tem Bauer niti ni izstopal iz povprečja - s tem da je več ali manj izgubljeno gledal okoli, upal, da ga ne bodo kaj preveč matrali, in trikrat ali štirikrat (tudi v zaključni besedi) ponovil, "da bodo oni še naprej delali isto, če bo interes". x:Dx Kar bi Slaku lahko napisal tudi na list papirja, s katerim bi se opravičil za izostanek - efekt bi bil isti... x:Dx x:Dx

 

Denar je denar, to je jasno. Vsi bi počeli isto, če bi le prineslo keš. Koliko se je konec koncev pisalo o enih ovenelih joških...?!

 

Ne glede na Požarjevo zagotavljanje, da ni šlo za političen motiv, pa še vedno nisem prepričan v to. Juri pač v Združeni listi ni kdorsibodi - če je Pahor vedno bolj aut zaradi Bruslja, Potrč pa tudi ni več rosno mlad, ampak je eden najstarejših poslancev, je Juri še vedno orenk kerlc, poleg tega je vpliven in priljubljen. Prelepo, da bi bilo res (Požarjeve trditve namreč). (Ne ti meni... :xx!: )

 

Me je pa močno presenetil izid telefonskega glasovanja o tem, ali naj mediji razkrivajo intimno življenje poslancev (približno tako je bilo formulirano). Samo 52 % ZA - a je to mogoče?! :eek: :eek:

 

Orkodijo, s Slovenci se dejansko nekaj dogaja. :eek:

 

(Treba se zakopat v efemeride, mogoče piše v zvezdah ...)

 

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah veste kaj..

sej nismo v nekdajni SZ, pa pod nekim opasnim režimom, da glih uni, k nam pamet solijo da bi nedotakljivi bli. No more..

Drgač pa vsak, ki je javna osebnost, še tolk bolj mora bit na te stvari pripravljen.

Itak sem že v eni temi na tole rekla, da vsak mora odgovarjat za svoja dejanja. Pač v skladu z njimi pa lajf je.

Kr v redu tale rumen tisk. Po moje se ženi sanjal ni o tem, pa so vse raziskal, ni blo treba detektiva najemat. Zdej se lahk pa loči, pobaše pol premoženja pa ga sune čez prag, kar bo 100 % naredla, taka sramota, pa še cela Slovenija ve.

Jst se s takimi spolnimi praksami ne strinjam, ko sem bolj zadrgnjene sorte, ampak to sem zdej prerastla, kar dela kdo, pa obema partnerjema paše, ok... no problem. Ko pa se eden dela zglednega moža, pa zglednega poslanca, kao kaj on meni o zvestobi, pol ga pa tkole dobijo..

mu pa želim eno YELLOW SUBMARINE

PA DA GRE DOL KOLKR SE NAJBOLJ DA! :xx!: :vragec:

Čist na dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pol pa uni kretenasti Miheljak s primerjavo začne kako ravnajo z žrtvijo na sodišču, kak je to stresno za posiljeno žensko. Give me a break, kok lahk enga prasca k ne ve kam bi ga še tišal, primerja s posiljeno žensko???? Sramota, žrtev v tem primeru je edino žena, ki bi lahk svašta fasala od njega, ko se je gospodu zazdelo, ono casual da je treba enkrat na mesec opravit, da ne bo kej sumila. Uff... me kr vse srbi.. Pa hčerke. Sin je pa tak njegovo pravi naslednik kao. :vragec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Naj živi kaos! Bodo že ribe povedele kako se pride do njega x;)x  x:px

xsuperx haha, Kozorog se za kaos rabi plan in strategijo in skratka delovni nacrt!!! x:Dx x:o)x :vragec:

('bodo ribe povedale' kao, kako in kaj - za kaos sceno...) xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včasih težko verjamem kaj eni "čistuni" :vragec: na tem forumu vse napišete. Če se samo spomnim še o kaznovanju, o neobjektivnem medijskem poročanju v želji po senzacijah itd. itd. Pa saj, boli me patka, samo prav zanima kako se bi počutili, ko bi bil žrtev v katerem od omenjenih in podobnih primerov vi ali vaš vaš bližnji. Dober, vi ste ćistuni, vam se to ne more zgodit, kaj pa bližnji.... :vragec: x;)x

 

Rumeni tisk je bljak, ga ne berem in se tudi sprašujem kakšni so ljudje, ki tako hlepijo po njem. Čistunski, strahopetni, zagrgnjeni do fula.....pol pa se naslajajo v rumenem tisku, da vsaj delno zadovoljijo svojo "zapetost". :vragec:

 

Zadeve nisem natančno sledil. Tako ne vem ali je žena za to vedela ali ne. V vsakem primeru je za moj okus naredil napako, da je v nekem intervjuju zatrjeval, da je zvest ženi, da je to temelj njune veze. Saj ga razumem, da je to javnosti posredoval po svoje, sam bi se na njegovem mestu takemu odgovoru definitivno izognil. Vse ostalo je pa čist njegova, njuna stvar. Samo, če bi bilo tako, se ne bi imeli kaj naslajat, ne x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...