Skoči na vsebino

Rdeči Jurij


Guest sstane

Recommended Posts

Čaki zdej ti malecka, čaki......kaj pa....žena + mož - vsi ostali moški na svetu? x:px x:Dx

 

Ni važno kako razmišljam, teroretiziram, važno je kako ravnam..... x?x Hehe.... :vragec:

 

Sm pa se že ustrašu, da me boš k vama povabila, ko sem videl, da si sem neki postnla.... xcivx :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 134
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Če je že treba, ne......bolš pa, da ne bi blo treba :vragec: x:Dx

 

Povabilo sprejeto.... x:px Pa kak pir bi si še izprosu, saj te nisem pi..., da bo sam čaj pil.... x:o)x x:Dx

 

Kaj pa vem. Ne maram nekih omejitev, pravil igre, norm, ki mi jih postavljajo drugi. V zasebnem življenju. Že tako smo na vsakem koraku omejeni z nekimi pravili, ki se jih moramo držati, pa če nam je to prav ali ne. Moje zasebno življenje je moje zasebno življenje. Če z njim ne povzročam škode drugim ljudem je to moja stvar. Mogoče je vprašanje, če varam in to uspem prikriti in tako nikogar ne prizadenem, od kje pravica pol komu tretjemu, da razodene mojo skrivnost? Al pa če sem tako dogovorjen z ženo? Ja, ja, ja, javna osebnost pa to......se mi včas zdi, da so te javne osebnosti kot naročene za rumeni tisk. Ah, ne zdi, tako je. Samo vseeno, se spomnite princese Diane......kaj vse so z njo počeli rumeni mediji in jo na koncu v begu pred paparazzi verjetno poslali celo v smrt. A je to normalno al kaj? In res, Clinton je bil predsednik največje svetovne velesile in tud po pušenju to ostal. Brez veze torej, s tem po mojem zlo verjetno ni počel nekaj s čimer bi ogrožal svoje obveznosti kot poslanec.

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni osebno se zdi najbolj primitivno to, da se kot novinar spustiš tako nizko, da je edini način, da prideš do zgodbe to, da nekomu nastaviš past in se greš nekega svingerja........potem pa naj še novinarji trdijo, da opravljajo častno delo........

 

sicer ni nič novega, da so slovenski politiki svingerji, pokasiral jo je le Jurij (hm, pa kako lepo ime ima x:Dx ), ostali so se pa skrili v mišje luknje.............. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tudi to sem pomislil in potem pozabil.....haaaalooooo.....novinar se predstavi kot kandidat za tak seks zato, da iz njega izbeza njegovo intimno življenje. :xx!: :xx!: A tako je bilo? Ker vse kar sem prebral sem tu, v Večeru in na Trenjih kar sem slišal....

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

 

Meni so sedaj najbolj'bljak' apartmaji na Ježci oz.ježiškem campu.

Bljak :xx!:  x:Dx

 

 

Laufa pa laufa tale tema x:px :vragec:

 

Meni se tudi zdi bljak plac na Ježici za takele zadeve.

Bi pričakovala kaj več od takega uglajenega gospoda, napol Italijana , pa Leva :vragec: x:Dx

 

Sicer pa se stvar umirja. Le vrli Koprčani si takoooo zelo želijo supermegadbestajtčau občana, da se po mestu rola štorija, da mu je to podtaknila nič manj kot CIA :eek: , ker je bil baje najbolj zavzet proti NATOvec.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

Monade in štroncade, bi rekel Oliver Mlakar x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi je zdelo da je lev, pa nisem vedela, ali sem dejansko kje to zasledila (ko imam tak spomin, da mi kar kaj ostane v glavi, pa sploh ne vem odkod in vse), ali sem si sam 'izmislila' pri sebi. :)

 

mah, ja, na finto metat... svinjsko je res, podlo... nedostojanstveno...

sam kaj? naj se predstavijo - smo novinarji tega in tega medija in vse tole?

ne bi bilo primera pol...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če je Lev se morda njegovemu Soncu tranzitni Saturn približuje :vragec:

A ima kdo rojstne podatke.Vsaj mesec rojstva bi prav prišel.

 

Potem bo pa še hudo..pa nič več x:Xx x:Xx x:Xx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanx!

Jah, priblizuje se sicer res, sam je se cist prevec oddaljen, poleg tega pa sam saturn na sonce po mojem ni dost za taksnole razkrinkanje.... kaksen urancek kje al kaj tcga mal doda... pa kaksen Jupiter ali venera v kaksni opoziciji s pomembnimi al kaj tacga...

Luno ima v Devici, ce je rojen pred 21:20, lohk da ni, bi prej rekla, da jo ima v tehtnici.... ampak tudi devica ni vedno tko nedolzna kot zgleda.

 

Mars ima v raku, a ta je pa ze iz aspekta s saturnom (ker je v zacetku raka).

 

Ja - ima pa zdaj precej natancno opozicijo venera/Uran (tranzitni uran na natalno venero).

Haha, in tud Saturnu je v opoziciji uran zdaj (ima venero s saturnom v natalu (3 stopinje orbisa)..

 

Tako da - prav res, ze na 1. pogled lahko vidimo par tegale... se torej poklopi...

 

V natalu ima sonce pluton 10 orbisa - bi vseen vzela v konjunkcijo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... 1x je mojo znanko en tip (maser) prakticno posilil... grob tipo in vse...

Je nekak izvedela njegove podatke - tip ima totalen stelij v devici. :eek:

Tako da.... ni vedno tako kot se zdi ali kot si clovek zamislja ali kot bi pricakoval. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>In ko se bo začel Sade Sati, kaj bo pa potem, kaj se od satija lahko pričakuje? :sori:

:irs:  :irs:  :irs:

 

 

Takrat mu bomo pa dali nasvet,da prebere Veličastnega Saturna x:Dx

 

 

Drugač pa Luna v Devici kaže tud na enega šparovnega laverja....odtod tudi

ježiški bungalovi x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem še na blitz njegov chart pogledala in našla natalno Sonce na 5.stopinji Leva(močna seksualna privlačnost) x:px in ,v bistvu, je to Sonce 'močnega'Leva...Venera na 3.stopinji mi deluje precej dvojčkasto..torej'zadeve' podvaja :vragec: potem pa me moti Venera v konj.s Saturnom.. morda ga privlačijo starejše ženske,gre za ljubezen katero ,konservativni ' del družbe ne sprejema x:Xx ..pravo ljubezen pa dočaka na'stara' leta. če jo sploh dočaka ker Saturn uči potrpežljivosti in če je ni.... x:Xx x:Xx x:Xx x:Dx :vragec:

 

Venera v sekstilu z Uranom pa kaže,da ni rojen za zakonsko zvezo ker potrebuje ogromno svobode in želja po 'novitetah' je velika...v primeru,da je natus poročen oz.v zak.zvezi pa s temle aspektom zveze ne bo razdrl ...evo in tale aspekt prinaša LJUBEZEN PREKO INTERNETA x:Dx

 

Morda še tole:

 

Vzela sem datum 1.2. ko naj bi se'novica,lansirala v eter ...Strelec(sign.časopisov) je takrat 'gostoval' T.Marsa in T.Plutona v konjunkciji...oba pa sta tvorila polkvadrat(aspekt,ki išče akcijo) na T.Venero,T.Kirona in T.Merkurja...

 

Ej ...naj bo dovolj... x:)x

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>... vidim, da vam tip da mislit' hehe x;)x  x;)x  x:o)x

eh, ni sile, smo pac odprli solate efemeridne in tvegali da se vse raztrese (se ni)..

 

Jaz sem riba, torej nimam prav blazno predsodkov in se mi to ne zdi popolnoma nic taksnega...

Ker pa pac... zakaj pa ne, horoskop in tole, pa smo imeli se mal primercek za obravnavo...

Po pravic povedano me bolj Peric in umori zanimajo - a jih je? a jih ni?

Tole pa... xrolleyesx... eh ja...

futr za folk, ki ne sexa al pa slabo al si zeli popestritve... ker pa ta to ima, shtala. :|||

ja, kao, 'nedopustno' - neki morjo rect. x:o)x x:Dx

 

ne vem no, kakor obracam tole, vrtam, vse..,. se vedno se mi ne zdi pac nic takega. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Drugač pa Luna v Devici kaže tud na enega šparovnega laverja....odtod tudi

ježiški bungalovi  x:Dx

... kar je še vedno prava razsipnost v primerjavi z dvema (prešuštnikoma), ki sta se veliko let nazaj zvečer strastno poonegavila v njegovem fičku na parkplacu kampinga na Otočcu.

 

In so ju zjutraj našli kar tam. Še vedno lepo sprijeta.

 

Da ju ne bi zeblo (zima), sta imela motor prižgan in z monoksidom ju je oskrboval vse dotlej, dokler ni zmanjkalo bencina.

 

:eek:

 

:xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...