Skoči na vsebino

Rdeči Jurij


Guest sstane

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>eh,  se vedno se mi ne zdi pac nic takega. :)

 

 

oh Marsa - bolj se ne bi mogel strinjat' s tabo.............. bedno se mi zdi to, da se folk naslaja nad tem, da je pač moški in še živ povrhu, to, da je pa kar nekaj dedcev, ki pretepajo svoje ženske in otroke, alkoholiki, ki malretirajo svoje domače - ah, to pa nobenega ne gane............ :xx!: .......

 

ah, kaj čmo............

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 134
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>... kar je še vedno prava razsipnost v primerjavi z dvema (prešuštnikoma), ki sta se veliko let nazaj zvečer strastno poonegavila v njegovem fičku na parkplacu kampinga na Otočcu.

 

In so ju zjutraj našli kar tam. Še vedno lepo sprijeta.

 

Da ju ne bi zeblo (zima), sta imela motor prižgan in z monoksidom ju je oskrboval vse dotlej, dokler ni zmanjkalo bencina.

 

:eek:

 

:xx!:

 

 

Se pravi 'lepo sprijeta'zaspančkala...for ever x:Dx :vragec:

 

V fičku??? :eek:

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>oh Marsa - bolj se ne bi mogel strinjat' s tabo.............. bedno se mi zdi to, da se folk naslaja nad tem, da je pač moški in še živ povrhu, to, da je pa kar nekaj dedcev, ki pretepajo svoje ženske in otroke, alkoholiki, ki malretirajo svoje domače - ah, to pa nobenega ne gane............ :xx!: .......

 

ah, kaj čmo............

 

jao, jao.. kak smo zdej grdi.. ko tlele o juriju, pa takile so še na svetu.

Ljubi človek :2src: tlele je tema Jurij skače.. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Remember?

Če bi blo pa o sadistih bi pa o tem se razpričaval.. Pa temo odpri.. :inocent: x:px

 

Bern zgodb o sprijencih (ma ne, o sprijetih :eek: ) je full.. Kok je to sploh možno, tkole ko kje seksajo, pol pa narazen ne morjo...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>oh Marsa - bolj se ne bi mogel strinjat' s tabo.............. bedno se mi zdi to, da se folk naslaja nad tem, da je pač moški in še živ povrhu, to, da je pa kar nekaj dedcev, ki pretepajo svoje ženske in otroke, alkoholiki, ki malretirajo svoje domače - ah, to pa nobenega ne gane............ :xx!: .......

 

ah, kaj čmo............

 

 

čak mal...a misliš,da tale tip ni prizadel,pa še kako,svoje družine?

Mogoče je tole še huje kot kakšen udarec ali kaj podobnega. Kakšen moški pa je tole?

Zame en navaden pezde če bi me vprašal pa me nisi ampak rečem lahko vseeno.

 

Btw:saj se nihče ne izživlja ...pokomentiramo pa lahko,aneda?

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Č.v.e.k.a jst tega tud ne štekam, kolk jih reče kao, da sej to pa ni nč takega, če dela kaj mu paše, koga to briga. Sej jst ne rečem, da briga mene osebno, prizadene najbližje, seveda. Briga ženo to sigurno! In njo najbolj, zato ne more noben rečt, da je to njegova osebna stvar, to je stvar DVEH! Če pa komentiram tko kot jst razmišljam, se mi pa ne zdi dober človek, če ga najbližji tolk mal brigajo, da tole.. no, a ni res, take zadeve niso sam stvar enega, če ma resno zvezo? A ni tko?

Ne, tlele boljš nč - napisat, ta tema je, da temu pezdetu svečo zravn držimo!!!!!!!!!!!!!! :vragec: x:Dx Malo morgen.. x;)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Č.v.e.k.a jst tega tud ne štekam, kolk jih reče kao, da sej to pa ni nč takega, če dela kaj mu paše, koga to briga. Sej jst ne rečem, da briga mene osebno, prizadene najbližje, seveda. Briga ženo to sigurno! In njo najbolj, zato ne more noben rečt, da je to njegova osebna stvar, to je stvar DVEH! Če pa komentiram tko kot jst razmišljam, se mi pa ne zdi dober človek, če ga najbližji tolk mal brigajo, da tole.. no, a ni res, take zadeve niso sam stvar enega, če ma resno zvezo? A ni tko?

Ne, tlele boljš nč - napisat, ta tema je, da temu pezdetu svečo zravn držimo!!!!!!!!!!!!!!  :vragec:  x:Dx  Malo morgen..  x;)x

 

 

Živjo,

 

 

se,v celoti,strinjam s teboj.Niti pod razno mu ne mislim držat svečo ker mu jo večina drži.V glavnem mislim s svojo glavo,misli zapišem (ali tudi ne) in pojma nimam zakaj bi se prilagajala množici.

 

malo me tudi pojezi ker so bili ,njega dni,vsi forumi( ne mislim LF) polni Clintonove afere z Moniko ...bil je baraba,nesramnež,pacek..pa še kaj.. ...tegale kranjskega Janeza pa,kao,podpiramo.Ker je bogi ,mi pa se z njegovo stisko 'hranimo' naslajamo,težimo... ne upamo reči bobu bob...

 

Nič nimam proti njemu ampak če si nek politik pusti peljati na,tanek, led internetnim

klepetalcem ...kako lahko pričakujem ,da ne počne podobno pri soodločanju kakšnih

odločitev na državni ravni.

 

Pa še skopuh je povrhu.....ampak tole je že njegova stvar.Je pa hecno. x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cveka - prav za nobeno PODPIRANJE jasno ne gre.

 

Kok ste crnobeli vcasih.

Si lohk sam 'za' al pa 'proti' al kaj? xrolleyesx

 

Torej, ce se mi ne zdi nic takega, je jasno, da cist shizim nanj al kaj?

Kaksna je to logika? x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Se pravi 'lepo sprijeta'zaspančkala...for ever  x:Dx  :vragec:

 

V fičku???  :eek:

V fičku.

(Pol je pa celo Novo mesto govorilo o tem. Familije so se skrivale pa to. Saj vemo, kenede?)

 

Cutat:

<Bern zgodb o sprijencih (ma ne, o sprijetih ) je full.. Kok je to sploh možno, tkole ko kje seksajo, pol pa narazen ne morjo... >

 

Eh, pupa, saj ni šlo za to, da ne bi MOGLA iti narazen - šla bi že, šla, tako kot vedno do tedaj, samo zaspala sta prej. Tazadnjič.

(Mal sta se odpočila od lušnega, pol sta zadremala od lušnega pol je bil pa mrk. Samo onadva tega nista več vedela...)

 

:xx!: :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Katerih dveh? Njega in tebe? x:px

 

ne, tistih dveh, ki skupno orodje uporabljata.. x:Dx x:Dx x:Dx

To je tko, kot da bi dva zobno krtačko isto uporabljala (bljak, kaka primerjava, ali ipak, tko intimno kot to, je zame tud, orodje..) pol pa bi jo posodil še enem xy... :OO!: (marsa en smajli ko kozla bi še nucal :inocent: )

 

bern, veš pa dejansko so se že sprijeli včasih.. Aha ta dva pa sladko zaspala.. :sleeping:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ne, tistih dveh, ki skupno orodje uporabljata..  x:Dx  x:Dx  x:Dx

To je tko, kot da bi dva zobno krtačko isto uporabljala (bljak, kaka primerjava, ali ipak, tko intimno kot to, je zame tud, orodje..) pol pa bi jo posodil še enem xy...  :OO!: (marsa en smajli ko kozla bi še nucal  :inocent: )

 

bern, veš pa dejansko so se že sprijeli včasih..  Aha ta dva pa sladko zaspala..  :sleeping:

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cveka - prav za nobeno PODPIRANJE jasno ne gre.

 

Kok ste crnobeli vcasih.

Si lohk sam 'za' al pa 'proti' al kaj? xrolleyesx

 

Torej, ce se mi ne zdi nic takega, je jasno, da cist shizim nanj al kaj?

Kaksna je to logika? x:o)x

 

 

hej Marsa,

 

ne gre za podpiranje ampak držanje sveče x:Dx x:Dx x:Dx

Sem ti rekla,da dostkrat'lićiš'meni na Leva x:Dx

 

Logika pa...pišemo(govorimo) kar mislimo tako,da logike pravzaprav ni.Življenje samo je polno nelogike ...sem jo že davno zakopala ..

 

Cenim pa vsakršno mnenje ... (posebej če je blizu mojemu x:Dx )

 

 

Vse OK :palec:

 

 

Lep pozdrav

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Č.v.e.k.a jst tega tud ne štekam, kolk jih reče kao, da sej to pa ni nč takega, če dela kaj mu paše, koga to briga. Sej jst ne rečem, da briga mene osebno, prizadene najbližje, seveda. Briga ženo to sigurno! In njo najbolj, zato ne more noben rečt, da je to njegova osebna stvar, to je stvar DVEH! Če pa komentiram tko kot jst razmišljam, se mi pa ne zdi dober človek, če ga najbližji tolk mal brigajo, da tole.. no, a ni res, take zadeve niso sam stvar enega, če ma resno zvezo? A ni tko?

Ne, tlele boljš nč - napisat, ta tema je, da temu pezdetu svečo zravn držimo!!!!!!!!!!!!!!  :vragec:  x:Dx  Malo morgen..  x;)x

 

 

 

pač Mushi in Čveka, meni se njegovo dejanje ne zdi big deal - pa kwa pol - kolk decov jih okoli serje.........pa kolk bab tud x:Dx .......!!! no, to je moje mnenje....a je dobr človek ali ne, ne vem in me prav malo briga............res pa je, da me seksualni zategnjenci od nekdaj motijo............100 ljudi, 100 čudi x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>V fičku.

 

Eh, pupa, saj ni šlo za to, da ne bi MOGLA iti narazen - šla bi že, šla, tako kot vedno do tedaj, samo zaspala sta prej. Tazadnjič.

(Mal sta se odpočila od lušnega, pol sta zadremala od lušnega pol je bil pa mrk. Samo onadva tega nista več vedela...)

 

:xx!:  :xx!:

 

 

Pri priči podpišem za takšnole smrt! Ko bo prišel moj čas, seveda. In po možnosti ne v fičaku x:Dx . Kaj češ lepšega za poslovilno kot eno mega ljubljenje, potem pa lepo objet zaspančkaš in se preseliš v drugo dimenzijo? x:px x^x x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seksualni zategnjenec je tist, ki na kolene pade, pa pred seksom mal zmol in pol miži zraven, pa da mu ja ne bo prišlo, ker če mu bo, bo kot greh tretiran,

al je seksualni zategnjenec tist, k ne mara telesnih izvlečkov pol Slovenije na sebi??? :inocent: x:Dx blabla.. xzobkox

Jst pa ne maram takih, ki tako reč razglašajo za svojo osebno pravico, doma rečejo pa ženički.. Jst tebe ne bi nikol prevaru.. xflirtx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>seksualni zategnjenec je tist, ki na kolene pade, pa pred seksom mal zmol in pol miži zraven, pa da mu ja ne bo prišlo, ker če mu bo, bo kot greh tretiran,

al je seksualni zategnjenec tist, k ne mara telesnih izvlečkov pol Slovenije na sebi???  :inocent:  x:Dx blabla..  xzobkox

Jst pa ne maram takih, ki tako reč razglašajo za svojo osebno pravico, doma rečejo pa ženički.. Jst tebe ne bi nikol prevaru..  xflirtx

 

 

Mushi ojla,

 

tole si pa tko,ganljivo,dobro napisala,da mi po licih solze tečejo.

Priima x:Dx x:Dx x:Dx

http://www.webdeveloper.com/animations/bnifiles/guestbk2.gif

 

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram priznat, da sem se prav zgrozil ob tej aferi z Jurijem. Ne zaradi JUrija, ampak zaradi dejstva, kako globoko lahko pade že tako mrhovinarski rumeni tisk. In ne samo tisk, saj je tudi POP TV z največjim veseljem zgrabila priliko. Slakova oddaja tako in tako živi od afer in kar prav mu je prišla še ta. Že res, da v EU ni nič novega tak način novinarstva, ampak, ali moramo od EU najprej posvojiti prav najslabše stvari. Upam, da bo Juri novinarja preganjal kazensko in civilno. Prav bi bilo, da novinarjem (vključno s Slakom) nabijejo take vsote, da nobenemu več ne bo prišlo na misel, da bi obelodanjal stvari o popolnoma osebnih stvareh ljudi, politikov ali nepolitikov. Prepričan sem, da ni v Sloveniji odraslega človeka, ki ne bi imel v arzenalu zasebnega življenja kar nekaj stvari, za katere nikakor ne bi želel, da pridejo v javnost. Vsak naj izpraša svojo vest. Zlato pravilo je, ne počni drugim tega, kar ne želiš, da bi drugi počeli tebi.

 

Prav smešno se mi pa zdi, da neka druga "seksualna afera", ki sploh ni kazala želje po intimnosti, prav nasprotno, ni bila deležna kakšne posebne pozornosti. Dama se je poročila s 25 let starejšim gospodom, ki je za damo odštel kar 100.000$ samo za poročno obleko. Prepričan sem, da je šlo na strani dame za iskreno ljubezen do ženinovega bančnega računa. Nehote mi uhajajo misli na prostitucijo, ki ima več rangov, kot vse "službe" na svetu. Od najnižje - pocestnice, pa do poroke z visokim bančnim računom. No, o tem škandalu pa nisem zasledil nobenega zgražanja, ne v medijih in ne na LF. "Da človek toliko velja, kar plača...", kot je zapisal pokojni France.

 

Naj živi mrhovinarsko novinarstvo!

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...