Skoči na vsebino

Herbalife


Recommended Posts

Ogabno za bruhat, res. Sam js jem, ker vem za kaj koristi. Bom že zdržala kak mesec, oz. dokler ne dosežem cilja, pol si bom raj spet kake z okusom nabavla... Sem imela pa že različne vrste tega, tud čokoladne, vanilijeve, neke lešnikove al orehove, vse je na začetku rpav njaaamiii, na konc se vsega tako naveličaš, da videt ne moreš več.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja sej te sem jaz mislila, razlicnih okusov. Kaj je v bistvu razlika med temi pa unimi taogabnimi ( se ful ne spoznam, sorry)? No ocitne vem, ampak a se pozna?

Kaj pa je tvoj cilj? :inocent:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, kaksen post sem napisala...

 

Hotla sem te vprasat, kje si to kupila pa kero firmo ( razlicne okuse) pa kvalitetno ( ni tolk pomemben, kolk stane)...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta brez okusa ma še manj cukra not. Firm je kr velik dobrih, sam zdej morem it na škatle gledat kaj vse sm že mela, pa kaj mi je blo najbolj všeč po okusu. Matik npr. pa Waider (če sm prav napisala), pa Gensan.

 

Moj cilj je met čim lepš oblikovano telo, to pa itak pomeni čim manj maščobe, pa kr velik mišic, kar menda večini ni všeč. Trenutno pa hočem sam to videt, do katere najbolj ekstremne mere se mi uspe disciplinirat in nekatere tehinke najprej na sebi preizkusit, pa pol še komu drugemu pomagat. Čar je pa v tem, da si v bistvu lahko kakršenkoli si zamisliš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha, to pa tut men dogajalo... :vio: :o|o: x:Dx x;)x

ma res... pol sm cist jasno vedu, da necesa ne potrebujem!! x^x

mislm, da je to ze cist jasen, spontan in ociten razlog, kdaj nekja prenehati uzivat no!! :vio: pomoje. enostavano, ce ti ne pase, nehas, pa je. x;)x

fajn je le, da malo prej ze nehas, da lahko v bodocnosti spet uzivas, da ti ne nastane odpor recimo.

------------

Ogabno za bruhat, res. Sam js jem, ker vem za kaj koristi. Bom že zdržala kak mesec, oz. dokler ne dosežem cilja, pol si bom raj spet kake z okusom nabavla... Sem imela pa že različne vrste tega, tud čokoladne, vanilijeve, neke lešnikove al orehove, vse je na začetku rpav njaaamiii, na konc se vsega tako naveličaš, da videt ne moreš več.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko bi blo tko enostavno, bi blo fajn. Ker pol bi blo tud obratn, če rad ješ sladkarije jih telo potrebuje, pa vsi vemo da ni tako. Ponavadi prej obratno, tist kar naj bi nam koristilo, tist najmanj radi delamo. :xx!: Sam men se že v prevme tednu ne da več tega jest. No, sam sem se zdej navadila na to, da je to tk nujn kot zobe umit. Pa se pol sam spomniš, da je še vse kaj hujšega v življenju, kot pa tistih par sekund potrpet pa to dol pogoltnt.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, pomoje je od osebe do osebe odvisno, kolk ma stika s seboj in obcutka glede vnasanja kolicine in vrste zivil v sebe. :8):

ham, a si ze probala kdaj tko recimo mesec ali 2 ne jest sladkorja? ampka 0 sladkorja? in tudi cim mnaj sladkih zadev? no, morda to ze pocens?

in tako je bilo meni, ko sem po mesecu ali dveh zjutraj vzel zlicko medu, in mi je blo toomuch presladek.

sladkor in bela neprimerna sol zlo unicujeta tele obcutke pomoje!? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si pa zivljenja z nic sladkorja ne predstavljam. Ze tega "naravnega" dobim toliko v sadju ( ki ga veliko jem). Sladic pa ze dooolgo ne jem.

 

Zdajle imam cas in grem "na izlet" na www.mojaprehrana.com da si malce ogledam tele beljakovine x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, beljakovin se nisem, se odlocam med sirotko in sojo...macky, kak predlog?

 

Drugace pa od tam par stvari ze narocila ja ( energijske tablice za po treningu, pa dietne, probala sem tudi L-carantine za trening in napitke).

Mi je fajn, mal mam popusta, pride kmalu na dom...itd.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne, beljakovin se nisem, se odlocam med sirotko in sojo...macky, kak predlog?

 

Drugace pa od tam par stvari ze narocila ja ( energijske tablice za po treningu, pa dietne, probala sem tudi L-carantine za trening in napitke).

Mi je fajn, mal mam popusta, pride kmalu na dom...itd.

Sirotko za po treningu, drugač pa če misliš med obroki jemat je pa najboljš kaka mešanica različnih virov B, npr. Aminopro je že ena taka kr v redu mešanica, pa kr njami je. Dodaš sam še kompleksne OH po potrebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hm, kulsko  :palec:  sam, a se ti zdijo dovolj zdrave zadeve??  :inocent:  jst se namrec ne spoznam lih...

 

Naprimer dietne in beljakovinske cokoladice so ce hujsas, pa tudi drugace veliko bolj "zdrave" kot nek Snickers ali Twiks, ker s sestavinami, ki jih vsebujejo predstavljajo uravnotezen obrok ( zdej govorim za tiste, ki so bile priporocene meni, obstajajo bolj kvalitetne in manj kvalitetne, jasno).

Jaz sem namrec na dieti in me velikokrat prime zelja po cukru, nekatere te "dietne cokoladice" so pa res super nadomestek ( pa se vsebuje kvalitetne snovi). Meni so naprimer ful vsec Myloplex diet bar, pac tako ucasih za potesit lakoto je fajn.

Za po treningu, ene pol ure, so mi pa priporocali pretezno sirotkine tablice.

 

Glede L-carantina so pa mnenja deljena...predvsem o ucinkovitosti. Jaz ga imam v tekocini, zauzijem ga pa pred tekom. Eni pravijo, da je bolj placebo, ker vsebuje substance, ki so drugace v rdecem mesu...jaz pa mesa ne jem, zato mislim, da dobro vpliva name. Ce pa ne, mi pa vsaj da pikico vec samozavesti x;)x

 

Ce bi bilo nezdravo, teh stvari ne bi narocala. Vse pa v mejah, jasno.

 

Hvala macky! x:Xx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>kako pa ves, ce so zdrave al ne?? oz. kako ves katere so bolj in katere manj?

--------

 

Govorila sem o kvaliteti, ko sem rekla "bolj ali manj". Jaz delam po priporocilih trenerja, ki je obseden z zdravo prehrano. Kaj vsebuje ti pa pise na vsakem produktu, poglej si na mojaprehrana.com .

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kokrkol, kako pa ves, kere so bolj kvalitetne in kere manj? :inocent:

jst se 0 ne spoznam iz onih opisov kej dost :o|o: :sori:

...taurin, sojinega izolata, Aspartat...ipd... :inocent: ??

a ga lahk prasas, ce ve za MAP - najcistejse aminokisline v kristalini obliki na svetu? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Govorila sem o kvaliteti, ko sem rekla "bolj ali manj". Jaz delam po priporocilih trenerja, ki je obseden z zdravo prehrano. Kaj vsebuje ti pa pise na vsakem produktu, poglej si na mojaprehrana.com .

To je pač tako, da je to njegov poklic in on ti pač mora razložit in povedat tako kot je najbolj prav, medtem ko mora pa bit njegov način življenja vsaj približno isti. Kako bi pa blo, če bi duhovniki npr. žural zunaj cele dneve v kakem slači baru x:Dx Kdo je pa tvoj trener drugač? Me veseli, da je še kak, ko res obvlada zadeve, ker velik jih je kr enih kvazi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačky

če sem prav dojel delaš na tem, da v svojem telesu maščobe kar se da zmanjšaš. Če ni skrivnost, se opravičujem če sprašujem preveč osebno, do kakšnega % pa ti je že uspelo zmanjšati maščobo.

 

LP

I.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, je kr tesko tole vse no... :o|o:

 

ves folk ne zaupa firmam z dodatki prehrani, ne zaupajo tudi fitness dodatkom prehrani, ne zaupajo alternativi, in ne zaupajo zdravnikom in kar je bistveno, da ne zaupajo samemu sebi.. :xx!:

 

potem ostane se nihce. temu edinemu zaupajo. :sori:

 

vsak posamezni zagovornik enega od nastetih se 'bori' proti temu nezaupanju! preveckrat sprejema samo iz svojih izkusenj, verjame samo tisto kar je probal sam in deluje pri njemu. ceprav ima lahko nekdo drug (iz druge skupine) ravno obratne izkusnje.

razlogi in nameni so razlicni. lahko so profitne narave, dobronamerne narave, zdravstvene narave, etc... in spet, v vsaki od nastetih se najde 'dobro' in 'slabo' ce pac locimo. na dobro in slabo.

imamo dobre, manj dobre in slabe dodatke prehrani. imamo dobre, manj dobre in slabe zdravnike, kakor tudi alternativne zdrvitelje in tudi ti so lahko za nekoga dobri in za nekoga ne, in vcasih vredu in vcasih ne. prav tako pa nas ego deluje vcasih bolj in vcasih manj in vcasih zaupamo sebi bolj in vcasih manj.

 

a je tko!? x:Dx x;)x hecno ane x:o)x :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede zaupanja; jaz sem nasplosno velik skeptik glede raznih dodatkov, alternativ in podobno. Po pravici povedano sem ze skepticna glede hrane, ki jo kupujem v trgovini in vedno gledam na E-je, grame mascob, OH in razlicne zadeve.

 

Zato sem se tudi glede teh beljakovinskih tablic pozanimala, povprasala in tako dalje, preden sem zacela jesti ( pa tudi ne jem prevec redno; ampak ko me napade lahkota in naprimer nisem doma, predstavljajo glede na sestavine notri-vsaj nekatere, polnovreden obrok, zato so mi tudi vsec in mi dajejo obcutek sitosti). Kdaj in kako to jemati, si pomagam z mojtrener.com oziroma s tistim forumom, ce mi pa se ni dovolj dobra razlaga, ga pa vprasam.

 

Glede Herbalifa me je zmotilo, ko je mislim da Julijana rekla, da te "zasvoji". :eek:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...