Skoči na vsebino

Herbalife


Recommended Posts

Seal, kot sem že ogromnokrat na tem forumu povedala, jaz NISEM k duhovnosti usmerjen človek. In to, kar si ti misliš o ljudeh, ki so "neduhovni", si jaz mislim o "duhovnih".

 

Kupiti ZDRAVILNE napitke od nekoga, ki izgleda razsut, je približno enako inteligentno kot iti k frizerki, ki ima krep na glavi.

 

Verjetno moraš imeti hudo visok IQ, da to prakticiraš. Jaz ga očitno pač nimam. Jebat ga sad.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kupiti ZDRAVILNE napitke od nekoga, ki izgleda razsut, je približno enako inteligentno kot iti k frizerki, ki ima krep na glavi.

 

sej se ne gre tle za kupit ali ne, js sm komentiral samo tvojo opazko, ki je čist nepotrebna glede te punce.

 

p.s. ljudi soditi po videzu je lahko usodno.

 

ljudi sodi po dejanjih,

 

lp in brez zamere x:)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej. Ona mi je želela prodati izdelke, za katere je trdila, da si ob njihovem jemanju vitalnejši, nimaš zdravstvenih težav, prekipevaš od energije itd itd.

 

In jih imela na mizi (v knjižnici!!!) zloženih cel kup, ves čas jih je pred mano tudi konzumirala.

 

Pa sem jo pač pogledala in na podlagi opaženega zaključila, da je vse skupaj en bullshit. Da pa lahko trdim, da je to bullshit, pač z nečim svojo izjavo moram argumentirat. In sem pač nazorno opisala, kako je ta deklina izgledala. Glede na to, kakšne vse čudežne funkcije naj bi ti preparati imeli, na njej vsekakor ne delujejo.

 

To je isto, kot če bi te jaz nič hudega slutečega začupatila kjerkoli pač in ti na vsak način poskušala prodati eno knjigo v francoščini, za katero bi trdila, da je naravnost vrhunska. Na tvoje vprašanje, če sploh znam francosko, bi ti pa odgovorila, da ne.

 

 

 

 

p.s. ljudi soditi po videzu je lahko usodno.

 

Nisem sodila nje. Sodila sem učinkovitost herbalajfa. Izraženo na njej.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
girly :palec: Dobro si ji povedala...

Ma na živce mi grejo teli, k svoje preparate silijo in silijo. Če rečemo NE, je NE. Sprejmi. Pač boste denar služili na komu drugemu, madona xrolleyesx

Vidiš, sol ti že deluje x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

girly, jst te čist štekm to vsiljevanje je zoprn...pa da ti povej da ni point tega..če veš da neki deluje in je dobr; bi vsaj jst hotla to naprej povedat oz. razložit - valda more bit spodbuda...denar...kar mene zelooo moti...

dnar gor, dnar dol...joooj...sam če hošč nekomu neki razložit more bit prpravlen te poslušat; oseba mora bit odprta in brez predsodkov..ti jih pa zgleda imaš PREveč

vsak ma svoje izkušnje in mišljenje - in logično da ne vrjameš nečemu če ne vidiš učinka (njena 'nezdrava' podoba)

ča pa bi rada videla razultat (ni tako zelooo očiten ker nikoli nisem bil 'debela') mi javi pa ti pošljem kako sliko, oz. ti dobim slike ki je razultat še pa še viden

ti pa bodi malo bolj sproščena in manj kritična...če tebi ni všeč še ne pomeni da moraš totalno spljuvati...probaj pogledati z več vidikov...bodi ODPRTA!

pa lp ... :)

 

xsrcx Je že kdo poizkusil novi okus napitka F1 Cream&Cookies? Pri nas doma se od teh napitkov pije samo še ta - res dober okus in po njem je dober filing. Kakšno drugačno mnenje???? xsrcx

 

 

men je ful dobr...k maš not tud tko neki za grist :)

je pa supr če ga spijš s čim bl kremastim - soja, mlek ... :)

sok mi pač ne sede zravn :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je ful dobr...k maš not tud tko neki za grist :)

je pa supr če ga spijš s čim bl kremastim - soja, mlek ... :)

sok mi pač ne sede zravn :)

 

 

 

xsrcx Jaz ga pa pijem včasih malo mešano !/2 mleka in 1/2 hruškovega soka- povem ti, da je super - meni je zelo prijazen okus.

 

Ciao, Andreja xsrcx

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Herbalife je zakon, tudi sama ga jem in moram povedati, da se počutim dosti boljše, da so se moje zdravstvene težave uredila in da sem tudi shujšala. Moja zdravnica sploh ni mogla verjeti, da se je moje stanje tako izboljšalo. Naprimer v Italiji zdravnki paciente pozivajo da naj grejo do ljudi ki nosijo takšne čudne značke (to so značke z raznimi napisi), ker jim bodo rešili življenje. Tako da ljudje jejte Herbalife in življenje se vam bo izboljšalo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Herbalife je zakon, tudi sama ga jem in moram povedati, da se počutim dosti boljše, da so se moje zdravstvene težave uredila in da sem tudi shujšala. Moja zdravnica sploh ni mogla verjeti, da se je moje stanje tako izboljšalo. Naprimer v Italiji zdravnki paciente pozivajo da naj grejo do ljudi ki nosijo takšne čudne značke (to so značke z raznimi napisi), ker jim bodo rešili življenje. Tako da ljudje jejte Herbalife in življenje se vam bo izboljšalo.

 

 

 

xsrcx SAMA SEM DOŽIVELA V MILANU PREJŠNJI TEDEN, DA STA ME DVE ŽENSKI USTAVILI IN ŽELELI TISTI NAPITEK, KI POMAGA , DA ČLOVEK VZDRŽUJE SRCE IN OŽILJE.

 

BILA SEM S PRIJATELJEM V NAŠEM CENTRU V MILANU IN NEVERJETNO KAKO TAM CENIJO TO HRANO.

 

Sicer pa smo slovenci eden najbolj nejevernih narodov, a počasi se tudi mi osveščamo.

 

 

 

SLOVENIJA GRE NAPREJ......Nisem še obupala nad ljudmi, ker vsi moramo skozi goro trpljenja, da pridemo do cilja. Eni bolj zdravi, drugi trpeči..... xsrcx

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he,he-še vsak trgovec je svojo robo hvalil in se čudil, kako da vsi ne kupujejo pri njem.

Sicer pa ne vem, če je samo nejevera, malce je tudi razsodnosti glede uživanja raznih modnih muh ....navadno kratkega veka....

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he,he-še vsak trgovec je svojo robo hvalil in se čudil, kako da vsi ne kupujejo pri njem.

Sicer pa ne vem, če je samo nejevera, malce je tudi razsodnosti glede uživanja raznih modnih muh ....navadno kratkega veka....

xegox :palec:

 

 

 

xsrcx Če je zate 26 let malo(toliko namreč Herbalife obstaja), potem je marsikatero novo odkritje za tebe bav bav in si glede miselnosti kot marsikatera stara mama ali stari ata, ki ne dohaja novih dosežkov. Na srečo tudi dedki in babice, ki so že prej malček spoznali, kaj je za njih dobrega tudi v novitetah, želijo tudi živeti z nami in svojimi vnučki vzporedno.

 

Upam, da boš malček razmislil in se poglobil malo vase, saj drugače boš obtičal v prejšnjem tisočletju. x?x

 

 

 

x^x Pa še nekaj - sedaj imamo center v Ljubljani in ga je požegnalo misnisterstvo za kmetijstvo. Tako mislim, da je zaključeno razmišljanje, da je ta prehrana samo enodnevnica. xsrcx

 

Pa lep dan, Andreja

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsrcx Če je zate 26 let malo(toliko namreč Herbalife obstaja), potem je marsikatero novo odkritje za tebe bav bav in si glede miselnosti kot marsikatera stara mama ali stari ata, ki ne dohaja novih dosežkov. Na srečo tudi dedki in babice, ki so že prej malček spoznali, kaj je za njih dobrega tudi v novitetah, želijo tudi živeti z nami in svojimi vnučki vzporedno.

 

Upam, da boš malček razmislil in se poglobil malo vase, saj drugače boš obtičal v prejšnjem tisočletju. x?x

x^x Pa še nekaj - sedaj imamo center v Ljubljani in ga je požegnalo misnisterstvo za kmetijstvo. Tako mislim, da je zaključeno razmišljanje, da je ta prehrana samo enodnevnica. xsrcx

 

Pa lep dan, Andreja

 

No tko, draga gospa andea. Praviš 26 let , ..ja dolga doba...tradicija in to...ja veš, morda kakšno leto manj ,se tudi jaz ukvarjam z nutricizmom, pa en čas je bilo kar malce poklicno, sam da jaz nisem prodajal, le sestavljal programe pa tko..pa z raznimi dodatki /športno in splošno/ prehrani sem se tudi seznanil že takrat nekje...pa sem bral mal tele vaše izdelke in prišel do zaključka, da v vsem tem ne vidim nič novega, le stare zadeve prepakirane v drugi firmi,-toliko o revolucionarih odkritjih tvoje firme...

Sam da sem jaz vedno in še uporabljam tole kramo od uveljavljenih izdelovalcev, katerih ustanovno leto je nekje starosti med unima vojnama..., ki predvsem izdelujejo svoje zadeve za profesionalne športnike, pa v sedanjem času to lahko tudi kupim v štacuni, pa tudi po nekako primerni ceni pa tudi nekako vem kaj je notri. Tvoje firme ne poznam...med vašimi izdelki pa resnično nisem našel ničesar , kar mi ne bi bilo poznano že vsaj 20 let...Pa veš, nisem nobena stara mama, le pojasniti sem ti hotel , čemu smo slovenci- kao / po tvoje/ najbolj nejeveren narod...Pa stoletje / tisto prejšnje /sem tudi preskočil , veš...

pol , nekaj sem doumel iz tvojih postov, namreč- nimaš kaj prida razčiščene pojme glede prehrane, nasploh ne zdrave prehrane...tlele imam nekaj tvojih "biserčkov" prehrane - tvoje namreč. s katero se hvališ tle gor, kako zdrava naj bi bila- morska pizza,pršut,pečen krompir , palačinke,svinjina, pašta/ makaroni po slovensko/ ...tam pa trobite o omegi -3, pa zgleda da ti in tebi podobni obenem sploh ne veste kaj so nasičene,pa kaj nenasičene maščobne kisline, ker vsak od tistih obrokov kar prekipeva z palminitsko, pa stearinsko kislino...lepe zasičene maščobne kisline...

Pol -zgleda ne poznaš učinka soje na moške hormone, očitno se ti res ne sanja..pa si tolk pametna, da jih turiš nosorogu...he,he....

Tamle si enmu , ki je omenil pospešen-hitrejši bazični metabolizem povedala vse o svojem znanju s tem , ko si ga, /zelo pogosta oblika metabolizma/ primerjala z galebovim..zgleda , da ne veš kaj je prirojeni in namensko spremenjeni metabolizem.

Imate nek prehramben pripomoček za odpravo celulita...vidiš, ne vem , če ti je sploh jasno kaj je celulit. Ker takega pripomočka, draga andreja, NI. Celulit ni navadno salo , temveč odpadki.....upam, da me boš razsvetlila..

Zdaj , nisem dobro razumel, ali pa, kdo ve- ti ješ vso možno svinjarijo, potem pa spiješ 1-2 čudodelna šejka in si FIT.Tko pol razumem tole spodaj, kar sem prenesel od nekje- tvoj post.V njem razložiš,. da 70 %težav izhaja iz nezdrave prehrane -pa ponudiš čudežni napoj..ne vem, jaz sem navadno ljudem svetoval spremeo prehrane, sem jim povedal katera je morda bolj zdrava, nisem pa prodajal čudežev... v vrečkah...pa ti si se ob teh šejkih naučila zdrave prehrane/ klasične/ ????No , po tvojih navedbah ne, razen , če imaš še kakšen ključ do zdrave prehrane...

Pa resnično bi se na tvojem mestu vrgel mal v kakšno literaturo, preden bi ljudi začek učiti o prehrani...Tvoja leta tle ne igrajo vloge, ker ne vem v kaj si vtaknila znanje nabrano v teh letih- v zdravo prehrano zihr ne....edin , če je to kakšno instant zdravje , kot tale herba life instant..ki zgleda izpere vso svinjarijo iz nas...hvala bogu za herba life....

xegox :palec:

tole tle je pa tvoj post, ki mi je res padel v uč x;)x

 

70% težav izhaja zaradi nezdrave prehrane in, ker je hrana tista, ki nam je najboljši zdravnik, si lahko ogledate stran, ki mi je prinesla novo vitalno življenje : www.vitalnost.info . Seveda sem se naučila ob tej prehrani jesti tudi klasično hrano(izbor najboljše) , piti vodo in gibanje.

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No tko, draga gospa andea. Praviš 26 let , ..ja dolga doba...tradicija in to...ja veš, morda kakšno leto manj ,se tudi jaz ukvarjam z nutricizmom, pa en čas je bilo kar malce poklicno, sam da jaz nisem prodajal, le sestavljal programe pa tko..pa z raznimi dodatki /športno in splošno/ prehrani sem se tudi seznanil že takrat nekje...pa sem bral mal tele vaše izdelke in prišel do zaključka, da v vsem tem ne vidim nič novega, le stare zadeve prepakirane v drugi firmi,-toliko o revolucionarih odkritjih tvoje firme...

Sam da sem jaz vedno in še uporabljam tole kramo od uveljavljenih izdelovalcev, katerih ustanovno leto je nekje starosti med unima vojnama..., ki predvsem izdelujejo svoje zadeve za profesionalne športnike, pa v sedanjem času to lahko tudi kupim v štacuni, pa tudi po nekako primerni ceni pa tudi nekako vem kaj je notri. Tvoje firme ne poznam...med vašimi izdelki pa resnično nisem našel ničesar , kar mi ne bi bilo poznano že vsaj 20 let...Pa veš, nisem nobena stara mama, le pojasniti sem ti hotel , čemu smo slovenci- kao / po tvoje/ najbolj nejeveren narod...Pa stoletje / tisto prejšnje /sem tudi preskočil , veš...

pol , nekaj sem doumel iz tvojih postov, namreč- nimaš kaj prida razčiščene pojme glede prehrane, nasploh ne zdrave prehrane...tlele imam nekaj tvojih "biserčkov" prehrane - tvoje namreč. s katero se hvališ tle gor, kako zdrava naj bi bila- morska pizza,pršut,pečen krompir , palačinke,svinjina, pašta/ makaroni po slovensko/ ...tam pa trobite o omegi -3, pa zgleda da ti in tebi podobni obenem sploh ne veste kaj so nasičene,pa kaj nenasičene maščobne kisline, ker vsak od tistih obrokov kar prekipeva z palminitsko, pa stearinsko kislino...lepe zasičene maščobne kisline...

Pol -zgleda ne poznaš učinka soje na moške hormone, očitno se ti res ne sanja..pa si tolk pametna, da jih turiš nosorogu...he,he....

Tamle si enmu , ki je omenil pospešen-hitrejši bazični metabolizem povedala vse o svojem znanju s tem , ko si ga, /zelo pogosta oblika metabolizma/ primerjala z galebovim..zgleda , da ne veš kaj je prirojeni in namensko spremenjeni metabolizem.

Imate nek prehramben pripomoček za odpravo celulita...vidiš, ne vem , če ti je sploh jasno kaj je celulit. Ker takega pripomočka, draga andreja, NI. Celulit ni navadno salo , temveč odpadki.....upam, da me boš razsvetlila..

Zdaj , nisem dobro razumel, ali pa, kdo ve- ti ješ vso možno svinjarijo, potem pa spiješ 1-2 čudodelna šejka in si FIT.Tko pol razumem tole spodaj, kar sem prenesel od nekje- tvoj post.V njem razložiš,. da 70 %težav izhaja iz nezdrave prehrane -pa ponudiš čudežni napoj..ne vem, jaz sem navadno ljudem svetoval spremeo prehrane, sem jim povedal katera je morda bolj zdrava, nisem pa prodajal čudežev... v vrečkah...pa ti si se ob teh šejkih naučila zdrave prehrane/ klasične/ ????No , po tvojih navedbah ne, razen , če imaš še kakšen ključ do zdrave prehrane...

Pa resnično bi se na tvojem mestu vrgel mal v kakšno literaturo, preden bi ljudi začek učiti o prehrani...Tvoja leta tle ne igrajo vloge, ker ne vem v kaj si vtaknila znanje nabrano v teh letih- v zdravo prehrano zihr ne....edin , če je to kakšno instant zdravje , kot tale herba life instant..ki zgleda izpere vso svinjarijo iz nas...hvala bogu za herba life....

xegox :palec:

tole tle je pa tvoj post, ki mi je res padel v uč x;)x

 

70% težav izhaja zaradi nezdrave prehrane in, ker je hrana tista, ki nam je najboljši zdravnik, si lahko ogledate stran, ki mi je prinesla novo vitalno življenje : www.vitalnost.info . Seveda sem se naučila ob tej prehrani jesti tudi klasično hrano(izbor najboljše) , piti vodo in gibanje.

 

 

 

Pozdravljen Bogdan!

 

Na tvoje pisanje sem pač morda odgovorila malo preveč čustveno, vendar ti povem, da moja klasična prehrana vsebuje veliko zdravih sestavin(tudi brez dodatkov in zamenjave obrokov s šejki). Morda vidiš ti samo tisto, kar meniš, da je skregano s pametjo, vendar ti povem, da sem v tej dveh letih, kar sem začela uživati HL in spreminjati prehrano uredila določene težave, kot je gastritis, pa holesterol pa sladkor in kri. Pustimo izgubo teže, vitalnost je važna in počutje. To pa sem dosegla prav v teh dveh letih.

 

Ti se ukvarjaš s tem čisto profesionalno, prav tako tudi znanstveniki v Herbalifu. Torej so zadeve sestavljene tako, da človeku dajo tisto kar potrebuje.

 

Tebi je padlo nekaj mojih postov, kjer sem napisala hrano, ki je med drugim tudi na jedilniku, vendar ne vsak dan. Uživamo domačo zelenjavo, domače mesnine in kaj bi še naštevala.

 

Mi lahko poveš kakšno je tvoje prehranjevanje? Človek se uči celo življenje in morda mi daš še ti kakšno iztočnico, da bom delala prav.

 

Sprejmem kritiko, čeprav se ne strinjam s teboj v vseh tvojih točkah. Vsak človek pač gleda iz svojega zornega konca. Nikoli nisem trdila, da sem v prehrani kaj posebnega iznašla, to delajo drugi. Jaz se samo učim in kaj tudi uporabim

 

Lep večer....

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=676&st=25

 

Tlele je ena starejša zadeva od lani- nekaj o kao hujšanju- osnova prehrane...to nekje je tudi to kar naj bi ljudje jedli...pa še kaj drugega v pravi meri.

Drugače pa je tko, veš- vsak ima , kot praviš svoje poti, vendar zakonitosti obstajajo, vse ostalo so pa osebna subjektivna odstopanja od povprečje, ker / mislim, da tudi tam piše/ vsak ima svoje telesne značilnosti in posledica tega je ,da vse glih ne velja za vse...se da pa prilagodit in point je spoznat sebe, tako kot duševno je fajn če spoznaš tudi telesne specifične reakcije posamezne osebe--sebe , v prvi vrsti.

Kar se pa tiče gastritisa, holesterola-ldl-slabega, preveč trigliceridov, dvig hdl -dobrega holesterola ,cuker, vse to sem uredil pri sebi samo s prehrano in telesno aktivnostjo, pa še kakšen po mojem programu.in če bi ti podal podatke in čas v katerem sem to uštimal, mi verjetno ne bi verjela...bi pa morda vsem fotokopijam izvidov in datumov, ki jih imam arhivirane...vidiš , glih dober holesterol -HDL je mogoče zviševati le z aerobno aktivnostjo v pravi frekvenci.Za vse ostale čudeže v obliki prehranskih dodatkov in zdravilnih česnov itd...je že zdavnaj dokazano , da zadeva ne deluje ali pa v tako majhni meri oz, zelo dolgotrejno, da se skoraj ne izplača...pri bolezenskem stabju zanesljivo ne več...prav tako je s celulitom...itd,itd

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/index.php?showtopic=676&st=25

 

Tlele je ena starejša zadeva od lani- nekaj o kao hujšanju- osnova prehrane...to nekje je tudi to kar naj bi ljudje jedli...pa še kaj drugega v pravi meri.

Drugače pa je tko, veš- vsak ima , kot praviš svoje poti, vendar zakonitosti obstajajo, vse ostalo so pa osebna subjektivna odstopanja od povprečje, ker / mislim, da tudi tam piše/ vsak ima svoje telesne značilnosti in posledica tega je ,da vse glih ne velja za vse...se da pa prilagodit in point je spoznat sebe, tako kot duševno je fajn če spoznaš tudi telesne specifične reakcije posamezne osebe--sebe , v prvi vrsti.

Kar se pa tiče gastritisa, holesterola-ldl-slabega, preveč trigliceridov, dvig hdl -dobrega holesterola ,cuker, vse to sem uredil pri sebi samo s prehrano in telesno aktivnostjo, pa še kakšen po mojem programu.in če bi ti podal podatke in čas v katerem sem to uštimal, mi verjetno ne bi verjela...bi pa morda vsem fotokopijam izvidov in datumov, ki jih imam arhivirane...vidiš , glih dober holesterol -HDL je mogoče zviševati le z aerobno aktivnostjo v pravi frekvenci.Za vse ostale čudeže v obliki prehranskih dodatkov in zdravilnih česnov itd...je že zdavnaj dokazano , da zadeva ne deluje ali pa v tako majhni meri oz, zelo dolgotrejno, da se skoraj ne izplača...pri bolezenskem stabju zanesljivo ne več...prav tako je s celulitom...itd,itd

xegox :palec:

 

 

 

Tu na tem forumu ravno kaj preveč ne pišemo o gibanju, ker najbže ta tema paše kam drugam, tisto o aerobnem gibanju pa mi je jasno, da je odlično in da bi moral vsak vsaj vsak dan narediti po 30 minutk takega gibanja, da ohrani telo elastično in vitalno. Narediti mora za sebe še kaj drugega, recimo vaje, ki so dobre za hrbet(na kar mnogi pozabljajo), pa za celo telo, saj so vsi deli telesa pomembni.akaj ne bi pila prav teh, ki so mi všeč? Rezultati v tej smeri so odlični, saj me ne poliva, nisem tečna in čustveno nestabilna(ženske v tem stanju ponavadi so takšne) in nočem jesti umetnih hormonov, ki povzročajo raka in še kaj.

 

 

Lep nedeljski večer, Andreja x^x

 

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tu na tem forumu ravno kaj preveč ne pišemo o gibanju, ker najbže ta tema paše kam drugam, tisto o aerobnem gibanju pa mi je jasno, da je odlično in da bi moral vsak vsaj vsak dan narediti po 30 minutk takega gibanja, da ohrani telo elastično in vitalno. Narediti mora za sebe še kaj drugega, recimo vaje, ki so dobre za hrbet(na kar mnogi pozabljajo), pa za celo telo, saj so vsi deli telesa pomembni.akaj ne bi pila prav teh, ki so mi všeč? Rezultati v tej smeri so odlični, saj me ne poliva, nisem tečna in čustveno nestabilna(ženske v tem stanju ponavadi so takšne) in nočem jesti umetnih hormonov, ki povzročajo raka in še kaj.

 

Lep nedeljski večer, Andreja x^x

 

 

A mi narediš uslugo andrea in mi / tam, rdeče obarvano/ pojasniš kakšen smisel tisto tamle ima...povezava stavkov- smisel ???

Hvala, vnaprej...

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni! Sem nova na tem forumu in ne preveč poučena o računalnikih. Pritegnila me je debata o Hebalifu, zato vam bi tudi jaz povedala svojo izkušnjo. Hujšala sem 3 mesece in izgubila 10 kg. Počutila sem se enkratno, znižal se mi je pritisk, izboljšal se mi je vid, uredila se mi je prebava-spet sem bila mlada in samozavestna. Ker mi je pač zmanjkalo denarja za to stvar, sem se morala temu odreči. Počasi zopet pridobivam pri teži, pojavljajo se mi stare težave in zopet sem tam kjer sem bila. Zagotovo pa vem, da bom poizkusila še enkrat. Počutju, ki sem ga ob Herbalifu imela, se res ne želim odreči. Pri nobeni dieti se nisem tako odlično počutila.

 

Meni to pomaga, saj se že celo življenje borim z odvečnimi kilogrami, ki jih ni tako malo. Velikokrat mi je že uspelo shujšati, vendar se ne obnese. Vsak stres ali pa depresija, ki jo občasno doživljam, vse moje rezultate izničijo- obstaja le hladilnik za lajšanje srčnih bolečin.

 

Veliko vem o zdravi prehrani, tudi se poskušam držati raznih pravil v zvezi z njo, vendar je tudi to na daljši čas nemogoče. Način življenja, možnosti prehranjevanja...., prehrambene navade v družini, vse to me ovira. Tako se vedno vrtim v začaranem krogu.

 

Malo sem pojokala in postokala, ampak o Herbalifu nimam slabih misli. Morda mi naslednjič uspe. Imam namreč kar dobrih 20 kg preveč in nisem več tako mlada.

Lep pozdrav vsem. Želim si predvsem vaše spodbude, dobrodošla pa bodo tudi vaša mnenja.

 

No, tule je lep primer napačnega pristopa problemom.Namesto , da bi se začela ukvarjati z reševanjem svojih resničnih problemov, je Tea šlaq zdravit simptome namesto vzroka - herbalife ji je pri tem pomagal , ko ji je pa zmanjkalo denarja za ta dodatek- smo spet tam, kjer smo bili...žal...In tukaj je lepo opisan en od povsem napačnih korakov do /recimo/ vitke postave oz. boljšega počutja...Namesto, da bi poiskala vzrok za pot v hladilnik/ tamle je omenjen stres, depresija/ se gre hujšat, ko da to kaj pomaga daljniročno...popolnoma nič...to je tko- ker sem večinoma žalosten, si bom vsak dan privoščil par pirov, pa bom lepo vesel..in dokler pije je cool, kasneje pa ...tam kjer sem bil...človek bi se moral poglobiti v vzroke in poiskati rešitev v sebi za svoje težave/ stres,depresija,strahovi,žalost..itd/ in jih na povsem drugem nivoju pozdraviti oz. spremeniti, ne jih pa zaviti v celofan z raznimi dietami in prehranjevalnimi dodatki.Tudi sam šport, tudi to je mnogokrat le beg iz realnosti, ker vemo, da aerobni in anarobni napori vzpodbudijo nekatere hormone, ki so v nas zadolženi za dobro voljo/ tako imenovani- hormoni sreče- npr.serotinin/ itd, in to lepo izkoristimo.Isti učinek imajo tudi OH u visokim glikemiskim indexom , pa tudi še kaj drugega, a ne ? in rešitev...tle je zihr ni...včasih se zadeva dobro izteče, ker skozi muko hujšanja in samoprisilnega gibanja povsem spremenimo življenje, stopimo na drugačno pot in ta nas na koncu le morda pripelje/ povsem spontano/ do cilja, ki smo ga prej želeli- lepšega življenja in občutkov...tole je tudi prisotno, samo ni obvezno tko...lahko je tudi / pogojeno z voljo in vztrajnostjo/ popoln polom..pol smo pa spet tam...kjer smo bili in kjer nam ni všeč...mislim, da je pogled vase in delo na sebi predpogoj za vsakršno reševanje notranjih vzrokov problemov, ki se reflektirajo seveda tudi navzven- debelost, sitnost, nestrpnost,žalost itd...saj tudi prehrana pride, kot način življenja nasploh v druge kolesnice...ni pa mus....

Mi je pa bil všeč tale post od Tee , ker je tako lepo nazorno napisala posledice in posredno tudi vzroke svojih težal...torej jih je določila, samo ne reševala pravilno...

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[color=#FF0000]Lep pozdrav vsem skupaj. Trenutno se zelo zanimam za herbalife. Zbiram vse mogoce informacije, ki se nanasajo na ta zloglasni herbalife.

Dobrodosle so vse objektivne informacije po moznosti dokazljive.

 

Prebral sem si vse komentarje na to temo (v Luninem Forumu)[/color]

 

 

Napisal OBJEKTIVNI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj za Matjaža Bogdana (in vse druge) . To kar si napisal se zelo lepo bere. Nek solski primer danasnje filozofije.

Jaz sam se zelo nagibam k filozofiji. Rad resujem tezke probleme. Zato sem se tudi prijavil na ta forum ker bi rad s pomocjo drugih resil probleme.

Probleme ki se v glavnem ticejo vseh nas...

Pri iskanju resitve za dolocene probleme sem naletel na Herbalife, ki ((kot sem opazil)) ponuja zelo vabljive restvi na podrocju zdravja...

Vendar se vedno ne vem kaj je to; stvar ki dejansko deluje, stvar ki spada pod hudo prevaro, ali stvar, ki je nekje vmes???

Ali sem zrtev kvalitetne propagande ali je vse to res. Sem ze slisal za rek: nic ni tako kot je videti ali pa; prevec je lepo da bi bilo res; ali vse so samo iluzije ali vse je v glavi...

 

Dejstvo je, da ogromno ljudi zivi zelo slabo, nekvalitetno, narobe, v glavnem ljudje ne znajo pravilno ziveti...

Ko pride clovek na svet ne dobi v roke nobenih navodil kako pravilno ziveti oziroma navodil za pravino uporabo telesa in duha.

 

Sam se ze zelo dolgo ukvarjam z iskanjem odgovorov na vprasanja kako pravino oziroma najbolje ptreziveti ta kratek cas na tem planetu...

 

Prebral veliko knjig, pa mi se vedno manjka ogromno podatkov...

 

Ampak vrnimo se k Herbolaifu... Opazil sem, da se ljudje delijo na tri skupine;

 

V prvi skupini je najvec ljudi ki ne vejo kaj je to

V drugi skupini so ljudje ki verjamejo v Herbalife

V tretji skupini pa je nekaj ljudi ki nasprotuje Herbalaifu

 

Komu verjeti? Na zalost je to nasa odlocitev, ker trenutno smo v fazi, ko imajo vsi prav ali pa nima nobeden prav.

 

Kako naj dan danes clovek cloveku sploh se zaupa???

 

Komu se zaupamo?

 

Se sebi ne zaupamo, kako po tem lahko verjamemo nekomu, ki nekaj napise na taksni intrnetni strani?

 

Najbolj zanimiv primer je bil Kristof Kolumb-model, ki ni verjel mnozici glede teorije, da je zemlja plosca.

Bila je zelo majhna skupinica ljudi, ki je verjela v okrogel svet in ni verjela silnim mnozicam, ki so bile na smrt prepricane v ploscati svet.

 

Kristof Kolumb je bil dejansko svoboden clovek, ki ga ni bilo strah in si je veliko upal on ocitno ni bil del crede.

Na svet je gledal izven vseh meja in pregrad, ki so jih postavljali drugi.

 

Skratka, dragi moji forum uporabniki, kaj je za narest? Kaj bomo naredili s tem zloglasnim Herbalaifom?

 

Predlagam, da pridemo resnici do dna. Pozivam vse, ki imajo dostop do vseh verodostojnih informacij naj se razspisejo o tej temi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mačky. Kje si? S tabo bi rad razpravljal o zdravi prehrani(ce si se sploh zainteresiran???) . Priznam, da so te nekateri kr dobr napadli. Jaz ne napadam jaz samo sprasujem in filozofiram, iscem odgovore.

 

Splosni problem dan danes je v tem, da ljudje (ogromna vecina) enostavno nimajo casa za kvalitetno in zdravo zivljenje kaj sele energijo in voljo.

 

Veliko casa in energije pustimo v sluzbi. Svaka cast tistim, ki se imajo voljo in dovolj moci za rekreacijo.

 

Informacij o zdravi prehrani je veliko, katere so dejansko prave, to pa je ze druga pesem.

 

Človeka kaj hitro popade malodusje...

 

Recimo, pred kratkim sem zvedel, da kravje mleko naj nebi bilo zdravo zaradi nekih hormonov in antibiotikov pa se nikih drugih zadev. Pa, da naj bi bilo sojino mleko dobro nadomestilo...grem iskat informacije o sojinem mleku pa odkrijem, da tudi sojino mleko ni glih najboljsa resitev vsaj kar se tice moske populacije...

Po tem pa se zvem, da znanost nima dokoncnih podatkov v zvezi s sojinim mlekom...

 

Zoprno ni kej. Kaj naj se sploh jem???

Zelenjava in sadje, ni vec to kar je bilo vcasih vse je osiromaseno (premorejo zelo malo vitaminov in mineralov, vec stupov)

Meso je itak najbolj izpostavljenio vsem mogocim in nemogocim packarijam...

Voda je itak zasvinjana, da je ze sam cudez, da se sploh zivimo.

 

Ej ljudje a se sploh zavedate kam to pelje? Aja pa brez panike lepo prosim, se bo vse resilo, saj smo itak ravnodusni in bomo kljub vsemu se ziveli kolkr let nam po statistiki pripada.

 

Sploh ne vem zaka bi se razburjal. Mogoce pa bomo ratali odporni na vse te strupe, tisti, ki pa ne bo zmogel prevelikih kolicin strupkov... bo pa sel malo prej v vecna lovisca big dill a ne?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: priporočam toplo, preberi si kaj o placebu učinku

 

boš imel manj dela, pa boljše rezultate :palec:

 

življenje in tehnika zadnje tri letnike, pa national geographic

 

razsuli so balastne snovi xrolleyesx v svojih raziskavah, pa zelo zanimive teorije o tem da še zdaj ne vejo razloga za infarkt pa lehe na žilah, znalci, celo nek mutiran gen so najdli za to x:o)x xcivx

 

tak da v miru pojej svoj dnevni obrok, pa bogu se priporoči, ni važno kaj ješ, ampak kaj fokusiraš v hrano ob tem x;)x

 

in če verjameš v Herbalife, zakaj ne, če ti nuca

 

***

 

ne porabi vsega svojega življenja za hranjenje in raziskave o hrani

 

Ješ zato da živiš, ne živiš samo zato , da bi jedel.

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O ja, se popolnoma strinjam. Plasibo efekt je zakon pod pogojem, da je clovek dovzeten za taksno zadevo...

 

Jaz definitivno jem zato, da bi zivel in nikakor ne zivim zato, da bi jedel. Jaz sem eden tistih redkih ljudi ki ne spada med gurmane. Najraje nebi jedel nic. Sam mi nekako ne uspeva.

 

Mi je pa vsekakor v visokem interesu konzumirati prehrano, ki bi mi izbolsala delovanje telesa in duha. In to naj bi bil Herbalife.

 

Zato me je ta zadeva silno napalila.

 

Lahko pa se dogovoriva tako; ce me prepricas, da je normalna hrana cisto v redu, da se bom dobr pocutil in da bom zdrav in bolj dejaven z vec energije in uspesen v sportu. Pa, ce ti to rata ti bom z veseljem placal v gotovini.

 

Tukaj se gre za bolj kvaliteten nacin zivljenja, za bolj produktiven nacin zivljenja.

 

Za Andrejo: dobil sem informacijo, da naj bi mi poslala neko sporocilo samo, da ga nisem uspel najti, prosim, da mi ga se enkrat posljes.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O ja, se popolnoma strinjam. Plasibo efekt je zakon pod pogojem, da je clovek dovzeten za taksno zadevo...

Zgleda , da ne veš popolnoma točno kaj je placebo .V smislu placeba- pravi pogoji, je VSAK dovzeten nanj , ker drugače ni placebo .

Jaz definitivno jem zato, da bi zivel in nikakor ne zivim zato, da bi jedel. Jaz sem eden tistih redkih ljudi ki ne spada med gurmane. Najraje nebi jedel nic. Sam mi nekako ne uspeva.

Dvomim, da je tako, ker se ne bi sicer ukvarjal z stvarmi kot je herbalife. Čudežev samih po sebi ni .

 

Mi je pa vsekakor v visokem interesu konzumirati prehrano, ki bi mi izbolsala delovanje telesa in duha. In to naj bi bil Herbalife.

Iluzija - neplodna. Ne duh , in ne telo ne bosta izboljšala svojega stanja pri tebi, če SAM ne boš naredil in in le konzumiral čudežne pripravke .

Zato me je ta zadeva silno napalila.

 

Lahko pa se dogovoriva tako; ce me prepricas, da je normalna hrana cisto v redu, da se bom dobr pocutil in da bom zdrav in bolj dejaven z vec energije in uspesen v sportu. Pa, ce ti to rata ti bom z veseljem placal v gotovini.

Z normalno hrano/ res normalno- zdravo/ bi se MORAL počutiti dobro...za več boš pa moral storiti sam.In kaj naj bi plačal- trud nekoga za prepričevanje ?

Tukaj se gre za bolj kvaliteten nacin zivljenja, za bolj produktiven nacin zivljenja.

 

Tu velja pa vse kar sem že omenil- delo na sebi- na telesu in predvsem duhu -brez tega ni čarovnij...Morda kakšna rdeča kapica še verjame v to

Za Andrejo: dobil sem informacijo, da naj bi mi poslala neko sporocilo samo, da ga nisem uspel najti, prosim, da mi ga se enkrat posljes.

 

 

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O pa vem kaj je placibo. Po tvoji logiki bi moral vsak tablet, ki mi ga dohtar predpise pomagal, pr meni ni vedno tako. Kadar mi predpisejo zdravilo za katero tezavo ne premisljujem o tem in sem popolnoma ravnodusen.

Če pa bi se silno psihicno osredotocil na (recimo temu) zdravilno moc nekega tableta potem bi pa lahko ze pricakoval neko ozdravitev...

 

V bistvu ljudje sploh ne rabimo zdravil. Lahko bi si enostavno dopovedali, da itak nismo bolani in bi bili vsi zdravi pa nekak ni tako...

 

Verjamem, da na svetu obstaja par "specialcev", ki se imajo tako hudo v oblasti da ne zbolijo. (Bogdan izivam te na verbalni dvoboj, dokazi mi, da imas prav, prepricaj me na najbolj logicen nacin, da imas prav)

 

 

 

 

 

Dvomim, da je tako, ker se ne bi sicer ukvarjal z stvarmi kot je herbalife. Čudežev samih po sebi ni .

No pol mi pa ti napisi kuga je Herbalife, ocitno zadevo poznas u nulo, (verjetno si bil zraven znanstvenikov, ki so to zadevo skupaj packali)

 

 

 

Iluzija - neplodna. Ne duh , in ne telo ne bosta izboljšala svojega stanja pri tebi, če SAM ne boš naredil in in le konzumiral čudežne pripravke .

Ahaaaaaaaaa, kaj mi po tem takem predlagas? Rabim vec podatkov. Upam da si si prej prebral moje tri objave?

 

 

 

 

 

Z normalno hrano/ res normalno- zdravo/ bi se MORAL počutiti dobro...za več boš pa moral storiti sam.In kaj naj bi plačal- trud nekoga za prepričevanje ?

 

Tu velja pa vse kar sem že omenil- delo na sebi- na telesu in predvsem duhu -brez tega ni čarovnij...Morda kakšna rdeča kapica še verjame v to

 

Lej sej te razumem, ti mene ne poznas in ne mores vedeti kaj vse v zivljenju sem pocel na podrocju osebnih izboljsav, zato ti oprostim za tako preproste odgovore.

 

Jaz sem na sebi izvajal celo vrsto eksperimentov, ki so obrodili zelo malo sadov... Od prehrane pa vse do dodatkov k prehrani in od vseh trikov na podrocju psihologije... Nekje sem kaj izboljsal a ne bistveno...

 

Zato pa sem tu na tem forumu, da vsaj priblizno ugotovim kaj je ta Herbalaife. Z poceni in hitrimi odgovori se ne bom zadovolil. Tu gor bom visel magari pet let, ce bo treba.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...